امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟

بهترین زمان در طول روز برای خوردن مواد غذایی و بهترین زمان برای تمرین از موضوعات قابل بحث هستند. بعضی ها می گویند بهتر است با معده خالی تمرین کنید.بعضی ها هم نظر دیگری دارند. نظرات زیادی وجود دارند که می توانند گیج کننده باشند.شاید برای شما هم جای سوال باشد که قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از آن؟ نظر کارشناس ها را در این رابطه بخوانید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟ 1
نقل قول:
کارشناس فیتنس کیارا استوکس می گوید: " تجربه و عقیده من این است که می بایست قبل از ورزش همیشه مقدار کمی غذا در معده خود داشته باشید."
باور اشتباه عموم مردم این است که تمرین با معده خالی سبب افزایش سوختن چربی در هنگام ورزش می شود اما واقعیت این است که اگر شما هیچ غذایی در معده خود نداشته باشید، بدن شما پروتئین را از عضلات بیرون کشیده و می سوزاند. در نهایت شما حجم عضلات خود را کاهش داده اید که منجر به کند شدن متابولیسم بدن شما می شود.
نقل قول:
جوو هارپر، مربی افراد مشهور و سرشناس، می گوید: به هر حال، آنچه که می خورید و چه اندازه می خورید نسبت به افراد متفاوت است. آنچه برای یک نفر درست است برای دیگری ممکن است اشتباه باشد.
هارپر می گوید:"من به این مورد معتقدم که شما چه احساسی دارید. من توصیه می کنم که تجربه کنید و ببینید کدام روش بهتر عمل می کند."
برای دیدن نتایج، هم هارپر و هم استوکس اتفاق نظر دارند که غذا خوردن بعد از تمرینات بسیار مهم است. هارپز می گوید: " شما می خواهید در طول ۳۰ دقیقه پروتئین در بدنتان به دست آورید. بدن شما آن را می خواهد و احتیاج دارد(منظور ۳۰ دقیقه فاصله بین غذا خوردن و تمرین)". استوکس توصیه می کند که با یک مایع حاوی پروتئین مجدداً سوختگیری کنید که با مقداری سبزیجات حاوی پروتئین، مقداری میوه های مورد دلخواه تان و مقداری آب و یخ درست شده باشد.
یک قانون مناسب برای پیروی کردن این است که قبل از ورزش غذاهای حاوی انواع کربوهیدرات ها را بخورید. استوکس می گوید: "مقدار زیاد پروتئین می تواند در معده شما انباشته گردد و در واقع شما انرژی زیادی را از کربوهیدرات ها از دست می دهید نه از پروتئین ها". بعد از تمرین غذایی که پروتیئن بیشتری نسبت به کربوهیدرات دارد بخورید.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  درخواست نویسندگی در بخش فوتبال و سایر ورزش ها و زیرشاخه ها
  ورزش جدید اسلم بال
  آشنایی با ورزش لاکراس
  مهدی طارمی؛ پرچم و غرور یک ملت فراتر از ورزش
  کدوم ورزش رو بیشتر می پسندید؟
  ورزش پایه و مادر ۸ ماه بدون رئیس!
  تصمیم‌گیری در مورد مسابقات غیرفوتبالی کلید خورد/ ورزش‌های برخوردی فعلا تعطیل!
  خسروی: سرپرست فدراسیون‌های "ورزش روستایی" و "بدنسازی" به‌زودی معرفی می‌شوند
  پاسخ معاون بانوان وزارت ورزش به درخواست مجوز برای پاورلیفتینگ بانوان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان