امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دختر دوست پسر چرا؟

سلام
ما تو یک کشور مسلمون شیعه زندگی میکنیم چرا اینقدر bf gfداریم؟
دوس پسر و دوست دختر شده افخارمون
با این حال قرآن نماز دعا میخونیم؟
اگه پیامبرمون(ص) روز قیامت جلومونو بگیره بگه چرا به اسم دین من دینمو خراب کردید چی میگید؟
ها؟
اگه اهل دوست بازی هستید به هم بزنید و در روز میلاد پیامبر دلشون رو شاد کنید
ثواب داره 
باید ما مثل یک شیعه یا یک سنی مسلمون باشیم نه فرهنگ نامناسب غربی
انی شیعه و اخی سنی

پاسخ
 سپاس شده توسط #ɗѳkɦtɑʀʝɑɦɑɳɑɱi ، سوگولی ، hany1380 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Razieh.M ، دخی بامرام ، BAILANDO ، دریای بی موج ، ایرانی اسلامی ، {h.S} ، آیلی جوون ، D.I.Z.E.R.E ، اقیانوس اشک ها ، Sadaf 2014 ، یاسی@_@ ، mr.destiny ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، オスイン ، iran-dokht ، nanali ، ḲℑℳℐÅ ، nazanin-a ، آراگل ، ρυяρℓє_ѕку ، عسل شیطون ، نیلوفر 2000 ، mehdiDIN ، عرفان 1383 ، نیوشا20 ، vampire whs ، زینب رهبر ، saba 3 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، roya15 ، alone girl_sama ، ѕтяong ، 20842 ، BIG-DARK ، shghyegh ، شـــقآیــق ، βάરãɲ
آگهی
بله همین طور!!! من دوست پسر نداستم نخواهم داشت نه دوست دارم داشته باشم!!
تمام من برای تو 
تویی که جان من شدی ... Heart

پاسخ
 سپاس شده توسط hany1380 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ایرانی اسلامی ، {h.S} ، D.I.Z.E.R.E ، یاسی@_@ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، iran-dokht ، vampire whs
به شما ارتباطی نداره کی دوست دختر داره کی دوست پسر شما زندگیت و کن به عقیدشونم احترام بزار البته تا موقع ای که اونا به عقیدتون احترام گذاشتن
دوست دختر دوست پسر چرا؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، Nυмв ، Black_Man ، しíþ ßしâçk ، ×LUC i FER× ، DAZZLING BOY ، دریای بی موج ، Roz A.lex ، M.AMIN13 ، vampire whs ، Jack Daniel'ѕ ، saba 3 ، farshad88
چرا در خفا صحبت کنیم !! این هم حرامه هم از نظر شرعی هم دینی!!!!Wink

چه رازیه که این جا مودبانه لب به سخن می گشاییم اما در پ/خ  آنگونه..Big Grin
این که من پیرو چه دین و مذهبی هستم به خودم مربوط میشه و اینکه بقیه چه می نمایند به خودشان...

اینجانب از درستی یا نادرستی این روابط سخنی به میان نیاوردم! عرض کردم مساۀل مهم تری برای صحبت کردن وجود داره

حالا جرات دارم یا خیرTongue

پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk ، Son of anarchy ، vampire whs ، saba 3 ، roya15
بله مسائل بزرگتری هم وجود داره ولی هرکسی کافیه خودشو اصلاح کنه اونوقت جامعه به کل اصلاح میشه bfوgfداشتن هر کسی هم به خودش مربوط میشه اما اگه کسی تو ملا عام اینارو عنوان میکنه و سعی در امربه معروف داره چرا بهش توهین می کنن یه عده؟ فک کردین هنر می کنین که طلبکارم هستین؟ اگه نمیخواین اصلاح شین ودنبال روابط ناسالم باشین به درک. چوبشو دست آخر خودتون می خورین ولی حق ندارین به کسی که حرف حق رو میزنه بی احترامی کنید ولیچار بگید وبا مسائل بی ربط بحثو عوض کنین تا کارتون لاپشونی بشه افتاد؟؟
همیشه یا   بهترینا « دخترن » یا دخترا بهترینن .....
پاسخ
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، {h.S} ، آیلی جوون ، ی دخی عاشق ، vampire whs ، saba 3 ، alone girl_sama
(16-01-2015، 14:57)یسماخوشمله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله مسائل بزرگتری هم وجود داره ولی هرکسی کافیه خودشو اصلاح کنه اونوقت جامعه به کل اصلاح میشه bfوgfداشتن هر کسی هم به خودش مربوط میشه اما اگه کسی تو ملا عام اینارو عنوان میکنه و سعی در امربه معروف داره چرا بهش توهین می کنن یه عده؟ فک کردین هنر می کنین که طلبکارم هستین؟ اگه نمیخواین اصلاح شین ودنبال روابط ناسالم باشین به درک. چوبشو دست آخر خودتون می خورین ولی حق ندارین به کسی که حرف حق رو میزنه بی احترامی کنید ولیچار بگید وبا مسائل بی ربط بحثو عوض کنین تا کارتون لاپشونی بشه افتاد؟؟
مهربان بانو...!توهین و بی احترامی هاش که نصیب اینجانب شد..!!

ما که نه عنوان کردیم و نه طلبکاریم عرضمان چیز دیگری بود..با رویه که پیش گرفته شده جامعه اصلاح نخواهد شد که هیچ به فنا هم خواهیم رفت..!همانگونه هم اینک پیشتازانه به همین سو میرویم!!!

و اینکه ماهم با شما موافقیم که به شخص مربوط می شود و با پذیرش این موضوع الباقی سخنانتون  رو نقض می نمایید!!
این همه سختگیری چه نتیجه ای به دنبال داشته
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید!
اینکه دو جنس مخالف حتما باهم روابط چیزدار(!) دارن که درست نیست بالام جان
ضمن اینکه در وجود هر انسانی نیاز به جنس مخالف حس می شود و غیر قابل انکاره!
گرایش نداشتن به جنس مخالف بیماری محسوب میشه همانگونه که تنوع طلبی..این دو گروه هم بسیار انگشت شمارن

بجای ترساندن اگاهی بهتر نیست ؟؟ نهی هیچ نتیجه ای نداشته ..

پاسخ
 سپاس شده توسط roya15
آگهی
((سلام
ما تو یک کشور مسلمون شیعه زندگی میکنیم چرا اینقدر bf gfداریم؟
دوس پسر و دوست دختر شده افخارمون
با این حال قرآن نماز دعا میخونیم؟
اگه پیامبرمون(ص) روز قیامت جلومونو بگیره بگه چرا به اسم دین من دینمو خراب کردید چی میگید؟
ها؟
اگه اهل دوست بازی هستید به هم بزنید و در روز میلاد پیامبر دلشون رو شاد کنید
ثواب داره
باید ما مثل یک شیعه یا یک سنی مسلمون باشیم نه فرهنگ نامناسب غربی ))

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
اسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام برادر ... ممنون از پستت ... حرف حق زدی و امر به معروف کردی ... اجرش انشاالله با خدا و ائمه ... همینجوری ادامه بده ... انشاالله جواب خواهد داد ... از حرف هایی هم که می شنوی ناراحت نشو چون وظیفت رو داری انجام میدی و در کارت مطمئن باش ... امیدوارم موفق باشیSmile
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
 سپاس شده توسط سید محمد رضا معلمی ، دریای بی موج ، vampire whs ، alone girl_sama
هر کسی اعمالش به خودش مربوطه.شما امربه معروفتوبکن ولی با بقیه بحث نکن هر کسی یه عقیده و نظری داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، dokhi khoooooooobi ، DAZZLING BOY ، فرانه ، ✘Nina✘ ، Medusa ، Roz A.lex ، M.AMIN13 ، vampire whs ، ✓SHINE AGAIN✓ ، شـــقآیــق
همین کار رو کردیم
جهان سومی شدیم دیگه !!!!!
طرزه فکرمون خیلی ....
پاسخ
 سپاس شده توسط NONAME ، Ranger* ، Medusa ، vampire whs ، شـــقآیــق
شعارندید لطفا nky
کرتی‍م داآش :491:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdi.... ، saba 3 ، Miss Stranger ، anable ، 20842

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان