امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

✿اســ امــ اســ نــا امـیـدی✿

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✿اســ امــ اســ نــا امـیـدی✿ 1

اینشب ها چقدردلم می خواهد کسی آرام بهم بگوید: بمیری انشاالله و من فریاد بزنم امین!!!!

.
.
.
.
.

چقدر دلم تمام شدن می خواهد از آن تمام شدن هایی که بشود نقطه سرِخط و آنگاه دیکته تمام شود و من دیگر آغاز نشوم !

.
.
..

. خسته ام .........یه گور سرد بدید برای استراحت ابدی همین....
.
.
.
.
.
 دیگر از این شهر میخواهم سفر کنم... چمدانم را بسته ام... اگر خدا بخواهد امروز میروم... نشسته ام منتظر قطار... اما نه در ایستگاه... روی ریل قطار...

.
.
.
.
خدايا شبيه بادکنکي شده ام از بغضهايي که به اجبار فرو داده ام... التماست ميکنم... فقط يک سوزن ! تکه تکه شدنم باخودم...

.
.
.
.
ندگی یک بازی درد اور است زندگی یک اول بی اخر است زندگی کردیم اما باختیم کاخ خود را روی دریا ساختیم لمس باید کرد این اندوه را بر کمر باید کشید این کوه را زندگی را با همین غمها خوش است با همین بیش و همین کم ها خوش است باختیم و هیچ شاکی نیستیم بر زمین خوردیم و خاکی نیستیم

.
.
.
.
.میخوام اعتراف کنم ... کم آوردم تویی که اسمت تقدیره ... سرنوشته ... قسمته ... هر چی هستی دست از سرم بردار دیگه بریدم
.
.
.
.
.
دلم محتاج یک هم آغوشی ستـــــــ .. آن هم با خــــــاکــــツ

.
.
.
.
.
گذشته اگر آزارم داد اما گذشت... امروز هم هر جوری که باشد میگذرد... آرزویی برای فردا ندارم،شاید به فردا نرسم و این واقعیت زندگی ماست.

.
.
.
.

.
بعد از مرگم بر مزارم بیا مبادا از گورستان خلوت وحشت کنی زیرا در آنجا قلب من آرام خفته, مبادا اشک بریزی زیرا چشمان من همراه با تو اشک خواهد ریخت هرگاه شمعی را در حال سوختن دیدی مرا به یاد آور هرگاه ترانه غم انگیزی شنیدی آنرا به یاد من زمزمه کن زیرا من هر کجا که باشم به یاد تو خواهم بود...

.
.
.
.
.
.
 سلامتی 4 تا شونه ک ی روز جنازم روشونه. ..

.
.
.
.
.

.
  رسیده ام به حس برگی که میداند باد از هر طرف که بیاید، سرانجامش افتادن است.

.
.
.
.
.
.
 سلامتی روزی ک ازم واسه لباسم اجازه نمیگیرن و 1پارچه سفید تنم میکنن سلامتی روزی ک بستگانم بیشتراز 10 نفر نیستن و منو رو سرشون گذاشتند و حلوا حلوا میکنند و وقتی پیششون بودم تیکه تیکه ام میکردند سلامتی روزی ک عجله دارن تا از بدن سردم راحت شن و شتابان میذارنم توی نعشکش سلامتی روزی ک واسه خوابوندنم تو قبر 2نفر ب زحمت میوفتن تا تو قبر جا بشم سلامتی روزی ک همه از بالا ب تنهایی و رختخواب جدیدم نگاه میکنن سلامتی روزی ک یه بنده خدا واسه قایم کردنه من ب زحمت میوفته و با عرق روم خاک میریزه سلامتی اون روز.اون قبر.اون جنازه...که منم..

.
.
.
.
.

.
این روزها حال کبریتی را دارم،که ترس خاموش شدنش در وجود همه هست...!

.
.
..
.
.
.
.تیغ ﻫﺴﺖ ... ﺭگ ﻫﺴﺖ ... ﻭ ﯾﮏ ﺩﻧﯿﺎ ﻫﻮﺍﯼ ﺧﻮﻥ ﺑﺎﺯﯼ....! ﻫﻮﺱ ﺑﻮﺳﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﯿﻎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...... ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ ﺭﺍ ﻣﯿﺒﻨﺪﻡ...... ﺗﯿﺰﯼ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺭﮔﻢ ﺣﺲ ﻣﯿﮑﻨﻢ .... ﻣﻮﺯﯾﮏ ﺭﺍ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺳﯿﮕﺎﺭ..... ﭘﮑﯽ ﻣﺤﮑﻢ..... ﻭ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺗﯿﻎ ﻣﯿﮑﺸﻢ .... ﺭﻭﯼ ﺭﮔﻢ.....!!! ﺭﻭﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﻢ..... ﺭﻭﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﻢ..... ﺭﻭﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺷﮑﻬﺎﯾﻢ..... ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪ.....!! ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺣﺴﺮﺕ ﻫﺎﯾﻢ !!!!!!!!
.
.
.
.
.
.
. وقتی از چشم کسی بیفتی مثلِ یــک قـطره اشک .. دیگه فــرقـی نمیـکنه کجـا بـاشی !؟ گوشه ی چشم .. رویِ گونه .. و یا .. رویِ خــاک !
.
.
.
.

.
.
.
از مـرگ نـتـرسـید از این بتـرسید کـه وقتـی زنده اید حسي درون شـــما بمـــیـرد .....!

.
.
.
.
.
.
میگویند مرگ حق است.... خدایااااا. ..حقم را میخواهم!

.
.
.
.

.
.
 تمام عمر بستیمو شکستیم...به جز بار پشیمانی نبستیم...جوانی را سفر کردیم تا مرگ...نفهمیدیم به دنبال چه هستیم

.
.
.
.
.

.
من مرده ام می دانم!! تنم سرد است.. روحم آشفته است.. از احساسم خبری نیست.. من مرده ام .. .. قلبی نمی تپد در سینه ام اشکی نمی غلطد بر گونه ام و من می دانم که سالهاست مرده ام .. می دانم... من مرده ام!!

.
.
..
.
.
.
خدایا اهل معامله هستی؟ من جهنمت راندیدم ولی با زندگیم عوض میکنم

.
.
.
.
.
.
الان از اون وقتاس که میخوام ففط خیره شم نه حرفی نه لبخندی نه اشکی نه حتی نفسی دلم میخواد انقدر به زندگی خیره شم که یا اون کم بیاره یا من درست مث بازیای بچگی....

.
.
.
.
.
.
.
به امید روزی که به پدر و مادرم بگن: خدا بیامزش ایشالا غم آخرتون باشه دختر خوبی بود

.
.
.
.
.
.
 نیازمندیها… فوری…..ب یک دلیل خوب برا زندگی کردن نیازمندم

.
.
.
.
.
  خدایا سرده این پایین ازاون بالا تماشا کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلب منو ها کن خدایا سرده این پایین ببین دستامو میلرزه دیگه حتی همه دنیا به این دوری نمی ارزه

.
.
.
.
.
من نا امید نیستم هرشب پر از امید میخوابم… هر شب میخوابم به امید اینکه دیگر بیدار نشوم…

.
.
.
.
غمگینم همانند پرنده ای که به دانه های روی تله خیره شده و به این فکر میکند که چگونه بمیرد ؟ گرسنه و آزاد یا سیر و اسی
پاسخ
 سپاس شده توسط PįŋK ĞįŘł ، اقیانوس اشک ها ، ^Åmir^
آگهی
خیلی قشنگ بود^_^

لایک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
╥﹏╥

پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
مزخرف بووووووووودTongueTongueTongueTongueTongue

✿اســ امــ اســ نــا امـیـدی✿ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسـ امــ اسـ هـایـ شــ♠ــکلـ◘ــکـ دار و جــآلبــ
  اســ امــ اســـ تیکه دار!
  ☽اســ امــ اســ نــامـردی☾
  ♡اســ امــ اســ مـــــــادر♡
  ۞اســ امــ اســ لــری و شــمــالــی۞
  ♈اســ امــ اســ کـــــــــــردی♈
  ✖ اسـ امــ اسـ آذریـــ ✖
  اســ امـ اس محرم
  اســ امـ اس خنــده دآر
Rainbow اســ امــ اســ هـآی [نیمـه شعبــان]

پرش به انجمن: