امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان کوتاه طنز

ساندویچی

مروز در ساندویچ فروشی مردی را دیدم با عینک ری بن که از ماشین پژو پیاده شد. کت و شلوار خوش دوخت انگلیسی بر تن کرده بود و با گوشی آیفون صحبت می کرد. وقتی پشت میز نشست سفارش پیتزا داد.  او در حین خوردن پیتزا با اطرافیان خود در مورد تهاجم فرهنگی صحبت می کرد.
پرسیدم: این مرد کیست؟
گفتند: مشهورترین روشنفکر شهر ماست. چطور نمی شناسی اش؟
هرچه بیشتر نگاهش کردم بیشتر نشناختمش.

ما ادمها >>>

هنگام تشنگی عده ای چای می خواهند که لب دوز لب، ریز، لب سوز باشد و عده ای نوشابه تگری می خواهند که سرد سرد باشد و دانه های  یخ توش شناور. ما آدم ها ذایقه مان اینقدر نسبت به هم فرق می کند. راستی شما می دانید چرا؟
*
دوستی دارم متخصص داخلی است و هر روز فقط روزنامه کیهان می خواند؛ نه تلویزیون می بیند نه ماهواره ولی به تمام مسائل روز هم وارد است و نظرات کارشناسانه ایشان جای اما و اگر نمی گذارد که ایشان آپ گرید و به روزه.
از ایشان می پرسم: دکترجان، تو که فقط روزنامه کیهان می خوانی چطور به تمام مسائل جاری اشراق داری؟
می خندد و از زیر عینکش مرا نگاه می کند و می گوید: من تمام روزنامه کیهان را سطر به سطر می خوانم ولی در هنگام نتیجه گیری همه را برعکس می کنم؛ اگر نوشته باشد که ماست  سفیده؛ من مطمئن می شوم که از دیشب ماست ها سیاه شده و در هنگام حرف زدن از سیاهی ماست دفاع می کنم.
در حال آماده کردن خودم برای جواب هستم که بگویم: تو اگر ریگی به کفشت نیست چرا اخبار درست را تعقیب نمی کنی؛ دستی به پشتم می زند: برای تو زوده که متوجه شوی لقمان حکیم چه زیبا فرموده است ادب از که آموخته ای گفت از بی ادبان.

درخواست از شهرداری

نامه وارده: ما اهالی کوچه عاجزآباد عاجزانه از شهردار منطقه درخواست داریم که نسبت به آسفالت کوچه ما اقدام کنند چون زمستان در راه است و ما از نعمت گاز بی بهره ایم.
پاراف شهردار: زمستان؟ آسفالت؟ گاز؟ چه ربطی به هم دارند؟ از اداره گاز استعلام شود.
جواب منشی شهردار به شهردار: برادران شرکت گاز طی نامه بلند بالایی گفته اند که تا کوچه آسفالت نشود آنها قادر به حفر کانال و گذاشتن لوله های گاز نیستند. اول آسفالت بعد کانال کشی. بالاخره آنها هم آدم هستند و جان شان را از سر راه نیاورده اند که بخواهند داخل کوچه پر از گل و لای به کانال کشی اقدام کنند.
شهردار دستور داد: سریعاً کوچه با همیاری مردم آسفالت شود.
بعد از یک ماه اداره مربوطه پاسخ داد: هنوز پول پیمانکاران سال پیش را نداه ایم و آنها در اعتصاب هستند. اگر بودجه بیاید چشم.
و در حین این مکاتبات برف از راه رسید و کوچه عاجزآباد همچنان بدون گاز ماند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان  کوتاه طنز 1
پاسخ
 سپاس شده توسط دايانا ، saba1380 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، دختر کره ای ، しíþ ßしâçk
آگهی
من سپاس و نظر میخوااااااااااااااااااااااااامممممممcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان  کوتاه طنز 1
پاسخ
قشنگ بودن مخسیBlush
داستان  کوتاه طنز 1
پاسخ
(11-12-2014، 10:59)asali.p13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ بودن مخسیBlush
خواهش میکنمHeart
داستان  کوتاه طنز 1
پاسخ
يسنا جان بهت اخطار ميدنا جاش اينجا نيس

اين دفه چندمه من گفتم:/
داستان  کوتاه طنز 1
پاسخ
(11-12-2014، 11:38)→DOKHI← نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب وقتی نیتونم عوضش کنمHuhHuh
داستان  کوتاه طنز 1
پاسخ
آگهی
باحال بودBig GrinBig Grin
ای خداHeart
پاسخ
(11-12-2014، 13:00)0یسنا جون0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 11:38)→DOKHI← نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب وقتی نیتونم عوضش کنمHuhHuh

ب مدیرا بگو متقلش کنن

: )
داستان  کوتاه طنز 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان