امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واقعا اقا ؟؟؟؟

(14-06-2015، 12:59)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روش تربیتی فرزندان تو هر خوانواده فرق میکنه
اگر افلاطن و سقراط بوده اند بزرگ              بزرگ بوده پرستار خردی ایشان.
                                                                                                   پروین اعتصامی

مال ما که مذهبی بوده نتیجش اینه پس این مذهبی بودن روش غلتی هست
این مذهبی بودن نیست
این خجالتی بودنه
وگرنه مگه اخوندا خجالتین؟
شما میتونین خیلی مودبانه از دیگران برای کارهای مربوطه درخواست کنین!
خجالتی بودنتون رو به مذهبی بودنتون نسبت ندین.
آگهی
(14-06-2015، 15:01)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 12:59)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروین اعتصامی

این مذهبی بودن نیست
این خجالتی بودنه

خودتون رو به خریت نزنید
من دارم,میگم این طرز آموزش که میگید با نا محرم نباید زیاد حرف زد یا به صورت او نگاه کرد و آموزش آن به کودکان اشتباه است و باعث پایین آمدن هوش اجتماعی آن ها میشه.
من دیگه حرفی ندارم.
از قدیم میگن در خانه اگر کس است یک حرف بس است.
(14-06-2015، 21:29)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 15:01)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروین اعتصامی

این مذهبی بودن نیست
این خجالتی بودنه

خودتون رو به خریت نزنید
من دارم,میگم این طرز آموزش که میگید با نا محرم نباید زیاد حرف زد یا به صورت او نگاه کرد و آموزش آن به کودکان اشتباه است و باعث پایین آمدن هوش اجتماعی آن ها میشه.
من دیگه حرفی ندارم.
از قدیم میگن در خانه اگر کس است یک حرف بس است.
کی گفته که با نامحرم حرف نزنید؟
البته این هایی رو که نوشتم مدیر انجمن گفته و نیازی به گفتن من نبود

اسلام ناب محمدی که شما میگید گفته
(14-06-2015، 21:33)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این هایی رو که نوشتم مدیر انجمن گفته و نیازی به گفتن من نبود

اسلام ناب محمدی که شما میگید گفته
اینم احکامش

نگاه کردن به تمام سر و بدن و موهای زنان نامحرم به استثنای گردی صورت آنها تا حدی که در وضو شسته می شود و دست ها تا مچ، حرام است خواه با قصد لذت باشد یا بدون آن و نگاه به صورت و دست ها تا مچ اگر با قصد لذت باشد باز حرام است ولی اگر با قصد لذت نباشد و ترس افتادن به گناه هم در بین نباشد اشکال ندارد. این حکم مربوط به زنان محجبه و پوشیده است اما در مورد زنان بد حجاب حکم کمی متفاوت است.

نگاه کردن به موهاى زنان بد حجاب - که هیچ گونه امر و نهى در آنان تأثیر ندارد - چگونه است؟
T}آیات عظام سیستانی، تبریزی، مکارم و وحید:{T اگر بدون قصد لذت و ترس افتادن به حرام باشد، اشکال ندارد.V}آیت اللّه سیستانی، توضیح‏المسائل مراجع، 2434؛ آیت اللّه تبریزی، التعلیقه علی منهاج‏الصالحین، (النکاح)، م‏1232؛ آیت اللّه مکارم، استفتاءات، ج‏2، س‏1029 و 1039 و تعلیقات
علی‏العروه الوثقی، (النکاح) م‏27؛ آیت اللّه وحید، توضیح‏المسائل م، 2443.{V
T}آیات عظام امام خمینی، صافی، خامنه‏ای، فاضل و نوری:{T بنابر احتیاط واجب، بدون قصد لذت و ترس افتادن به حرام نیز جایز نیست.V}امام خمینی، تحریرالوسیله، ج‏2، (النکاح) م‏27؛ آیت اللّه فاضل و آیت اللّه نوری، التعلیقات علی‏العروه الوثقی، (النکاح) م‏27؛ آیت اللّه صافی، هدایه العباد، ج‏2
(النکاح) م‏272 و آیت اللّه خامنه‏ای، استفتاء، س 582 و 516.{V
T}آیت‏اللّه بهجت:{T بدون قصد لذت و ترس افتادن به حرام نیز جایز نیست.V}دفتر آیت‏اللّه بهجت.{V

حرف زدن با نامحرم در صورتى که از روى شهوت و با قصد و غرض حرام نباشد و ترس از وقوع در گناه نباشد در حدّ ضرورت اشکال ندارد.

با توجه به شرایط خاص دوران جوانی , طولانی بودن دوران تجرد غالب دانشجویان و خطرات جدی تمایلات آشکار و پنهان غرائز نفسانی , لازم است برادران و خواهران دانشجو روابط خود را از نظر کمی و کیفی تحت کنترل قرار دهند و در سطح ضرورت حفظ کنند. بنابراین , توصیه اکید ما این است که :
اولا, اگر ضرورتی ایجاب نمی کند حتی الامکان روابطی با نامحرم برقرار نشود و خواهران دانشجو در مقابل افراد نا محرم , رفتاری متکبرانه داشته باشند نه رفتاری صمیمانه . اینکه در احکام شرعی می فرمایند در غیر ضرورت مثلا مکروه است مرد با زن هم صحبت شود, مخصوصا مرد و زن جوان , به این دلیل است که چه بسا همین هم صحبت شدن ها, غرایز جنسی افراد را تحریک کند و یک الفت و محبت شهوانی بین مرد و زن ایجاد گردد و نقطه آغازی برای غوطه ور شدن در انحراف و فاسد شود. در هر حال انسان باید دقیقا درون خود را بکاود و باطنش را عمیقا مطالعه کند که مثلا صحبت کردن با افراد نامحرم چه ضرورتی برای او دارد.
ثانیا: در صورت ناچاری و ضرورت , روابط با نامحرم تا آنجا که به شکستن حریم احکام الهی منجر نشود, اشکالی ندارد. بنابراین , گفتگو و نگاه های متعارف بدون قصد لذت و ریبه , اشکالی ندارد. اما با این حال , حتی الامکان لازم است در کلاسها به گونه ای باشند که کمترین اختلاط پدید آید و در برخورد و گفتگو, هنجارهای شرعی رعایت شود

}د - رابطه دوستی بین دختر و پسر:{T
این نوع رابطه از نظر اسلام حرام است و قرآن از دوستی بین دختر و پسر و اینگونه روابط نهی کرده است زیرا عفت عمومی جامعه با اینگونه روابط آسیب جدی می بیند پایه های ازدواج و خانواده سست می شود و صدها مفسده اخلاقی برای دختر و پسر و جامعه دارد. بدون تردید اگر ائمه(ع) از حضور زنان در جامعه نهی کرده اند اینطور نیست که این نهی کلی و مطلق باشد بلکه سیره عملی آنها به این امر مطلق تخصیص می زند و نشان می دهد که منظور ائمه این نیست که زنان مطلقا نباید در امور اجتماعی مشارکت داشته باشند بلکه منظور آنها این است که زنان اولا، بدون دلیل موجه نباید در میان مردان و مقابل چشم آنها قرار گیرند. ثانیا، در صورت لزوم باید حضورشان در حد نیاز و ضرورت باشد و زائد بر آن به صلاح زنان و جامعه نیست چه این که مفسده های زیادی می تواند داشته باشد.
نکته دیگری که باید به آن توجه نمود این است که اجتماعی بودن زنان و داشتن جایگاه اجتماعی مستلزم حضور بی رویه و بدون دلیل در میان مردان نیست بلکه خود زنان می توانند تشکل های اجتماعی - فرهنگی داشته باشند و در این تشکل ها حضور فعال در زمینه های گوناگون داشته باشند. بنابراین اسلام از حضور و مشارکت زنان در مسائل اجتماعی نهی نمی کند و صرفا ضوابط و قوانین و حدود این حضور را مشخص می نماید و این به خاطر مصونیت زنان از آسیب های اجتماعی است و از سوی دیگر به خاطر مصون ماندن جامعه از آسیب هایی است که از ناحیه زنان و مردان فرصت طلب به وجود می آید بنابراین هیچ تناقضی بین آموزه های دینی وجود ندارد بلکه همه آنها هماهنگ با یکدیگر و متناسب با نیاز جامعه انسانی است.
قرآن در دو جا یکی در سوره مائده آیه 5 و دیگری در سوره نساء آیه 25 زنان و مردان را از داشتن روابط دوستانه با جنس مخالف بر حذر داشته است و آن را مورد مذمت قرار داده است. آیه 25 سوره نساء به مردان می گوید با دخترانی که روابط دوستی مخفیانه ای با دیگران داشته اند ازدواج نکنید... «فانکحوهن باذن اهلهن و اتوهن اجورهن بالمعروف محصنات غیر مسافحات و لا متخذات اخدان» یعنی آنان را با اجازه خانواده هایشان به همسری خود در آورید و مهرشان را به طور پسندیده به آنان بدهید پاکدامن باشند و زناکار و دوست گیران پنهانی نباشند.
در آیه 5 سوره مائده نیزخطاب به مردان می فرماید شما با زنان پاکدامن مسلمان ازدواج کنید و خود نیز پاکدامن باشید نه زناکار و نه آنکه زنان را در پنهانی دوست خود بگیرید «A}... ولا متخذی اخدان ...{A»
(14-06-2015، 6:51)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2015، 20:40)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2015، 20:37)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم تو یه خوانواده ی مذهبی بزرگ شدم الان هیچ اعتقادی به این ها ندارم ولی نمیتونم حتی یه ارتباط ساده در حد سلام کردن با هی خانم با هر سن و پوششی داشته باشم
این ها از دوران کودکی برای ادم میمونه.
یه چیز دیگه میشه بگین کی گفته چادر مال حضرت زهرا بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دستور به حجاب و عفاف نه تنها يک ضرورت اجتماعي براي حفظ عفت جامعه است، بلکه مهم ترين راه کار حفظ عفت، کرامت و شخصيت انساني زنان در عرصه هاي گوناگون مي باشد و پارة وجود رسول خدا ـ صلّي الله عليه و آله ـ کاملترين اسوه و الگوي حيا، عفت و حجاب است. دختري که پدرش کانون همة حوادث سياسي و اجتماعي آن روزگار بود و او در کنار پدر، چون مادري مهربان، در همة اين صحنه ها حضور داشت. چه در دوران کودکي در شرايط طاقت فرساي مکه، در حصر اقتصادي در شعب ابي طالب، چه در دوران بعد از هجرت به مدينه و کشاکش جنگهاي پر شمار و حوادث بي شمار، و چه در خانة علي ـ عليه السّلام ـ که محل آمد و شد فراوان اصحاب و ياران رسول ـ صلّي الله عليه و آله ـ بود و حضرت صديقة طاهره، در همة اين صحنه ها حضور داشت، اما با همة اين احوال عفاف و حجاب او در اوج يگانگي و بي مثالي بود.[1] جلوه هاي بسيار زيبا و ديدني از رفتار و گفتار حضرت فاطمه زهرا (س) در عرصة حجاب و عفاف در منابع گزارش شده است که حقيقت هر يک از اين رفتارها و گفتارها مي بايد سرمشق دختران و زنان در زندگي قرار گيرد.[2]

روايات وارده از صديقه طاهره (س) در رابطه با حجاب مؤيد اين مطلب است که خود حضرت زهرا (س) از کودکي به اين مطلب اهميت مي دادند و از همان اوان کودکي پوشش ظاهري خود را حفظ مي کردند[3] در روايتي آمده است که پيامبر ـ صلّي الله عليه و آله ـ به فاطمه (س) فرمود: چه چيزي براي زن بهتر و نيکوتر است؟ فاطمه (س) گفت: اينکه او مردي را نبيند و مردي نيز او را نبيند.[4] و اما راجع به کيفيت حجاب حضرت زهرا (س) در منابع آمده است که آن حضرت در خارج از خانه از پوششي استفاده مي کرد که تمام بدن را از سر گرفته تا پاها را مي پوشانيد و با چنين پوششي در جامعه حاضر مي شد.[5] اميد است که شيوة عملي حضرت زهرا (س) در زندگي، الگوئي باشد براي تمامي زنان با ايمان و با عفاف جهان اسلام.

در مورد حجاب حضرت زهرا(س) ابن شهر آشوب و قطب راوندى روايت كرده اند كه :
روزى حضرت على عليه السلام كه به پول احتياج پيدا كرد بود، به ناچار چادر حضرت فاطمه عليها السلام را كه از جنس پشم بود نزد مردى يهودى به نام زيد رهن گذاشت و قدرى جو قرض گرفت . آن مرد يهودى چادر را به خانه برد و در حجره گذاشت . به هنگام شب ، زن مرد يهودى وقتى كه وارد حجره شد نورى از آن چادر مشاهده كرد كه تمام حجره ر روشن كره بود. زن وقتى كه آن حالت عجيب را ديد نزد شوهرش رفت و آنچه ديده بود نقل كرد. شوهرش از شنيدن آن حالت تعجب كرد. (چون فراموش كرده بود كه چادر حضرت فاطمه عليها السلام در خانه اوست ) پس به سرعت داخل حجره شد و متوجه شد كه نور از چادر حضرت فاطمه عليها السلام آن بانوى عصمت است كه مانند بدر منير خانه را روشن كرده است . يهودى از مشاهده اين حالت تعجبش زيادتر شد. پس آن دو به خانه خويشان و دوستان خود رفتند و هشتاد نفر از آنها را به خانه آوردند كه همگى آنها از بركت شعاع (نور) چادر فاطمه عليها السلام به نور اسلام منور گرديدند.[6]
همچنين از سلمان فارسي نقل كرده اند كه گفت: روزى حضرت فاطمه عليهم السلام را ديدم كه چادرى وصله دار بر سر داشت ، در شگفتى ماندم و گفتم : عجبا دختران پادشاهان ايران و روم بر كرسيهاى طلايى مى نشينند و پارچه هاى زر بافت به تن مى كنند و اين دختر رسول خداست نه چادرهاى گران قيمت بر سر دارد و نه لباسهاى زيبا فاطمه عليه اسلام پاسخ داد: اى سلمان خداوند بزرگ ، لباسهاى زينتى و تختهاى طلايى را براى ما، در روز قيامت ذخيره كرده است .
حضرت سپس به خدمت پدر گراميش رفت و شگفتى سلمان را مطرح كرد و گفت : اى رسول خدا، سلمان از سادگى لباس من تعجب نمود، سوگند به خدايى كه تو را مبعوث فرمود: مدت پنج سال است فرش خانه ما پوست گوسفندى است كه روزها بر روى آن شترمان علف مى خورد و شبها بر روى آن مى خوابيم و بالش ما چرمى است كه از ليف خرما پر شده است.[7]

معرفي منابع جهت مطالعه بيشتر:
1ـ سيره و سيماي ريحانه پيامبر ـ صلّي الله عليه و آله ـ، علي کرمي.
2ـ حياة الصديقة فاطمة (س)، محمد جواد طبسي (ص 149 الي ص 155).
3ـ نهج الحياة، فرهنگ سخنان فاطمه (س)، محمد دشتي.

پی نوشتها:
[1] . مصباح يزدي، محمد تقي، جامي از زلال کوثر، تحقيق و نگارش محمدباقر حيدري، قم، انتشارات مؤسسة آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)، چاپ دوم، 1381ش، ص105ـ106.
[2] . ر.ک: مجلسي، محمدباقر، بحارالانوار، ج101، ص36؛ ج100، ص238؛ ج37، ص69؛ ج43، ص84.
[3] . ر.ک: قزويني، سيد محمد کاظم، فاطمه الزهراء من المهد الي اللحد، بيروت، منشورات مؤسسة النور للمطبوعات، چاپ اول، 1411ق، ص190ـ191.
[4] . مجلسي، محمدباقر، زندگاني حضرت زهرا(س)، ترجمه محمد روحاني علي آبادي، انتشارات مهام، چاپ اول، 1377ش، ص388.
[5] . طبسي، محمد جواد، حياة الصديقة فاطمة (س)، قم، مؤسسه بوستان کتاب، چاپ اول، 1423ق، ص154ـ155.
[6] مناقب ابن شهر آشوب ج 3، ص 387 ؛ الخرائج راوندى ج 2 ص 537
[7] فرهنگ سخنان فاطمه زهرا: ص 139.

نمیخواد روضه بخونی
پدرم که اخوند بود بسه
الان این ها. رو که گفتی درست ولی میشه خجالتی. بودن رو هم بگی
میخوای بری یه مغازه چیزی بخری وقتی فروشندش زن باشه من که عمرا بتونم چیزی درست حسابی بخرم

خیلی خوبه ولی وقتی نتونی با جنس مخالفت ارتباط بسیار ساده برقرار کنه و از دنیا عقب موندی چی؟
منم این مشکل تورو دارم
ولی اصلا به خونواده ام ربط نداره
بابام اصلا عین بابای تو آخوند نیست
حتی نمازشم نمی خونه
آگهی
میشه بگید الان تو این زمونه کسی این حجاب رو رعایت میکنه یا نه؟؟
اون هایی که رعایت میکنن هم با مردا حرف نمیزنن.
بسه دیگه من چیزی که باید میگفتم رو گفتم هرچی الان دارم میگم هم میتونم تو خصوصی بگم و الان دارم اسپم میزارم
 سپاس شده توسط bahare_021
من هم بسیجی هستم هم چنین اخلاقی دارم وضع جامعه خیلی بده تو یکی از پست ها دیدم میگه پلیس کدوم کشور خوشگاتره همه ایرانو که چادری بود مسخره کردند و بهاسترالیا و فلسطین رای دادم واقعا برای افرادی نه برای وطنشون نه برای دینشوناحترام قایلن متاسفم  Sad
بحث سیاسی داشتین به منم بگین Smile Smile
(15-06-2015، 10:46)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسه دیگه من چیزی که باید میگفتم رو گفتم هرچی الان دارم میگم هم میتونم تو خصوصی بگم و الان دارم اسپم میزارم

اقای لرد سیاه!

هر چی جلو خودمو میگیرم نگم چیزی ماشالله انقدر شما استادید تو انکار کردن همه چیز
 و روشن فکر جلوه دادن خودتون دلم نمیاد جواب ندم

1)شما اول میگفتید اعتقاد به خدا ندارم
چه زمانی؟
با نام کاربری لرد سیاه
با همون نام کاربری اعلام کردید به خدا اعتقاد دارید
ولی به شیوه خودتون
این رویه رو ادامه دادید تا این که هر دمون بن شدیم

بعد شما با نام کاربری جدید اقدام به نشر عقاید چرت خودتون این بار تو لباس علم ناقصتون کردید

تحت عنوان نظریه ناقص داروین

که هم من کلی دلیل اوردم
هم ابراهیم هادی

هم دیگران کلی موضوع گذاشتن

بعد شما تو پیام خصوصی بحث رو ادامه دادید که اگه یادتون باشه

جوری جواب دادم که گفتید

به هر حال هر کس عقیده ای داره و فلان...

2)شما ثبات شخصیت ندارید
عقایدتون روشن نیست
این که طرف کدوم جبهه هستید مشخص نیست

شما فقط با کلمات قلمبه سلمبه بازی میکنید

هر وقت هم جواب محکم میگیرید

ادبیاتی که تو ذات خودتون هست رو نشون میدید

مثل

خودتو به خریت نزن و فلان...

3)
جبهه خودتون
عقیده تون
راهتون رو نشون بدید
ما بدونیم داریم با کی حرف میزنیم

4)با تقلید از دیگران هیچ چیز مشخص نمیشه جز حماقت!

لطفا خودتون با عقاید ناب خودتون باشید!

نه یه بار داروین
یه بار هاوکینگ

هر بار هم به طرز جالبی از روی جهل اقدام به اثبات حرفاشون میکنین!

حتی وقتی با سند میگیم این نظریات هاوکینگ اسلامیه شما بدون هیچ مدرکی
صرفا از روی تعصب(حضرت علی علیه السلام:پیشوای متعصبان شیطان است) میگید دروغه

والسلام به آن کس که شایسته اش باشد!
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا اقا ؟؟؟؟ 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا اقا ؟؟؟؟ 2

سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ایرانی اسلامی ، Mr.Unnamed
(15-06-2015، 13:16)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2015، 12:49)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2015، 10:46)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای لرد سیاه!

هر چی جلو خودمو میگیرم نگم چیزی ماشالله انقدر شما استادید تو انکار کردن همه چیز
 و روشن فکر جلوه دادن خودتون دلم نمیاد جواب ندم

1)شما اول میگفتید اعتقاد به خدا ندارم
چه زمانی؟
با نام کاربری لرد سیاه
با همون نام کاربری اعلام کردید به خدا اعتقاد دارید
ولی به شیوه خودتون
این رویه رو ادامه دادید تا این که هر دمون بن شدیم

بعد شما با نام کاربری جدید اقدام به نشر عقاید چرت خودتون این بار تو لباس علم ناقصتون کردید

تحت عنوان نظریه ناقص داروین

که هم من کلی دلیل اوردم
هم ابراهیم هادی

هم دیگران کلی موضوع گذاشتن

بعد شما تو پیام خصوصی بحث رو ادامه دادید که اگه یادتون باشه

جوری جواب دادم که گفتید

به هر حال هر کس عقیده ای داره و فلان...

2)شما ثبات شخصیت ندارید
عقایدتون روشن نیست
این که طرف کدوم جبهه هستید مشخص نیست

شما فقط با کلمات قلمبه سلمبه بازی میکنید

هر وقت هم جواب محکم میگیرید

ادبیاتی که تو ذات خودتون هست رو نشون میدید

مثل

خودتو به خریت نزن و فلان...

3)
جبهه خودتون
عقیده تون
راهتون رو نشون بدید
ما بدونیم داریم با کی حرف میزنیم

4)با تقلید از دیگران هیچ چیز مشخص نمیشه جز حماقت!

لطفا خودتون با عقاید ناب خودتون باشید!

نه یه بار داروین
یه بار هاوکینگ

هر بار هم به طرز جالبی از روی جهل اقدام به اثبات حرفاشون میکنین!

حتی وقتی با سند میگیم این نظریات هاوکینگ اسلامیه شما بدون هیچ مدرکی
صرفا از روی تعصب(حضرت علی علیه السلام:پیشوای متعصبان شیطان است) میگید دروغه

والسلام به آن کس که شایسته اش باشد!

این جا جای دعوا نیس

دعوا نیست
جدله

من دارم برتری حرفام رو با اصول منطقی بیان میکنم

این دعوا نیست!

باشد که بیندیشید!
شیعیان امامم لذت ببرن
واقعا اقا ؟؟؟؟ 2

واقعا اقا ؟؟؟؟ 2

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان