امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراحی رایگان جلد رمان

سلام دوستااااااااان....نفس تون اومددددددد
اممممم...چی می خواستم بگم؟!!
آهااااااااا
من می تونم در کمترین مدت و به صورت رایگان برای رمان ها و داستان های نویسندگان محترم جلد طراحی کنم. اگه شما هم جز همون دسته هستید در زیر همین پست اطلاعات زیر را ارسال کنید تا من در کمترین مدت جلد رو تحویل تون بدم.
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
۳- یه خلاصه کوچیک از داستان تون
دوست تون دارم....بوس بوس :heart: :heart: :heart:
پاسخ
 سپاس شده توسط نفسممممممم ، Creative girl ، فافا1212 ، sogol.bf ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، لاله ناز
آگهی
(14-08-2016، 16:24)mousavi13881 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهااااااااا
من می تونم در کمترین مدت و به صورت رایگان برای رمان ها و داستان های نویسندگان محترم جلد طراحی کنم. اگه شما هم جز همون دسته هستید در زیر همین پست اطلاعات زیر را ارسال کنید تا من در کمترین مدت جلد رو تحویل تون بدم.
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
دوست تون دارم....بوس بوس

Undecided

ديگشنري جلد نميكني؟؟؟

مال من يكم نازك شده جلدش عوض كني ممنون ميشم Big Grin

اكسفورد وردپاور
لانگ من Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط s.macany ، •SAYDA• ، parnia9115
(14-08-2016، 16:33)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2016، 16:24)mousavi13881 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
دوست تون دارم....بوس بوس

Undecided

ديگشنري جلد نميكني؟؟؟

مال من يكم نازك شده جلدش عوض كني ممنون ميشم Big Grin

اكسفورد وردپاور  
لانگ من  Big Grin

وا قعا که جای دست درد نکونتونه
– – – – – – – – – – ✘ – – – – – – – – – ➜
♂ﻧـﯿــــﺎﺯﯼ ﺑــِـﻪ ﭘــَـﺮﻭﺍﺯ ﻧـﯿـــﺴـﺖ♂
ﻫَـﻤـﯿــــﻦ ﭘـــﺎﺋـﯿــﻦ ﺑـﺎﻟـــــﺎﺗَــــﺮ ﺍﺯ ﺧِﯿـﻠـــﯿـﺎم
– – – – – – – – – – ✘ – – – – – – – – – ➜
پاسخ
 سپاس شده توسط narin kh
سلام میشه یکی واسه من درست کنی ؟ ممنون میشه ام ازت

1- نام رمان : کلاس عاشقی

2- نام نویسنده :  rf50

3 ـ خلاصه : خوب این رمان درباره دختریه که عاشق دوست داداشش یا معلمش میشه اما یه چیزایی هست که سد راهشونه اما ...

Heart skate is my life Heart
پاسخ
سلام
اسم نویسنده :آزیتا
اسم رمان:شهزاده ی رویای من
خلاصه:
همی چی از یک مسافرت به شمال شروع شد سفری که مسافر زندگیم شد و من ودرگیر احساسات وعقلم کرد و از اونجا بود که من ..........
می خوام رنگ جلدش قرمز وسفیدباشه نمی دونم هر خودت دوست داری اون عکسایی هم که گذاشتم توش استفاده کن ولطفا اسم بهروز را روی شخصیت ارمیا قاسمی بنویس و اسم بارانا روی افسون ممنونطراحی رایگان جلد رمان 1
طراحی رایگان جلد رمان 1
طراحی رایگان جلد رمان 1
پاسخ
(14-08-2016، 19:44)rf50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام میشه یکی واسه من درست کنی ؟ ممنون میشه ام ازت

1- نام رمان : کلاس عاشقی

2- نام نویسنده :  rf50

3 ـ خلاصه : خوب این رمان درباره دختریه که عاشق دوست داداشش یا معلمش میشه اما یه چیزایی هست که سد راهشونه اما ...

[quote='mousavi13881' pid='3240086' dateline='1471181062']

بفرمایید اینم جلد شما .. امیدوارم خوشت بیادددد
طراحی رایگان جلد رمان 1
پاسخ
آگهی
 ممنون خیلی خوب شده میشه یکی دیگه هم درست کنی ؟ Heart Heart Heart

پاسخ
بزن کلاس عاشقی 2

پاسخ

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
دوست تون دارم....بوس بوس Heart  Heart  Heart

ممنون میشم برای من هم جلد درست کنی
1_اسم رمان نفر سوم
2 _رازناز 18
3_خلاصه داستان :
داستان در مورد سه تا شریک که حدود 17 سال پیش با هم دوست و شریک بودن دو تا از این شریک ها رفاقت بیشتری داشتن و نسبت به اون یکی موفقیت های بیشتر همین قضیه حسادت فرد سوم رو تحریک میکنه یه کار هایی انجام میده که باعث ورشکستگی یکی از شرکا میشه (حمید کاظمی )و تمام تقصیر ها دو می ندازه گردن اون یکی (حامد شایسته ) حمید هم با فهمیدن این که رفیق صمیمیش بهش خیانت کرده سکته می کنه و میمیره نفر سوم هم گم و گور میشه حامد هم بعد از کلی ماجرا دست زن و بچش رو نیگیره و میره یه شهر دیگه و از صفر شروع میکنه حالا داستان از 17دسال بعد از زبون بچه های این دو تا شریک گفته میشه که نفر سوم پسرحمید رو با به سری دروغ دیگه تشویق به انتقام گرفتن میکنه و سامیار پسر حمید 7 سال تمام از دختر حامد که اسمش دل آرا انتقام کار نکرده رو میگیره
ممنونم
پاسخ
دمتا گرم ابجی واسه من هم درست کن

1.اسم رمان : دست خودم نبود عاشقت شدم

2. ژانر: عاشقانه. کل کل .غمگین

3.نویسنده : سحر کرمی

4.خلاصه داتسان: در مورد ی دختر به اسم سحر که با سه تا دوست داره ..یکی از دوستاش دختر عمه اش ....اسم یکی از دوستاش مبیناست یکی دیگه فاطمه...که این سه تا همیشه خونه هم دیگه بودن و از موقعی با هم اشنا شده بودن سحر با سپهر داداش مبینا کل می انداخت....میگذره و میگذره که سحر میره و المان و تو المان.....
بقیه اش رو بخون تا از کنجکاوی در بیایی؟

عکسامو هم میزارم هر کاری میکنم اپلود نمیشه
اما زودی عکس شخصیت های رمانم رو هم میذارم ممنون Big Grin Big Grin
❤❤❤❤❤❤
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان