پارس ایمپریا  

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراحی رایگان جلد رمان

کسی پاسخگو نیست
من میگم آبانی ها بهترینن Heart عشقن مخصوصا یه آبانی که اسمش مونا هست Tongue
پاسخ
آگهی
[b]سلام اگه میشه زحمت جلد رمان منم بکشید
نام: کدام چوب کبریت
نویسنده: Creative girl
ژانر: طنز ، هیجانی ، کلکلی ، انتقام جویانه ، عاشقونه
خلاصه: چند تا دختر که مزه ی عشق رو چشیدن ولی یه کسایی اون پسرا رو نابود می کنن حالا می خوان انتقام بگیرن ولی نمی کشنشون بلکه با یه روش جدید داغونشون می کنن این دخترا باید خیلی جاها ریسک کنن و شاید بازم عاشق شدن ... علاوه بر اون دختراضعیف نیستند بلکه قدرتشون از یه پسر برتری میکنه حالا طی یسری اتفاق اهداف بزرگ تری پیدا می کنن...

راستی دوست دارم تو کاور رمان عشق ، حسرت و نفرت مشخص باشه
[/b
رازی در آسمان شب نهفته است که چشم دل می خواهد برای فهمیدنش مطمئنم اگر چشم دلتان را باز کنید آسمان شب را از پشت پرده ی اشک تماشا خواهید کرد
پاسخ
اسم برنامه رو بده بهتر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی رایگان جلد رمان 3  
پاسخ
(12-01-2017، 16:01)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم برنامه رو بده بهتر

برنامه ای نیست عزیزم بعد از امتحانات همه شون و تموم می کنم
پاسخ
امتحانا که تموم شد . میشه زود تر آماده کنی از بس کارات قشنگ بود دل تو دلم نیست جلد رمانم و ببینم
رازی در آسمان شب نهفته است که چشم دل می خواهد برای فهمیدنش مطمئنم اگر چشم دلتان را باز کنید آسمان شب را از پشت پرده ی اشک تماشا خواهید کرد
پاسخ
1.ام به توان دو
2.فاطیما
3.داستان دختری که تویه مهمونی با دوست داداشش بحثش میشه و برا رو کم کنی پلیش میشه.بعد مدتی مرسانا با همون پسره که باهاش لجه(مانیار)به معموریتی فرستاده میشن...

مرسانا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی رایگان جلد رمان 3

مانیار

طراحی رایگان جلد رمان 3

ممنون میشم اگه آمادش کنی...
مررررررررسی...
البته خودمم بلدم ولی حوصله ندارم.. Big Grin Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصاویر رمان عشق یعنی نرسیدن
  رمان عشق یعنی نرسیدن(جالبترین رمان)
  رمان عشق یعنی نرسیدن(جالبترین رمان)
  رمان غریب اشنا
  رمان جن زده(ترسناک)
  رمان دانشگاه دیوونه ها(یه رمان طنز وعاشقانه خیلی قشنگه)
  رمان جذاب عاشقانه و خنده دار و پر از غافلگیری*عشق ارباب*
  رمان *کدام چوب کبریت* طنز ، هیجانی ،کلکلی ، عاشقووووونه و ... خلاصه همه چی تموم
  رمان فوق العاده ترسناك و البته عاشقانه(جنگيري عاشقانه)نخوني از دستت رفته ها
  ↩️ رمان عشق توت فرنگي نيست↪️

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان