امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری به نام پسر(ضد پسر)

از اونا متنفرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری به نام پسر(ضد پسر) 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، سایه2
آگهی
خانومها از این به بعد، خودشون رو واسه خواستگاری کردن آماده کنن! Exclamation

الحق که راست گفت!fs10
پاسخ
 سپاس شده توسط azary ، سایه2
واقعاااااااا عالی
در بیارم ببینی؟!:4chs:
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.
.

در ندیدی تا حالا؟

خونتون در نداره؟

تو غار زندگی میکنی؟

بدبخت منحرف!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه2
ممنونSmileSmile
به نسل های بعد ما بگویید ما نه سر پیاز بودیم نه ته پیاز
ما خود پیاز بودیم که هر کس زندگی ما را دید گریست
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه2
نویسنده عزیز به نظر خودت واقعا همه پسرا یه جورن یه تیپن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که واقعا فکر کردی همه دنبال پز و خودنمایین واقعا به نظرت این طوره اون کسایی که دنباله چنین چیزایی هستن دخترایه الانن و پسرایه الان درسته من از جمله پسرایه الانم ولی ریشم برگرفته شده از قدیم نه جدید
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، azary ، سایه2
دمت جیز خیلی باحال بودBig Grin
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه2
آگهی
(04-08-2013، 20:10)سهیل ساحر.� نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده عزیز به نظر خودت واقعا همه پسرا یه جورن یه تیپن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که واقعا فکر کردی همه دنبال پز و خودنمایین واقعا به نظرت این طوره اون کسایی که دنباله چنین چیزایی هستن دخترایه الانن و پسرایه الان درسته من از جمله پسرایه الانم ولی ریشم برگرفته شده از قدیم نه جدید
دقیقاً؛

انسان اصیل کسی نیست که تیپ و قیافش رو براش دیکته کنن!

فرقی نمی کنه که تورک باشی یا فارس یا ... مهم اینه که خودت باشی.

انسان بی اصالت، مثل درختیه که از ریشه کنده شده باشه.

انسان بی اصالت قادر به تشخیص خوب از بد نیست؛ پیرو آیه شریفه «و من آياته خلق السموت و الارض و اختلاف السنتكم و الوانكم ان فى ذلك لايات للعالمين».

همین انسانهای بی اصالت، در آینده ی نه چندان دور نوکری کسانی را خواهند کرد که خود نیز ایشان را نمی شناسند!
پاسخ
 سپاس شده توسط azary ، سایه2
اينقده بدم مياد از اين پسراااااااااي خانومي...........
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، azary ، سایه2
(05-08-2013، 9:01)Azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-08-2013، 20:10)سهیل ساحر.� نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقاً؛

انسان اصیل کسی نیست که تیپ و قیافش رو براش دیکته کنن!

فرقی نمی کنه که تورک باشی یا فارس یا ... مهم اینه که خودت باشی.

انسان بی اصالت، مثل درختیه که از ریشه کنده شده باشه.

انسان بی اصالت قادر به تشخیص خوب از بد نیست؛ پیرو آیه شریفه «و من آياته خلق السموت و الارض و اختلاف السنتكم و الوانكم ان فى ذلك لايات للعالمين».

همین انسانهای بی اصالت، در آینده ی نه چندان دور نوکری کسانی را خواهند کرد که خود نیز ایشان را نمی شناسند!

موافقم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه2 ، Azarbayjanliam

من کی گفتم همه پسرا اینجورین؟؟؟
من فقط اون عده که اینجورین رو مسخره کردم شما چرا بهتون بر میخوره؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up دختری که موهای 1.5 متری خود را می فروشد تا...
Rainbow دختری که رشد زبانش توقف نداشت!!!+عکس
  سرگذشت دختری که فکر میکند در خانه تنها است
  دختری که خدا از او عکس می گرفت!!!+عکس
  دختری که هشت سال است فقط پیتزا میخورد+تصاویر دختری که هشت سال است فقط پیتزا میخورد+ت
  مارال دختری ایرانی که در اروپا کارگر جنسی شد
  دختری که عاشق جاستین هست(عکس)+ترول جاس
  دختری که سنگ گریه می کند!!+ عکس
  دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس
  زنی 41 ساله که شبیه دختری 14 ساله است!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان