پارس ایمپریا   گیفت کارت

نظرسنجی: کدوم ورزش رو بیشتر می پسندید؟
فوتبال وفوتسال
بسکتبال
هندبال
پنت بال
شنا و واترپولو
کشتی
راگ بی(فوتبال امریکایی)
تنیس _ پینگ پونگ _ بدمینتون
بکس
کاراته
کنگ فو
ورزش های رزمی دیگر
ماشین سواری
شطرنج
دوچرخه سواری
دو
اسب سواری
ورزش های دیگر
والیبال
اسکیت
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 75 رأی - میانگین امتیازات: 3.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدوم ورزش رو بیشتر می پسندید؟

لطفا نظر خودتون رو بنویسید...
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET ، bardia001 ، deymon 20 ، mohamad66 ، ɨAʀʍɨռ ، hamed_Jon ، behnaz ، Armina ، negar98 ، AmItiSe ، GHASEM ، راستین ، istanbul ، benyamin ، Kamila❤ ، mohammad ali ، Albert wesker ، AMIRRR ، شیدا18 ، pegiti ، HUNGRY WOLF ، Ali MuSiC ، پا نتا ها ، Mehrzad Zzz ، Bahador1 ، sara ss501 ، PN2 ، ღSηow Princessღ ، Amir BF ، αℓι ، ندا* ، ★☆❤❤❤angel_love❤❤❤★☆ ، yasamin_1994 ، **یــــــــــــــــــــاس** ، virus bomb ، ##شهرزاد## ، majid reza ، dirty girl ، яê¥нαñê ، REZA.N.A ، ZED AMIR ، ♥ هومن♥ ، pinkey_bear ، tara_bnd_love ، ..WonDerfull.. ، amertat227 ، azary ، دختر آبادانی ، vida1994 ، آرمان*** ، ♥مليكا♥ ، mohamad amin1377 ، aLiReZaZ-iM ، امیر ، ♫ ندا ♫ ، شیدا محبوب ، محمد2000 ، دیتودی ، ارمين2012 ، S H A Y A N ، لامیا ، رهــ ـ ــا ، ^Aytin^ ، mahtab_i75 ، romina11 ، * Exceptional girl * ، daryajoon ، سیده راشین ، *nadia*horan* ، املیا ، گریس ، ```FATEMEH``` ، orkideh ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، 2356890 ، ☣VALMMO☣ ، ☼آریا☼ ، яᎧмιиα ، ^t!ana^ ، ღ✿ ДVД ✿ღ ، ارشیا(دختر) ، ✘Nina✘ ، elnaz-s ، AreCR7 ، armit ، maha. ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، سمیرا ناناز ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، "SoLmAz RaD" ، darya-aram ، ✘ЯØற!ηд✘ ، ʂհმოἶო ، JOSE ، هلیا78 ، Aiden Pearce ، ☺helia☺ ، elmira12 ، pegah 13 ، mobinamahro ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، دختری تنها درباران ، negin .m ، شهرام094 ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، رضا پیشرو0024 ، mahdi.ir ، reza789 ، m love f ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، دلبر شیطون ، ayda1383 ، فائقه222 ، hasti … ، shahram094 ، مبینافرزین ، NEYMAR JR ، RTEMIS@ ، ḲℑℳℐÅ ، Ѧℳℐℝ ، kian007 ، mmmatin ، ~good boy~ ، ._NeGiX_. ، mahdi 021 ، جانگ یونگ هوا ، Matin Dj ، Samaneh77 ، پری استار ، آسانا ، 77 امیر ، tida 2 ، I LOVE YOU FARHAD ، حانا ، arina001 ، ریما جون ، *SORKH* ، PR6577 ، | nikooli | ، hanieyh ، MOHSENEBRAHIMI ، نیلوفر جوووووووووون ، only amir tataloo ، Hosein Oghbaei ، m.r.gomez ، dj erfan ، عاشق الکترونیک ، زهرا10000 ، aliali321321321 ، raha76 ، فاطمه:ef ، negin2000 ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، ~ArTaBaNoOs~ ، حانی خوشگله. ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، baxbu ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، spent † ، VALIBALI ، SARAa2 ، love selena gomez ، sev sevil ، تینا(خوش قیافه انجمن) ، امیر حسین 222 ، ☺t@k selooli☺ ، marco.r ، mahru ، عاطی جوجو ، ɪnτersτellαr ، عذرا 79 ، AWN ، Mahshid80 ، taran08 ، سارا دوست عاطی جوجو ، شیطون کوچولو ، _Ovver_ ، نگین..... ، fafa23 ، صوصن ، Nυмв ، ارشیا 19 ، First Star ، Key Armin ، Hadis Messi ، حامد 2014 ، مریم14 ، [Wєв ρяιηcєѕѕ] ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Dead-Girl ، سارا 2014 ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، 0یسنا جون0 ، شاهزاده تنیس ، Shervin_ST ، آهیو ، 4amir4 ، ارش خان ، ᖇᗩᖺᗩ ، mahali ، amirabaas110 ، دریای بی موج ، Ranger* ، امیررضا* ، 8zahra1 ، hpln ، یاس گل ، lloc ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، *!hasti!* ، ارباب خون خوار ، باران 8 ، ➳♥ $ Ƒ $ ƛ $ Ƭ $ Є ➳♥ ، حسن CR7 ، Sayata ، omidkaqaz ، ترنج 15 ، طناز79 ، آرالیا ، محمد حسین4 ، نیلوفرجون.باهوش انجمن ، هلی ، …Reyhaneh… ، …Reyhaneh… ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، عشق لامبورگینی ، sadegh khak ، **KING** ، ×ѕoвeя× ، artan.az ، ♥Haniyeh♥ ، ...Maryam... ، جی تی ای ، nanali ، mobin@ ، CiBHaWpH ، nazanin jon ، ♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ ، mr.destiny ، yegi200180 ، "IM DINA" ، فرانه ، I Lvoe Justin ، *faraay* ، .Impassive. ، M SADRA ، K33 ، لاله ناز
آگهی
فوتبال
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bardia001 ، deymon 20 ، behnaz ، skh ، ZED AMIR ، MR.MANAGER ARSHAM ، ارمين2012 ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ ، PR6577 ، فاطمه:ef ، mohpoolad
من به فوتبال علاقه دارم
با تشكر Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bardia001 ، deymon 20 ، behnaz ، Albert wesker ، HUNGRY WOLF ، skh ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ ، فاطمه:ef ، mohpoolad
من به شنا علاقه دارم ولی به صورت حرفه ای بدمینتون بازی می کنم.
با تشکر:cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrani ، FARID.SHOMPET ، bardia001 ، deymon 20 ، behnaz ، Albert wesker ، HUNGRY WOLF ، skh ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ ، ✠LEGENDARY✠
من خودم فوتسال بازی می کنم
راستی هخامنش جان گفتی بدمینتون بازی می کنی .می تونی قوانین این بازی رو به ما بگی.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bardia001 ، deymon 20 ، Albert wesker ، skh ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، parko ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ ، Mahshid80 ، محمد حسین4
من هم شنااا میرم خوبه ولی نه به خوبی فوتبال یادش بخیر
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، خلیلی ، Albert wesker ، skh ، alikobari ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ
شطرنجBig GrinBig Grin
من شنا رو هم دوست دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، Albert wesker ، skh ، alikobari ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ
سکت بال و والیبال و ایروبیک
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، Albert wesker ، skh ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ ، دریای بی موج
فقط فوتبال
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، Albert wesker ، skh ، ارمين2012 ، محمد سلامی ، romina11 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ ، mohpoolad ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، ✠LEGENDARY✠
سلام
ورزش فقط فوتبال
پرشیا جون داداش گلم هممون باهم دوستیم
مگر اینکه شما نظر دیگه ای داشته باشی
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrani ، FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، Albert wesker ، skh ، ali66 ، ارمين2012 ، محمد سلامی ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، NEYMAR JR ، Ѧℳℐℝ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان