امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♡اســ امــ اســ مـــــــادر♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♡اســ امــ اســ مـــــــادر♡ 1

در رفاقت تنها مادر بود ! که برنده شد ! چون شیری که داد پس نگرفت…

.
.
.
.
صدای مردانه ات رو به رخ مادری ک صحبت کردن رو بهت یاد داده نکش! دلش ک بشکند.. کل زندگیت میشکنه..

.
.
.

.
  به سلامتی مادرم که بخاطر خیلی چیزا اشک تو چشمش گذاشتم ولی اون بغلم کرد وگفت ففط گریه نکنی اما عشقش منو باگریه ودعای خیر بدرقه زندگی کرد

.
..
به سلامتیه عشقم.....کسی که فروختم بهشتمو به خاطرش....کسی که فروخت منو به خاطرش......به خاطر یه غریبه.....دیگه خودشم تو ذهن من غریبه.....اره غریبه...اره با توام که داری میخونی....میدونی راسته که میگن از هر کاری بکنی بد ترش سر خودت میاد....آره داداشم آره خواهرم....دل نشکونید که دلتونو میشکنن....دل من شکست به خاطر اینکه قبلا دلی رو شکوندم....دلی رو شکوندم که برام پر میکشید...میدونی اصلا بزن همه دل ها رو بشکن...ولی دل مادرتو نشکن.... نذار حتی نفسش برات داغ تر از قبل بشه....نذار آتیش نفس مادرت که آه بود رو دلت بشینه...هیچوقت..واسه هیچ احمقی...دل مادرتو نشکن... 

.
.
..
.
.
  «مادر شاهکار طبیعت است.» یوهان ولفگانگ گوته

.
.
.
.
.
.

عشق رو میشه تو دستای خسته پدر دید …. و توی نگاه نگران مادر … نه تو دستای منتظر یه غریبه

.
.
.
.
.سرم را نه ظلم می تواند خم کند ، ///////// نه مرگ ،////////////////////// /////////////// نه ترس ،///////////////////// سرم فقط برای بوسیدن دست های تو خم می شود مادرم ؛ از اعماق وجودم اعتقاد دارم که هر روز، روز توست ...
.
.
.
.
.
بدن انسان می تونه تا 45 واحد درد رو تحمل کنه. اما زمان تولد، یک زن تا 57 واحد درد رو احساس می کنه این معادل شکسته شدن همزمان 20 استخوانه! مادرتون رو دوست داشته باشید ...

.
.
.
.

مادر؛ روسری ات را بردار تا ببینم، بر شبِ موهایت؛ چند زمستان برف نشسته است؛ تا من به بهار رسیده ام ...!

.
.
...
.
.
.
.
از مرگ نمی ترسم من فقط نگرانم که در شلوغی آن دنیا مادرم را پیدا نکنم ..

.
..
.
.
.
.
زن ....جنس عجیبی ست! چشم هایش را که می بندی, دیدِ دلش بیشتر... دلش را که میشکنی, باران لطافت از چشم هایش سرازیر...ا انگار درست شده تا...روی عشق را کم کند!

.
.
.
.
.
.
.
وقتی به جای کلاغ در آن بازی کودکانه، گفتم: مامان پـر، خندیدی و گفتی: «من که پر ندارم» بزرگتر که شدم فهمیدم، تو هم پر داشتی ... به یاد مادرهای عزیزی که دیگه پیشمون نیستن ...

.
.
.
.
.
 ﺩُﺭﺳـــﺘﻪ ﮐــﺴﯽ ﻧَﺪﺍﺭﻡ ﺑِﻬــــﻢ ﺑِﮕـــﻪ ﻋـــﺸﻘَﻢ ﺷـــﺐ ﺑــﺨﯿـــﺮ !!!! ﺍﻣﺎ ﺑﺠـــﺎﺵ ﯾِــ ﺳﺎﯾــــﻪ ﺳَﺮ " ♚ﻣـــــــﺎﺩَﺭ ♚ " ﺩﺍﺭﻡ ﮐـــِ ﻣﯿــﮕﻪ ﺑَﭽــﻪ ﺑﮕـــﯿﺮ ﺑِﮑَـــﭗ کورﺷﺪﯼ ﺑﺲ ﮐﻪ ﺳﺮﺕ ﺗﻮﮔﻮﺷیه 

.
.
.
.
.
..
.
دما تا وقتی کوچیکن دوست دارن برای مادرشون هدیه بخرن اما پول ندارن. وقتی بزرگتر میشن ، پول دارن اما وقت ندارن. وقتی هم که پیر میشن ، پول دارن وقت هم دارن اما…مادر ندارن … به سلامتی همه مادرای دنیا

.
.
.
.

.
.
  تـنهــا کــسي کــه وقـتـي شــکمـش رو لـگــد مــي زدم . . . از شـــدت شـــوق مـي خـنــديــد ، مـــادرم بــود ! ســلامتي ِ همــه مــامــانـاي دنـيـا . . .

.
.
.
.
.
  بخوربسلامتی مادری که سرسفره وقتی دیدغذاکمه گفت شمابخورید من فعلااشتهاندارم!!!

.
.
.
.
بعضی وقتا دروغ خوبه ! به مادر کم طاقت باید دروغ گفت : باید بهش بگی حالم خوبه غذا خوبه هوا خوبه دلمون خوشه وقتی مادر خوب باشه یعنی همه چیز خوبه …. .

.
.
.
..
.
 دندانم شکست برای سنگریزه ای که در غذایم بود…..دردم گرفت نه برای دندانم برای کم شدن سوی چشم مادرم

.
.
.
.
.
.
.
زنان قبل از مادر شدن پری و بعد از مادر شدن تبدیل به فرشته میشوند….به سلامتی پری ها فرشتگان ایران زمین

.
.
.
.
.
  مادر تنها کسیه که میتونی براش ناز کنی سرش داد و بیداد راه بندازی، باهاش قهر کنی! اما با اینکه تو مقصر بودی بازم با یه بشقاب غذا با لبخند میاد و میگه: با من قهری با غذا که قهر نیستی

.
.
.
.
.
.
جوانی هایت را با بچگی هایم پیر کردم به موی سپیدت مرا ببخش مادر ای تمام هستی من

.
.
.
.
.
.
 مادر یعنی به تعداد همه روزهای گذشته تو ، صبوری مادر یعنی به تعداد همه روزهای آینده تو ، دلواپسی مادر یعنی به تعداد آرامش همه خوابهای کودکانه تو، بیداری ! مادر یعنی بهانه بوسیدن خستگی دستهایی که عمری به پای بالیدن تو چروک شد ! مادر یعنی بهانه در آغوش کشیدن زنی که نوازشگر همه سالهای دلتنگی تو بود !

.
.
.
.
.
.
جنازه ی پسرشون که اوردن چیزی جز دو سه کیلو نبود… پدر سرش بالا گرفت وگفت حاج خانوم غصه نخوریا!!!درست وزن همون روزیه که خدا بهمون هدیه داش…

.
.
.
.
 نمیخواهد مرا عاق کنی مادر همین که نگاهت رنجیده باشد … دنیای من جهنم است

.
.
.
.
.
دو موجود هستی گرامی تر است یکی میهن و دیگرش مادر است ستایش کنم زن که او مادر است که مادر سزاوار زیب و زر است تو ای مادر من نوای میهن من کنم خواب در اغوشت ای سرور من

.
.
.
.
.
.بسلامتی مادرا که تب کنیم زمین وزمان بهم میریزن.قدرشون بدونیم که جلوتر از خیلی عشقای دروغین عاشق واقعیمون هستن
.
.
.
.
.
کودک که بودم وقتی زمین می خوردم مادرم مرا می بوسید تمام دردهایم از یادم میرفت دیروز زمین خوردم، دردم نیامد اما به جایش تمام بوسه های مادرم به یادم آمد

.
.
.
.
.
 ﺍﮔﻪ ﻣﺨﻔﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﯿﺐ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﺳﺮﺥ ﮐﺮﺩﻩ ﺗﻮﯼ ﻗﺴﻤﺖ ﻓﺮ ﺍﺟﺎﻕ ﮔﺎﺯ ﺭﻭ ﻧﺪﯾﺪ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ… ﻣﯿﺸﻪ ﮔﻔﺖ ﺭﻓﯿﻖ ﺑﯽ ﮐﻠﮏ ﻣﺎﺩﺭ

.
.
.
.
.

اون که فقط خاطر مو میخواد مادرمه

.
.
.
.
.
  مادرم ببخش دلخور نباش از من ….. سگ نبودم …. فقط دردهایم پارس میکنند

.
.
.
.
.
مرا به کعبه چه حاجت ؟ طواف میکنم مادری را که برای لمس دستانش هم وضو باید گرفت

.
.
.
.
 به سلامتی مادرم که وقتی کوچیک بودم از خوابش زد تا نارحت نباشم

.
.
.
.

.
.
 مادر تنها کسیست که میتوان دوستت دارم هایش را باور کرد حتی اگر نگوید…

.
..
.
.
.

خیاط لباسای چین چین: مادر../ مرهم تمام دردامون: مادر../کسی که بی توقع بهت عشق میده: مادر../استاد پختن غذای مورد علاقت: مادر../ به سلامتیشون..

.
.
.
.
.

به سلامتیه مادرایی که سن توی شناسنامه شون با سنی که رنگ مو هاشون نشون میده به اندازه سن بچشون فاصله داره

.
.
.
.

بدهکار مهربونی قلب یه زنم , که از بچگی منو صدا کرده پسرم

.
.
.
.
بدترین چیز اینه که محبت مادرو با “هان” و “چیه؟” جواب بدی… ولی زنگ غریبه رو با جانم!…

.
.

.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسـ امــ اسـ هـایـ شــ♠ــکلـ◘ــکـ دار و جــآلبــ
  اســ امــ اســـ تیکه دار!
  ☽اســ امــ اســ نــامـردی☾
  ✿اســ امــ اســ نــا امـیـدی✿
  ۞اســ امــ اســ لــری و شــمــالــی۞
  ♈اســ امــ اســ کـــــــــــردی♈
  ✖ اسـ امــ اسـ آذریـــ ✖
  اســ امـ اس محرم
  اســ امـ اس خنــده دآر
Rainbow اســ امــ اســ هـآی [نیمـه شعبــان]

پرش به انجمن: