نظرسنجی: آیا کشوری با نام اسرائیل را قبول دارید
بلی
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسرائیل یا رژیم غاصب ؟

(02-05-2015، 13:37)حقوقدان انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه ماها دل. نداریم عایا؟؟؟؟؟

دارید.
ولی حد اقل باید ۲۴ یا۲۵ سالت باشه اما یه ادم با این سن بازی فلش نمیکنه.
پاسخ
آگهی
نه من۲۱سالمه.دانشجو هستم
پاسخ
اسرایل درسته دولتش مردم رو میکشه اما نمیشه بگی مردمش هم بدن

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ
مردمش هم ب اندازه دولتش از غیر یهود بدشون میاد حتی یهودیای سیاه پوست و جز خودشون نمیدونن
پاسخ
(02-05-2015، 19:21)حقوقدان انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردمش هم ب اندازه دولتش از غیر یهود بدشون میاد حتی یهودیای سیاه پوست و جز خودشون نمیدونن

شما نمیتونی اینجوری خیلی راحت قضاوت کنید اصلا بیایم یه مثالی بزنیم:

خیلیا تو ایران مسلمونن پس حتما همشونم نماز میخونن روزه رو کامل میگیرن ایا اینطوریه ؟!!! پس تو اسراییل هم خیلیا یهودی هستن ولی پس همشون واجبات دین یهود و انجام میدن ؟!!!! (در صورتی که نژادپرستی تو دین یهود نیست...!!! ) و همچنین تعداد یهودی ها خیلی تو جهان کمه (۱۳ میلیون نفر) پس نمیشه اینجوری خیلی راحت و بدون مدرک گفت
اسرائیل یا رژیم غاصب ؟ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط ارش خان ، Black_Man ، saeedrajabzade
اونا۶۷سال پیش ریختن سر ی مردمی گفتن اینجا کشور ماست چون قبلا ما اینجا زندگی میکردیم .اگه زندگی میکردن پس چرانشانی ازشون نیس؟چرا رفتن ک بخوان دوباره برگردن و سرزمینشونو بزور پس بگیرن؟؟؟؟؟نژادپرستی تو هیچ ایینی نیس مگر اینکه واردش بشه از بیرون وصهیونیسم اینکارو کردن.درضمن یهود وصهیونیسم باهم فرق دارن.اونجا مسیحیان سیاه پوستان و مسلمانان شهروند درجه دو محسوب میشن و اجازه خیلی کاراروندارن.اونجا فقط جا برای یهودیان سکولار وسفیددوست داره حتی غیر سکولار ها هم تمیتونن زندگی کنن چون سخته.اگر ما قوانین فرمالیته داریم اوناهمینم ندارن.منبع حرفام هم خود اسراییلی ها و یهودیان هستن ک با من دوستن پس ازخودم و بدون مدرک حرف نمیزنماسراییل ماهیت سایسی و نظامی در منطقه داره همونطور ک قبلا گفتم.
پاسخ
آگهی
میدونستم آخرش میرسیم به همون نقطه اول مرغ بود یا تخم مرغ بیخود سعی کردم از زاویه دیگه یی بهش نگاه کنم. اسرائیل کشوره چون سازمان ملل میگه تموم شد و رفت. 
خیلی حرفه یه کشور بی قانونی مثل اسرائیل انقدر از نظر علمی و اقتصادی پیشرفته باشه. واقعن مایه تعجبه. آخه دوستای شما که تو جیب من نیستن کجاست این بی قانونی من نمیدونم. درباره ایرانم حرف از فرمالیته بودن نزدم از نداشته هاش مثال زدم
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط ارش خان ، Black_Man ، saeedrajabzade
خب حالا شما ی پادگان نظامی رو ب رسمیت بشناس ببینم مشکلات رفع میشه یانه.؟پیشرفت مام حاصل میشه یانه.
پاسخ
(02-05-2015، 21:45)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونستم آخرش میرسیم به همون نقطه اول مرغ بود یا تخم مرغ بیخود سعی کردم از زاویه دیگه یی بهش نگاه کنم. اسرائیل کشوره چون سازمان ملل میگه تموم شد و رفت. 
خیلی حرفه یه کشور بی قانونی مثل اسرائیل انقدر از نظر علمی و اقتصادی پیشرفته باشه. واقعن مایه تعجبه. آخه دوستای شما که تو جیب من نیستن کجاست این بی قانونی من نمیدونم. درباره ایرانم حرف از فرمالیته بودن نزدم از نداشته هاش مثال زدم

به رسمیت نشناختن اسرائیل برای ما بخاطر مسائل دینیه نه مسائلی که شما میگی
اگر بخواییم اون رو به رسمیت بشناسیم وقتی اسلام تاکید کرده از مظلومین حفاظت کنید و نزارید خونشون پایمال بشه .. ما به همین خاطره مقابل رژیم صهیونیستی قرار میگیریم تا از شیعیان حفاظت کنیم
به شما میخوایید دستورات دین عمل نکنیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
با تشکر از مدیر عزیز بابت حذف نظرات Smile

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان