امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمی خواهم بگویم بله

کیتی از کلمه ی نه خیلی خوشش می آمد. هرچه از او می پرسیدند می گفت نه . وقتی مادرش می پرسید دلش می خواهد به پارک برود جواب می داد نه.وقتی برادرش دان می پرسید دوست دارد با هم بازی کنند می گفت نه.فکر نکنید که کیتی دوست نداشت به پارک برود یا با برادرش بازی کند.او فقط دوست نداشت بگوید بله.یک روز دان وکیتی با هم به باغچه ی خانشان رفتند تا بازی کنند که باران گرفت دان به خانه رفت ولی کیتی بادوچرخه اش زیر باران این طرف و آن طرف می رفت . کیتی دوست داشت زیر باران باشد و در باغ بازی کند .با خود می گفت دوست ندارم به خانه بروم . اما طولی نکشید که کیتی شروع به لرزیدن کرد. بعد از صدای باران خوشش نمی آمد.او خسته شده بود. کیتی آهسته آهسته به طرف خانه به راه افتاد. وقتی از آشپز خانه رد می شد رد پایی از گل به جا می گذاشت. مادر گفت خیس خیس شدی اگر لبات را عوض نکنی سرما می خوری. کیتی گفت نه نه نه. و از پله ها بالا دوید توی اتاق مادر با زور لباس های کیتی را عوض کرد وقتی مادر رفت کیتی از عروسک هایش پرسید که دوستش دارند یا نه اما آن ها چیزی نگفتند . شب شد .مادر صدایش زد کیتی وقت خواب است پدرت را ببوس و برو بخواب . اما کیتی نمی خواست این کار را بکند. پدر گفت نمی خواهم مرا ببوسی. تو نباید دخترخوبی باشی ونباید بگویی بله. وچرنه یک هیولای ترسناک می شوم وتورا می خورم. سپس ادامه داد یادت می ماند که همیشه مرا ببوسی؟ کیتی لبخند زد و شما فکر می کنید چه پاسخی داد؟

.

.

..

.

.

بله

پاسخ
 سپاس شده توسط غروب ، ღ دختـــر آسمان ღ ، M.A.A.7.7 ، haniko.r
آگهی
ازت ممنونم من این کتابو دارم ولی اون بخش تقصیر من نیست است
نمی خواهم بگویم بله 1
پاسخ
مرسی بدک نبود
حرف بی ربطیست که مـــــــرد گریه نمی کند
    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مـــــــــرد باشی تا بتوانی گریه کنی…

نمی خواهم بگویم بله 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان