امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماشین گرون دختر بی روسری

مرد : اه دیگه مسخرشو در اوردن

فقط یه دلیل

یکی یه دلیل منطقی بیاره که من چرا باید هر کاری که دین گفته رو بکنم؟ نامرد روزگار باشم اگه نکنم!!!

آخه چرا باید اجبار باشه که زن من توی ماشین روسری سرش کنه؟ هان؟

ماشین گرون دختر بی روسری

مگه ماشین حریم خصوصی نیست؟

ولی من دلایل زیادی دارم که خیلی از حرفایی که اسلام زده رو گوش ندم.

اولیش اینکه...

آهان همین ماشین.چرا باید توی ماشین بالای صد میلیونه، یه زن روسری سرش کنه؟!

خوب من چرا نباید توی این ماشین صد میلیونی سگ سوار کنم و سرشو از شیشه بیرون ندم تا دل اونایی که سگ و زن بی روسری ندارن بسوزه؟! هان؟!

سگ دختر بی روسری

البته هنوز زنم خیلی با این کار موافق نیست. میگه زشته! روم نمیشه!

سگ سوار نکردن و زنمو با روسری سوار کردن، برای چند ماه پیشه که پراید داشتم!

ولی الان اوضاع خیلی عوض شده. دنیا داره پیشرفت می کنه ولی ما هنوز موندیم توی حجاب و نجاست سگ و ...!

اصلا هرچی آدما بزرگ تر میشن، کمتر به دین گوش می دن. مثلا.........

آهان مثلا فرعون تو سیاست، قارون تو اقتصاد، هیتلر تو نظامی، مدونا تو سینما! و رضا شاه که ضدیت شدیدی با حجاب داشت تو سیاست داخلی! همین رضا شاه وختی! هنوز شاه نشده بود یا نه.شاه هم شده بود، ولی خیلی جا نیوفتاده بود، هیئت می گرفت و می گفت: اگر در کربلا قزاق بودی، حسین بی یاور و تنها نبودی! ولی وختی خیلی خیلی شاه شد، هم هیئتای عزاداری رو جمع کرد و هم حجابو!

رضا شاه هیتلر بی حجابی

البته بگذریم بعضی از پراید سوارا هم هستند که می خوان ادای ما مایه دارا رو در بیارن و هم سگشونو سوار می کنن و هم زن بی روسریشونو! ولی اینا اصالت ندارن! دارن ادا در میارن. دارن تقلید می کنن از ما! تقلید هم که کار میمونه، میمون جزو حیوونه!! تقلید کار این بچه های پاین شهره که منتظرن ببین ما چیکار می کنیم، برای اینکه کم نیارن تقلید می کنن! اه حالم از تقلید کردن به هم می خوره!!!

ولی ما مدل های روز اروپا و آمریکا رو دنبال می کنیم از تو ماهواره و پاساژای بالا. تا ببینیم چی مد شده تا بترکونیم! این یعنی به روز بودن!

ما خودمون تصمیم می گیریم که الان کدوم مد اروپایی رو استفاده کنیم! مدل شلوار شلِ از کمر افتاده ی تا نصفه پایینِ در حال افتادن!

شلوار از کمر آویزون در حال افتادن

یا مثلا مدل موی کوهان شتری که زنم درست می کنه! یا همین جورابایی که جدیدا زنم به جای شلوار پاش می کنه!

یا مثلا گوشت خوک!

گوشت حرام خوک نجس

کی گفته حرومه؟ نجسه؟ اروپایی ها که الان اینقذه پیشرفت کردن لابد از خوردن گوشت خوک بوده دیگه! لابد آدما رو با هوش می کنه! البته آفریقایی ها و تایلندی ها و ... هم گوشت خوک می خورن ولی هنوز پیشرفتشون شروع نشده. چون اروپایی ها چند صد ساله دارن گوشت خوک می خورن ولی اینا تازه شروع کردن! گمونم اگر از خوردن گوشت خوک خسته نشن، اینا هم یه روز پیشرفت کنن! ولی ما چی؟ تا زمانی که این تعصبات خشک رو داریم همینجایی هستیم که هستیم. گوشت گوسفند! گاو، مرغ، بوقلمون، شتر مرغ، شتر،بلدرچین، آهو، گوزن. ایناهم شدن گوشت؟! اصلا ما ایرانی ها فقط تقلید می کنیم از اسلام!

ولی من خودم تصمیم می گیرم که کدوم یک غذاهایی که اروپایی ها می خورن بخورم!

گوشت خوک غذاهای حرام نجس

و مثل کدومشون لباس بپوشم و آداب و معاشرتم مثل کدوماشون باشه! اسم بچه هامو در آینده از روی کدوماشون بزارم و خونمو مثل کدوماشون بچینم و کارامو از روی کدوماشون انجام بدم.

خوب حق هم دارم. آخه الان ماشین من بالای صد میلیونه! البته تا قبل از گرونی دلار پنجاه و پنج تومن بود ولی الان شده صد میلیون! من همون پنجاه و پنج تومن گرفتم.ترمزاش ای بی اسه! دیگه هم نیازی به نوشتن یا الله و ان یکاد و اینا پشت ماشین نیست تا حفظمون کنه!!!

البته هستند کسایی که ماشینای بالای 400 میلیون سوار میشن و مذهبی هم هستند. به نظر من اینا بین مذهب و تکنولوژی گیر کردن! تعدادشون هم خیلی زیاده. برای همینه که پیشرفت نمی کنیم!

ماشین نویسی محرم دختر بی روسری

حواست با منه؟

عه حواست کجاس!شیش ساعته دارم برات حرف می زنما. ول کن اون بچه سوسول لکسوز سوارو. یه موی من می ارزه به ده تا از این بچه سووسلا. این جاده ای که رضا شاه خدابیامرز ساخته رو تماشا کن عزیزم!

نگات با منه؟! داشتم می گفتم. جات خالی دیشب به زنم گفتم دارم میرم ماموریت شمال! یادت باشه برگشتنی یه کم کلوچه براش بگیرم! اون روسریتم درست کن. افتاده روی موهات! موهاتو بده بیرون هوا بخوره یه کم!

دخترک : اه چقدر حرف میزنی. قرار نشد دیگه اینقده به دست و پام بپیچی ها.

مرد :

یا حسین ...

(چند دقیقه بعد. ته دره...)

خدایا پام. این چه بلایی بود که سرمون اومد؟ بیچاره شدم.ماشینم داغون شد. 50 میلیون از قسطش مونده بود هنوز! نه ترمز ABSکار کرد و نه AIR BAG اش! .خدایا اگه از این دره زنده بیام بیرون، هم خودم هم این دختره! دوباره هر سال عاشورا و تاسوعا تو آشپزخونه مسجد، برای قیمه هیئت امام حسین پیاز پوست می کنم. مثل اون موقع هایی که پراید داشتم. مثل پارسال!

خدایا غلط کردم. نمی خوام برم پیش رضا شاه و فرعون و هیتلر! غلط کردمِ منو بپذیر خدای مهربون!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط #OBI# ، Spell † ، PISHY ، Cute+Girl ، ALI REZA J ، ._NeGiX_. ، mahru ، یاسی@_@ ، [χσℓσνєѕтєя] ، Nυмв ، Titiw ، ~~SARA:HIVA~~ ، Roz77 ، fatemeh1375 ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، مهردخت ، خخخخ ، shawkila ، しíþ ßしâçk ، G*O*H*A*R ، PįŋK ĞįŘł ، *nadia*horan* ، پرنسس ارزوها ، mohsen30man ، ستاره مشرق زمین ، mohsenniceboy ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، آیلی جوون ، mr.destiny ، omidkaqaz ، serpent ، یلدا930 ، ♥ فرشته 87♥ ، علی کاراته باز ، alirezatha ، @پوریا@ ، Silver Sun ، Thyme ، فاطمه1234
آگهی
یکم احساس چرت بودن نمیکنه این متن ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J ، "تنها" ، saba 3 ، ارش خان
الان باید درس بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.world8
لطفا پاتون رو از گلیم خودتون دراز تر نکنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط عرفان 1383
(11-11-2014، 13:34)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا پاتون رو از گلیم خودتون دراز تر نکنید

چ توهینی شد ک این حرفو میزنی آخه.چیه.انتظار داری هرچی میذاری،تشویقت کنن.مطلبت شبیه کلید اسراره.بچه ها نظرشونو گفتم.کسی بی ادبی نکرد.انتقادپذیر نیستی،بحث دیگس.
امیررضا شما هم لطفا تو مثالات دقت کن.ممنونم.
بلا تشبیه ب این قضیه میخام بفهمی منظورمو: املت با بیف استراگانف خیلی فرق داره.هم مواد اولیشون هم مزه هاشون.هم خاصیتشون.

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، Nυмв ، Son of anarchy
چ ربطي داره:||||
ماشین گرون دختر بی روسری 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ارش خان
آگهی
چه بی منطق :!

ببینم اینو از خودت در اوردی ؟؟؟!!
ماشین گرون دختر بی روسری 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J ، ارش خان
اسپم ها پاک شد!

لطفا از بحث های بی ربط جلوگیری کنید و توهین نکنید!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930
هه عقیده ی مرده خیلی چرت بود
ازاین ادماکه تایه چیز گرون قیمت میگیرن
دستوپاشونو گم میکنن
بعد که کارشون گیرکرددست به دامن خدا میشن
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
 سپاس شده توسط Ֆℋ£¥∂α ، L²evi ، Thyme ، عرفان 1383
مفهومش تا حدودی درسته ولی متنش خوب نوشته نشده
زن عشق مي كارد و كينه درو مي كند...

ديه اش نصف ديه توست و مجازات زنايش با تو برابر...

مي تواند تنها يك همسر داشته باشد

و تو مختار به داشتن چهار همسرهستي ....

براي ازدواجش ــ در هر سني ـ اجازه ولي لازم است

و تو هر زماني بخواهي به لطف قانونگذار ميتواني ازدواج كني ...

در محبسي به نام بكارت زنداني است و تو ...

او كتك مي خورد و تو محاكمه نمي شوي ...

او مي زايد و تو براي فرزندش نام انتخاب مي كني....

او درد مي كشد و تو نگراني كه كودك دختر نباشد ....

او بي خوابي مي كشد و تو خواب حوريان بهشتي را مي بيني ....

او مادر مي شود و همه جا مي پرسند نام پدر ...

و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛

پیر می شود و میمیرد...

و قرن هاست که او؛ عشق می کارد و کینه درو می کند

چرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت،

زمان جوانی بر باد رفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش؛

گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مرد؛

سینه ای را به یاد می اورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و فقط رفتن را در دل او زنده می کند...

و اینها همه کینه است که کاشته می شود در قلب مالامال از درد...!

و این رنج است
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، عرفان 1383

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان