امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیر تكاملی رفتار با دختر ها در خانواده...

سال 1220 :

مرد : دختره خیر ندیده من تا نکشمت راحت نمی شم ...

زن : آقا حالا یه غلطی کرده شما ببخشید !!! نا محرم که خونمون نبود . حالا این بنده خدا یه بار بلند خندیده ...!!!

مرد : بلند خندیده ؟ این الان جلوشو نگیرم لابد پس فردا می خواد بره بقالی ماست بخره . !!! نخیر نمی شه باید بکشمش ... !!!

_ بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شیطون پیاده میشه و دختر گناهکارشو می بخشه ...

سال 1280 :

مرد : واسه من می خوای بری درس بخونی ؟ می کشمت تا برات درس عبرت بشه . یه بار که مردی دیگه جرات نمی کنی از این حرفا بزنی !!! تو غلط میکنی !!! تقصیر من بود که گذاشتم این ضعیفه بهت قرآن خوندن یاد بده . حالا واسه من می خوای درس بخونی ؟؟؟

زن : آقا اروم باشین . یه وقت قلبتون خدایی نکرده می گیره ها ! شکر خورد .!!! دیگه از این مارک شکر نمی خوره . قول میده ...

مرد (با نعره حمله می کنه طرف دخترش ) : من باید بکشمت . تا نکشمت اروم نمیشم . خودت بیای خودتو تسلیم کنی بدون درد می کشمت ...!!!

_ بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شیطون پیاده می شه و دختر گناهکارشو می بخشه ...

سال 1330 :

مرد : چی دانشسرا ؟؟ (همون دانشگاه خودمون ) حالا می خوای بری دانشسرا ؟ می خوای سر منو زیر ننگ بوکونی (بکنی ) فاسد شدی برا من ؟ شیکمتو سورفه ( سفره ) می کونم ( می کنم ) ....

زن : آقا توروخدا خودتونو کنترل کنین . خدا نکرده یه وخ ( وقت ) سکته می کنین آ ...

مرد : چی می گی زززززن ؟؟ من اگه اینو امشب نکوشم ( نکشم ) دیگه فردا نمی تونم جلوی این فسادو بگیرم . یه دانشسرایی نشونت بدم که خودت کیف کنی ...

_ بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شیطون پیاده میشه و دختر گناهکارشو می بخشه ...

سال 1380 :

مرد:كجا؟میخوای با تكپوش(ازین مانتو خیلی آستین كوتاها كه نیم مترم پارچه نبردن و وقتی میپوشیشون مثله جلیقه نجات پستی بلندی پیدا میكنن)و شلوارك(ازین شلوارخیلی برموداها)بری بیرون؟میكشمت.من تورو......میكشمت......

زن : ای آقا . خودتو ناراحت نکن بابا . الان دیگه همه اینطورین ( شما بخونید اکثرا ) .

مرد : من ... اینطوری نیستم . دختر لااقل اون شلوارو یکم پائین تر بکش که تا زانوتو بپوشونه . نه ... نه ... نمی خواد . بدتر شد . همون بالا ببندیش بهتره ... !!! ( لطفا بد برداشت نکنین!!! )

سال 1400 :

زن : دخترم . حالا بابات یه غلطی کرد. تو اعصاب خودتو خراب نکن . لاک ناخونت می پره . اروم باش عزیزم . رنگ موهات یه وقت کدر می شه آ مامی . باباتم قول می ده دیگه از این حرفا نزنه ...

بالاخره با صحبتهای زن ، دختر خونه از خر شیطون پیاده میشه و بابای گناهکارشو می بخشه !!!

سپاس یادتون نرهHeartSmile
سخت است حرفت را نفهمند و
سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند.
حالا می فهمم که خدا چه زجری می کشد وقتی
این همه ادم حرفش را که نفهمیدند هیچ اشتباهی هم فهمیدند...
پاسخ
 سپاس شده توسط deymon1 ، istanbul ، benyamin ، بهار2 ، sayna ، sajede ، 3vda ، nafas1 ، سپیده1 ، KOH ، مه سیما
آگهی
دختر من که سال 1440 که نه تاوقتی من زندم از این کارا ازش سر نمیزنه
زندگی میکنم ... حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!! چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد بگذار هر چه از دست میرود برود؛ من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد، حتی زندگی را .
« ارنستو چگوارا »
پاسخ
 سپاس شده توسط همنفس
(31-05-2012، 17:52)kian1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر من که سال 1440 که نه تاوقتی من زندم از این کارا ازش سر نمیزنه
مگه شما دختر داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
سخت است حرفت را نفهمند و
سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند.
حالا می فهمم که خدا چه زجری می کشد وقتی
این همه ادم حرفش را که نفهمیدند هیچ اشتباهی هم فهمیدند...
پاسخ
ه ه ه ه...Big Grin
جووونم!25r30
من باید تا 1400 زنده بمونم ک همچین جمله ایو بشنوم!Big Grin
خدا اگه زمينت جاي خوبيه خودت تو آسمون چي ميخواي؟؟Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط همنفس
خیلی مسخره بود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  دوست دختر چیست؟(طنز)
Lightbulb شما جای این دختر باشین...؟؟
  یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان