امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشخصات ظاهری دختر:

دخترا لطفا ناراحت نشن اینا برای بعضی از دخترا صدق میکنه
من ابنا رو از جایی خوندم اما مال پسرا رو نداشت وگرنه مینوشتم
لطفا به دل نگیرید اینا بیشتر جنبه ی طنز داره
بازم میگم این نوشته ها رو من از جایی خوندم مال خودم نیست بخدا
پاسخ
 سپاس شده توسط Magical Girl
آگهی
شما پسرا اعتمادبه نفس کاذب زیاد دارین
اگه یکم مطالعه داشته باشین میفهمید که مغز یه نوزاد دختر=یک پسر بچه3ساله هست
هر چه بزرگتر باشی تنهاتر هستی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصات ظاهری دختر: 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Magical Girl
مسخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخرهDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyبی مزهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryّf
پاسخ
نه بابااین طوری هاهم نیست شماهادلمونو نشکونید ماناز نمی کتیم.
مینویسم نامه ای روزی ازاینجامیروم
باخیال توولی تنهایی تنها میروم
درجوابم شایداوحتی نگوید کیستی
شایداوحتی بگویدلایق من نیستی مینویسم من که باعمری خیانت زیستم
اکنون ازمن یادکن حالاکه دیگرنیستم.
پاسخ
(21-07-2012، 17:09)shahzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا 15 سالگی عقل دختر بیشتر از پسره ولی بعدش پسرا بیشتر میشه از دخترا چون عقل پسر رشد میکنه ولی مال دخترا نه تو همون 15 میمونه
الان تو عربستان به زنها گواهی نامه رانندگی نمیدن و حق رای هم ندارن و اگه از ساعت9شب به بعد بدون شوهرشون تو خیابون دیده بشن بازداشتشون میکنن
البته اینم خوب نیستا ولی گواهی نامه رانندگی رو که نمیدن خیلی خوبه اخه زن جماعت راننده نمیشه که چون مغزشون نمیتونه همزمان واس دوچیز متفاوت فرمن بده خدادادیه کاریشم نمیشه کردWink
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://nowhe.blogfa.com/
پاسخ
من شکاییییییییییت میکنم جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییییییییییییییییییییییغAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryاصلا جنبه ندارید تا بهتون رومیدیمDodgy
عجب روزگاریه ، دل ماله منه ، تو سینه ی منه ، اما واسه تو می تپه !
خاطره را به دست قلبم می سپارم که با تپش آن هر لحظه به یاد تو باشمBlush:Laie_23:
پاسخ
آگهی
من حرفهای شما رو نادیده میگیرم آقا محترم اگه میبیندی منم مثل بقیه اینجا رو نمیذارم رو سرم و فحش و بد و بیراه نمیدم به خاطر اینه که واسه خودم ارزش قئلم و میدونم که خیلی از پسراها برای اینکه کمبود محبت خودشونو جبران کنن از این طریق وارد میشن و اصلا هم حرفهای شما و هرکس دیگه ای برام مهم نیست این خود آدمه که برای خودش شخصیت و احترام به وجود میاره و گرنه دخترا با پسرا هیچ فرقی نمیکنن و حتی اگه یه ذره به مثال علمی علاقه مند باشید میرید و نتیاج هوشی دخترا و پسرا رو میخونید و میفهمید که دخترا فعلا از پسرا جلو ترن این تقصیر طرز فکر نادرست شماست که اینطوری فکر میکنید لطفا طرز فکر دیگران رو هم خراب نکیند آقای محترمDodgy
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط Magical Girl ، zeinab
(26-07-2012، 20:20)abolfazl-r نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2012، 17:09)shahzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا 15 سالگی عقل دختر بیشتر از پسره ولی بعدش پسرا بیشتر میشه از دخترا چون عقل پسر رشد میکنه ولی مال دخترا نه تو همون 15 میمونه الان تو عربستان به زنها گواهی نامه رانندگی نمیدن و حق رای هم ندارن و اگه از ساعت9شب به بعد بدون شوهرشون تو خیابون دیده بشن بازداشتشون میکنن البته اینم خوب نیستا ولی گواهی نامه رانندگی رو که نمیدن خیلی خوبه اخه زن جماعت راننده نمیشه که چون مغزشون نمیتونه همزمان واس دوچیز متفاوت فرمن بده خدادادیه کاریشم نمیشه کردWink

خنگول الان صد ساله صابت شده مردا نمیتونن دو کا رو با هم انجام بدن نه زنا
تا سحر شمع و من و پروانه باهم سوختیم انکه نایل شد به مقصد عاقبت پروانه بود pill:492:
پاسخ
 سپاس شده توسط Magical Girl ، bahare_021
(26-07-2012، 20:20)abolfazl-r نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا 15 سالگی عقل دختر بیشتر از پسره ولی بعدش پسرا بیشتر میشه از دخترا چون عقل پسر رشد میکنه ولی مال دخترا نه تو همون 15 میمونه
الان تو عربستان به زنها گواهی نامه رانندگی نمیدن و حق رای هم ندارن و اگه از ساعت9شب به بعد بدون شوهرشون تو خیابون دیده بشن بازداشتشون میکنن
البته اینم خوب نیستا ولی گواهی نامه رانندگی رو که نمیدن خیلی خوبه اخه زن جماعت راننده نمیشه که چون مغزشون نمیتونه همزمان واس دوچیز متفاوت فرمن بده خدادادیه کاریشم نمیشه کردWink
واقعا برات متاسفم با این طرز فکرت با اینکه مغز دخترا از پسرا کوچیک تر هست ولی علم ثابت کرده زنها بیشتر از این مغز استفاده میکنند و اگه ذره ای فقط ذره ای توی جامعه های اسلامی به زنها ارزش داده بشه مثل کشورهای اروپایی میبیندی که چقدر کشور و جامعه پیشرفت میکنه الان کشورهای اروپایی دارن از زناشون کار میکشن و حق برابر دارن که اینقدر پیشرفتن
تو واقعا داری با کشورهای عربی سر میکنی ؟عربستان چی حالیشه همون امام علی گفته :شما مارمولک خورهای دزد هیچی حالیتون نیست اونموقع تو داری طرفداری جوامعی رو میکنی که حتی خودشونم میدونن هیچی حالیشون نیست ؟AngryAngryAngryAngry
تو به جای مقایسه با کشورهای عربی بشین با کشورای اروپایی مقایسه کن بدبخت که اگه اینکار و بکنی مخت نمیکشه نگاه کنین اعصاب ادمو چطوری خورد میکنید AngryAngryAngryAngry
آمار رانددگی نشون میده که امار تصادف خانومها از آقایون کمتره Angry
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط Magical Girl ، zeinab
من با این که پسرم این حرف emma رو قبول دارم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  دوست دختر چیست؟(طنز)
Lightbulb شما جای این دختر باشین...؟؟
  یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان