امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انشا تکان دهنده یک دختر 10 ساله: می خواهم فاحشه بشوم

Thumbs Up 
می خواهم فاحشه بشوم...
مسلما این موضوع انشاء برای هزارمین بار – اگر نه بیشتر – تکرار شده ، فقط برای اینکه تغییری ایجاد بشود موضوع را این جوری پای تخته نوشتم " می خواهید در آینده چه کاره بشوید . الگوی شما چه کسی است ؟ " و برایشان توضیح دادم الگو یعنی اینکه چه کسی باعث شده شما تصمیم بگیرید این شغل را انتخاب کنید . انشاء ها هم تقریبا همان هایی هستند که هزار ها بار تکرار شده اند ، با این تفاوت که چند تا شغل جدید به آن ها اضافه شده " مهندس هوا و فضا " ، " پدرم می گوید الان ام وی ام بهترین رشته ی دنیا است و خیلی پول دارد – منظورش MBA است " " دوست دارم مهندسی اتم بخوانم ولی پدرم دوست ندارد می گوید اگر آشپزی بخوانم بیشتر به دردم می خورد " و ... .
ولی اعتراف می کنم از همه تکان دهنده تر این یکی است " می خواهم فاحشه بشوم " شاید اولین باراست که یک دختر بچه ده ساله چنین شغلی را انتخاب کرده .
" خوب نمی دانم که فاحشه ها چه کار می کنند ... ( معلومه که نمی دانی ) ولی به نظرم شغل خوبی است . خانم همسایه ما فاحشه است .این را مامان گفت . تا پارسال دلم می خواست مثل مادرم پرستار بشوم . پدرم همیشه مخالف است . حتی مامان هم دیگر کار نمی کند .من هم پشیمان شدم . شاید اگر مامان هم مثل خانم همسایه بشود بهتر باشد او همیشه مرتب است . ناخن هایش لاک دارند و همیشه لباس های قشنگ می پوشد . ولی مامان همیشه معمولی است . مامان خانم همسایه را دوست ندارد . بابا هم پیش مامان می گوید خانم خوبی نیست . ولی یک بار که از مدرسه بر می گشتم بابا از خانه آن خانم بیرون آمد . گفت ازش سوال کاری داشته . بابای من ساختمان می سازد . مهندس است . ازش پرسیدم یعنی فاحشه ها هم کارشان شبیه مهندس های ساختمان است ؟ خانم همسایه هنوز دم در بود . فقط کله اش را می دیدم . بابا یکی زد در گوشم ولی جوابم را نداد . من که نفهمیدم چرا کتکم زد . بعد من را فرستاد تو و در را بست .
... من برای این دوست دارم فاحشه بشوم چون فکر می کنم آدم های مهمی هستند . مامان همیشه می گوید که مردها به زن ها احترام نمی گذراند .ولی مرد ها همیشه به خانم همسایه احترام می گذارند مثلا همین بابای من . زن ها هم همیشه با تعجب نگاهش می کنند ، شاید حسودی شان می شود چون مامانم می گوید زنها خیلی به هم حسودی می کنند . خانم همسایه خیلی آدم مهمی است . آدم های زیادی به خانه اش می آیند . همه شان مرد هستند . برای من خیلی عجیب است که یک زن رئیس این همه مرد باشد . بعضی هایشان چند بار می آیند . بعضی وقت ها هم این قدر سرش شلوغ است که جلسه هایش را آخر شب ها تو خانه اش برگزار می کند . همکار هایش اینقدر دوستش دارند که برایش تولد گرفتند . من پشت در بودم که یکی از آنها بهش گفت تولدت مبارک . بابا می خواست من را ببرد پارک ، بهش گفتم امروز تولد خانم همسایه است . گفت می داند . آن روز من تصمیم گرفتم فاحشه بشوم چون بابا تولد مامان را هیچ وقت یادش نمی ماند .
تازه خانم همسایه خیلی پول در می آورد . زود زود ماشین هایش را عوض می کند . فکر کنم چند تا هم راننده داشته باشد که می آیند دنبالش . این ور و آن ور می برند .

من هنوز با مامان و بابا راجع به این موضوع صحبت نکردم . امیدوارم بابا مثل کار مامان با کار من هم مخالفت نکند

نظر و سپاس يادتون نره!!!!!!
انشا تکان دهنده یک دختر 10 ساله: می خواهم فاحشه بشوم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa16 ، Ashkan Fadaei ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، سورنا فاول ، -Nᴇɢᴀʀ- ، 1shaghayegh ، mobina bieber ، هاناجون ، ☆รคђคг★ ، spent † ، shawkila ، amir hossein.z ، ɪᴄᴇ ، kh.abassy ، عاشق الکترونیک ، BlAcK dAy ، 5555Melika ، ***shabnam*** ، سانا50 ، ຖēŞค๑໓ ، Magical Girl ، an idiot ، ♥♥sarina♥♥ ، Wєιяɗ ، MoJoOnBi ، ♥♥خشگل خانوم♥♥ ، شکوفه2 ، سحر سادات بانو ، pegah-p ، alexis99 ، noosha joon ، -м α є ∂ є- ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، tan!a ، αѕтer ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، نازنین زیودار ، Mahish ، rana m ، navisa ، mahdi f.m ، ▪неизвестный▪ ، سعاد جون ، nastaran9835 ، sina008 ، ♥amir ali♥ ، خانومي ، درسا11 ، hamid ♥ ، -Edgar ، Avril. ، سامان 19 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، بتسابه1 ، ♥Roksana♥ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Andrea ، پسرک تنها ، fatima1378 ، Shadow of Death ، Ξrιc logιc ، ❤уαѕαмιη❤ ، ŁŪ¢ĩƒ£Ŕ ، دخترغمگین ، *KING* ، esiesi ، milk_pezi ، Samaneh77 ، narges 021 ، **li@** ، ***فاطی*** ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، love10 ، آشنای ناشناس ، | NEON DEMON | ، حقوقدان انجمن ، NO.NAME ، جوجو خوشگله ، کاوه ک ، اقیانوس اشک ها ، ✘Miss maryam✘ ، Ayda khoshgele ، hanie directioner ، negin2000 ، _wιɴɴer_ ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، مهربان ترین دختر دنیا ، سینا z شهران ، خدایان عاشق ، 3cktor ، ساناز 18 ، اذیتا ، dokhmal khoshkele ، مرضیه 79 ، _PαяαиÐ_ ، مریم2222 ، DICTATORE BOZORG ، "تنها" ، سالی مگبراید ، IM JUST TIRED ، anable ، み£∂ɨע£ ، M.AMIN13 ، H_s82 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، س و گ ل یعنی سوگلی ، 123من ، پریاجوون ، nily ، Maryam Farrokhy ، sama00 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Prometheus ، _sehun_ ، *Aɴѕel* ، ραтяιcια ، رها کیهانی ، آرمان کريمي 88 ، єη∂ℓєѕѕღ ، مادر صابر گاییده شد توسط صدرا ، موناجون خوشگل
آگهی
اخه چقدر ساده ای دختر  این دنیا همه  فتوشاپن
تنها کسی که لبخند مرا خواست عکاس بود که او هم پولش را گرفت  اآه......... ای زمانه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Ashkan Fadaei ، D.I.Z.E.R.E ، مهربان ترین دختر دنیا
یکی باید این بچه رو آگاه کنه :|

عالی بود (:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، -Nᴇɢᴀʀ-
ههه خیلی خوب بود ولی واقعا برای بابای این بچه متاسفم !
❤آسمــ❤ـونی رو دوســ❤ـت دارم که بارونـــ❤ـش فقط واسه شسـ❤ــتن غمـــ❤ـهای تــ❤ـو ببــ❤ــاره..❤❤
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، مهربان ترین دختر دنیا
الله اكبر ×××
پاسخ
یادش بخیر
معلم پرورشیمون این رو برامون تعریف کرده بود
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط broken heart ، ✘PETER✘
آگهی
هوم عجبـــ
دخملـــ سادهـــ بچهــ
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
الهیExclamationExclamationExclamationExclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، love10
چ بابايي داشته!!!!
نامناسب..|:
پاسخ
چه دختر معصومی
دلم براش سوخت
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  دوست دختر چیست؟(طنز)
Lightbulb شما جای این دختر باشین...؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان