پارس ایمپریا   گیفت کارت

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراحی رایگان جلد رمان

کسی پاسخگو نیست
من میگم آبانی ها بهترینن Heart عشقن مخصوصا یه آبانی که اسمش مونا باشه Heart
پاسخ
آگهی
[b]سلام اگه میشه زحمت جلد رمان منم بکشید
نام: کدام چوب کبریت
نویسنده: Creative girl
ژانر: طنز ، هیجانی ، کلکلی ، انتقام جویانه ، عاشقونه
خلاصه: چند تا دختر که مزه ی عشق رو چشیدن ولی یه کسایی اون پسرا رو نابود می کنن حالا می خوان انتقام بگیرن ولی نمی کشنشون بلکه با یه روش جدید داغونشون می کنن این دخترا باید خیلی جاها ریسک کنن و شاید بازم عاشق شدن ... علاوه بر اون دختراضعیف نیستند بلکه قدرتشون از یه پسر برتری میکنه حالا طی یسری اتفاق اهداف بزرگ تری پیدا می کنن...

راستی دوست دارم تو کاور رمان عشق ، حسرت و نفرت مشخص باشه
[/b
رازی در آسمان شب نهفته است که چشم دل می خواهد برای فهمیدنش مطمئنم اگر چشم دلتان را باز کنید آسمان شب را از پشت پرده ی اشک تماشا خواهید کرد
پاسخ
اسم برنامه رو بده بهتر
4xv
پاسخ
(12-01-2017، 16:01)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم برنامه رو بده بهتر

برنامه ای نیست عزیزم بعد از امتحانات همه شون و تموم می کنم
پاسخ
امتحانا که تموم شد . میشه زود تر آماده کنی از بس کارات قشنگ بود دل تو دلم نیست جلد رمانم و ببینم
رازی در آسمان شب نهفته است که چشم دل می خواهد برای فهمیدنش مطمئنم اگر چشم دلتان را باز کنید آسمان شب را از پشت پرده ی اشک تماشا خواهید کرد
پاسخ
1.ام به توان دو
2.فاطیما
3.داستان دختری که تویه مهمونی با دوست داداشش بحثش میشه و برا رو کم کنی پلیش میشه.بعد مدتی مرسانا با همون پسره که باهاش لجه(مانیار)به معموریتی فرستاده میشن...

مرسانا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی رایگان جلد رمان 3

مانیار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی رایگان جلد رمان 3

ممنون میشم اگه آمادش کنی...
مررررررررسی...
البته خودمم بلدم ولی حوصله ندارم.. Big Grin Big Grin

پاسخ
سلام میشه زودتر جلد رمان رو درست کنید دیگه نمی تونم صبر کنم ممنون میشم
پاسخ
مرسی عزیزم

سرگذشت

فافا1212

درباره ی 4 تا برادره که4 قلوهستن.ولی یکم توقیافه هاشون تفاوت هست.
هرکدومشون توی یه سرنوشتی قرار میگیرن و یه اتفاقاتی براشون میوفته.یکی شرکت داره یکی وکیله یکی دکتره و اخری پلیس.
این درباره ی سرگذشتشونه حتی یکیشون یه چیزایی درباره ی گذشته ی پدرش کشف میکنه و میفهمن که یه برادر بزرگ ترم دارن که....
بیاین اینجا بگین کیودوس دارین.خوش میزگره
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=264491
پاسخ
سلامممممم
میشه این جلد رمانم برای من درست کنید
نام:رقاصه ی روزگار
نویسنده:هاوش
خلاصه:یک دختر بسیار زیبا به اسم ستایش  دختری مهربان و عاقل کسی که طعم خوشی را نچشیده ،،،،،،،
داستان ما در مورد ستایش و ورناست. ستایش به زور زندگیش رو می گذرونه و مشکلات خانواده اش روی دوششه. اتفاقه تازه ایی به سراغش می آید به اسم عشق و اتفاقات این راه.....پایان خوش
اگه میشه از این تصاویر استفاده کن حتما دختره با اون چتر تصویر بزرگ باشه و دختره با نقابه سرخ رو هم توی تصویر بزرگ جا بده
به نظرم برای تصویر وچیک مرد و زن بهترند . ممنون
طراحی رایگان جلد رمان 3
طراحی رایگان جلد رمان 3
طراحی رایگان جلد رمان 3
طراحی رایگان جلد رمان 3
عشق یعنی نرسیدن Heart  :
عشق یعنی اشک : crying  ::
پاسخ
اسم رمان:در جست وجوی تو...
نویسنده :
T.T
ژانر :عاشقانه،کلکلی
خلاصه:
دختری به نام سوگله که میخواد باتغییر قیافه داداشش سردارو سرکار بذاره...این وسط داداشش می فهمه وسوگل برای عادی کردن اوضاع باپسری به اسم میلاد آشنا میشهکه بعدا می فهمه همسایه جدیدشونه واز اون روز در به در دنبال سوگل می گرده در حالی که فقط چهره ی تغییر داده شدشو دیده و...
به «هرچی ما بخوایم...»
وبلاگ من
سر بزنین ونظر بدین خوشحال میشم....
http://sardar20.mizbanblog.com/

جسارت می خواهد

نزدیک شدن به افکار دختری

که روزها

مردانه با زندگی می جنگد

امّا شب ها

بالشش از هق هق های دخترانه خیس است !
طراحی رایگان جلد رمان 3
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow رمان من مامانم رو دوست نداشتم |:*
  رمان بازی خطرناک
  ادامه ی رمان زیبای عشق دردناک
Heart عکس نوشته های خوشگل رمان طالع ماه ! حتما ببینید ! : )
Heart رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27)
Heart رمان فوق العاده طالع ماه ! با اجازه کامل از خود بهار ! این رمان عالیهههههههه ! : )
Rainbow رمان بسییااااااار زیبااااای نگاه مبهم تو(با زیباترین شخصیت ها)+عکس
Heart یه رمان خیلی قشنگ ! سیگار صورتی ! بهار ! بدویید بیاید ! ✔✅
  رمان هیچکسان
Thumbs Up رمان طالع ماه " بهار " نویسنده رمان سیگار صورتی . ❤

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان