امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سربازی که بن لادن را کشت تغییر جنسیت داد و زن شد! + عکس قبل و بعد از جراحی

خانم "کریستن" در گذشته مرد بوده و "کریس" نام داشت اما پس از بازگشت از مأموریت و پایان دوره خدمتش در ارتش، زیر تیغ جراحی رفت و تغییر جنسیت داد. او اکنون دیگر مرد نیست بلکه شبیه یک دختر جوان شده است...
وی همان سربازی است که موفق شد "أسامه بن لادن" رهبر سابق شبکه تروریستی القاعده را به قتل برساند.
خانم "کریستن" در گذشته مرد بوده و "کریس" نام داشت اما پس از بازگشت از مأموریت و پایان دوره خدمتش در ارتش، زیر تیغ جراحی رفت و تغییر جنسیت داد. او اکنون دیگر مرد نیست بلکه شبیه یک دختر جوان شده است.
وی پس از پایان دوره خدمتش در ارتش آمریکا، کتابی تحت عنوان "شاهزاده جنگجو" تألیف کرد که هفته گذشته وارد بازار شد. او در این کتاب ماجرای حضورش در عملیات قتل بن لادن و سپس کشتن او به دست خودش را شرح داده و در پایان کتاب هم بیان کرده که پس از بازگشت به آمریکا تغییر جنسیت داده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سربازی که بن لادن را کشت تغییر جنسیت داد و زن شد! + عکس قبل و بعد از جراحی 1
قاتل "أسامه بن لادن" می نویسد: بنده از کودکی احساس مردانگی نمی کردم بلکه همواره روحم لطیف و زنانه بود اما پس از کشتن بن لادن، ابتدا افسرده شدم و سپس روحیه زنانگی در من بیش از پیش شد و در نهایت تصمیم خودم را گرفتم و تغییر جنسیت دادم.
او در ادامه نوشت: من در طول ۲۰ سال فعالیتم در ارتش، برای مأموریت به سه کشور بوسنی هرزگوئین، افغانستان و عراق رفتم و در هر سه جنگ حضور داشتم.
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  9 عکسِ دردآور جنگی که جهان را برای همیشه تغییر دادند!! (+عکس)
  /زنانی که سلطه جنسیتی مردان در آسمان را تغییر دادند+ تصاویر
  بیوگرافی اسامه بن لادن
  عملیات تغییر مسیر 11 (حمله به لیتانی)
  بررسی و تحلیل نبرد خالخین گول ..... نبردی که باعث تغییر سرنوشت جنگ جهانی دوم گردید.
  T-50 و J-20، تغییر دهندگان بازی برتری هوایی
  نیروهای مردمی شرق اوکراین: اوضاع خیلی تغییر نکرده و هنوز متشنج است
  جنگ عروسک‌های سیا با هواداران بن لادن!
  پسران متولد 74 به فکر تعیین تکلیف خدمت سربازی باشند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان