امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

✖ اسـ امــ اسـ آذریـــ ✖

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✖ اسـ امــ اسـ آذریـــ ✖ 1

سئوگیلیم،عشق اولماسا،وارلیق بوتون افسانه دیر عشقیــده ن محــروم اولان،انسـانلیغــا بیگــانه دیر سئـوگی دیـر،یالنیــز محببتــدیر حیــاتین جـوهــری بیر کونـول کی عشق ذوقین دویماسا،غمخــانه دیر
.
.
.
.

داشدان داشا-گوزدن قاشا-داغدان داشا-ایاخدان باشا... . . . قربانام سنین کیمین تک یولداشا...!!!!!!!!!
.
.
.
.
.
.
 بیچاره گوزوم هر گجه سنسیز باخار آغلار /صبحه کمین اولدوزلاری بیر بیر سایار آغلار /سن آیرلیقی خوشلادون آما گجه گوندوز دفترده قلم شرح فراقون یازار آقلار
.
.
.
.
.
عاشیق آدین شیرین دی فرهاد دوستو شیرین دی دوست دان دوستا گلن پای بئچه بالدان شیرین دی
.
.
.
.

عزیزیم گونده سن کولگده سن گونده من ایلده قربان بیر اولار قربان سنه گونده من
.
.
.
.

.
 نیلیم مندب تک گالمیشام سن گدن
.
.
.
.
.

گنه اغلاتدی منی خان چوبانین اغلاماسی/سارانین سللره بل باغلاماسی/واردی هر بیر یارانین مرحمی تاپسان طبیبین/نجه درمان اولاجاخ اولسا طبیبین یاراسی
.
.
.
.

.

توم یولارین سونوندا/یورییمده جانیمدا/داماریمدا قانیمدا/قلبیمین اورتاسیندا/تکجه تیراختور واردیر/گوزوموزون ایشیغی/داغلار کیمین اوجادیر/تبریزین یاراشیغی اذریایجانین یاراشیغی//یاشاسین اذربایجان
.
..

.
.
.
.
گر چه عشق اهلی ایچر بادنی جان سالغنا ایچرم جام شرابی یارادان سالغنا. سالالار جار بازارا هر سوین آلسن سوینی اونا قورخوم بودی کی هامی سوی من سوینی…
.
.
.
.
.
.
.
آختارما!بیزیم اؤلکده میخانه تاپیلماز بیرلیک مئى نى ایچمگه پیمانه تاپیلمازبواؤلکده عاشیق اولانى داره چکیرلر شمعین اودونایانماقا پروانه تاپیلماز
.
.

.
.
.
.
  سن منیم آنلیمدا یازیلان یازی/ سن منیم قلبیمین تک آرزیسی/ سن دنیامین بیر گوزل یاراسی/ یاشیاماسان سن منن آیری…
.
.
..
.
.
.
 یاغیش یاغسا دریا سویون نینیرم.گل اولماسا باغبانی نینیرم.منیم بو قلبیمده اولان سنسن.سن اولماسان بو دنیانی نینیرم!!
.
.
.
.
.
.
.
انا زحمتین اتا نصیحتین باجی نعمتین قرداش صداقتین اهل طائفه شرافتین دوستون حرمت ساخلیان انسانین قاداسین الیم.
.
.
.

.

.
.

شمع اگر یانماسا پروانه دولانماز باشینا / نینسین پروانه عاشیقدی شمعین گوز یاشینا.

.
.

.

گنه اغلاتدی منی خان چوبانین اغلاماسی سارانین سللره بل باغلاماسی واردی هر بیر یارانین مرحمی تاپسان طبیبین نجه درمان اولاجاخ اولسا طبیبین یاراسی
.
.
.
.

.

یاغیش اولوب یاغارام/بیر چای اولوب اخارام! گدیب دریا اولسامدا/ دونوب سنه باخارام.

.
.

.

سنی من یاده سالاندا بالا بهمن چکرم/گجه آواره قالاندا بالا بهمن چکرم/سن منیم ال دایاغیمسان,داداشیمسان,گوزلیم/هر گجه سن سیز اولاندا,داریخاندا بالا بهمن چکرم… .!
.
.
.
.

.
گوروم شیر دنیادا پیر اولماسین گوروم تولکو جنگلده شیر اولماسین ستمکار خلقه امیر اولماسین بوتون پاک اورکللر گوروم شاد اولا مقدس آذربایجان دائم آباد اولا..

.

.
.
.

گزلیم گزلریم رحم ایله اغلاتما منی عشقیمین قدرینی بیل ایریسینا ساتما منی من سن جان دمیشم باقریمی گان ایلمیشم بو قریبانلرین محملین ساتما منی
.
.
.

.
.

دولانما ای رفیق میخانه لرده,شراب عشق یوخ پیمانه لرده,حقیقی دوستووا جان قربان ایله,تاپیلماز معرفت بیگانه لرده… .!.

.
.
.
.

.
قاشلارین اوخدی سنین ,عاشقین چوخدی سنین , من سنی چوخ سوریرم ,خبرین یوخدی سنین ترجمه (از میثم):ابروانت همچون کمان است، عاشقانت زیاد است، من خیلی دوست دارم اما خودت بی خبری.

.
..

.
.

.

سنه خاطیر سارالان غنچه نین آواره سیئم/گوله خاطیر سارالان گوللرین افسانه سیئم/چوخ سوونجک کی جانین منت جانیمدی منیم/ سنه خاطیر قوجالان داغلارین آزاده سیئم/بوتون ایستهلی اینسانلارن دیوانسییم /سنی چوخ سویرم.
.
..
.
..

..

.

حیدر بابا ایلدریملر شاخاندا/ سللر سولار شاقیلدیوب آخاندا/ قیزلار اونا صف باقلییب باخاندا/ سلام اولسون شوکتوزه الوزه/ منیم د بیر آدیم گلسین دیلوزه
.

..

.
.
.

..
کورفلک اوخی قویور کمانا/ کمان توتورقلبیمیزی نشانا/ نعلت اولسون بیربلنچی زمانا/ اوخدان ارتیق کمان بیزی اینجیتیر/ عزیزلردن ایری سالیب سینسیدیر
.
.
.
.
.
.چشمه لر آخار گدر. دورنالار اوچار گدر. قربانام وفالیا. وفاسیز باخار گدر.

.
.
.
.
.
دنیادا نه قدر ثروتین اولسا قیمته گوزل یولداشا چاتماز ترجمه: در دنیا هرچقدر ثروت داشته باشی به قیمت یه دوست زیبا نمیرسه.

.
.

.
.
.
.سو ایچیرم چاناخدان بال سوزولر دوداخدان اوزوم گله بیلمسم سلامیم وار اوزاخدان ترجمه به درخواست خانم/آقای مه مه: از کاسه آب میخورم عسل از لباش میریزه اگه نتونم بیام از راه دور سلام میرسونم
.
.
.
.

..
.

.
.
 منیم ای نازنین دوستوم زمستانین بهار اولسین سعادت تاجی همیشه باشیندا برقرار اولسین اومیدیم وار او حقه نیازین اولماسین خلقه سنی خار ایستین ظالم ، ذلیل روزگار اولسین.

.
.
.
.
.
.
.
بی عطر سنبل اولماز/ بی نغمه بلبل اولماز/ دنیا بوتون گل اچسا/ سنین کیمی گل اولماز سنبل بي عطر نميشه بلبل بي آواز نميشه دنيا پر از گل بشه گلي مثل تو نميشه
پاسخ
 سپاس شده توسط *ArAsH*
آگهی
manke asan natOonestam bekhOonamSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✖ اسـ امــ اسـ آذریـــ ✖ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسـ امــ اسـ هـایـ شــ♠ــکلـ◘ــکـ دار و جــآلبــ
  اســ امــ اســـ تیکه دار!
  ☽اســ امــ اســ نــامـردی☾
  ✿اســ امــ اســ نــا امـیـدی✿
  ♡اســ امــ اســ مـــــــادر♡
  ۞اســ امــ اســ لــری و شــمــالــی۞
  ♈اســ امــ اســ کـــــــــــردی♈
Rainbow اســ امــ اســ هـآی [نیمـه شعبــان]
Rainbow اســ ـ امــ ـ اســ ـ جذاب درد دل با خداوند
Rainbow اســ ـ امــ ـ اســ ـ برفیـــ ـ (((:>

پرش به انجمن: