امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست بی شرمانه ی دختر خاله ی هوس بازم

درخواست بی شرمانه ی دختر خاله ی هوس بازم 2از دست دادن فرصت موجب ندامت واندوه استدرخواست بی شرمانه ی دختر خاله ی هوس بازم 2
I lOve kaBir kouRosh becauSe He lOved IRAN I LOve iran ...U LOve IRAN tOO so cOme tO LOVE eAch Other...♥.LOVE EVERY TIMEHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע ، オスイン ، Mr. Potato Head
آگهی
(21-05-2014، 21:07)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 20:38)لبیک یا خامنه ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین بر مردی که تسلیم نفس امارهش نشد
ببخشید حاجاقا مسئلتن ی سوال داشتم؟
من پسری 13 ساله هستم
در حال بازی کردن بودم که پام پیچ خورد و رو زمین نعش شدم
آیا غسل جنابت بر دختر خاله من واجب است؟
خاهش میکنم بگو در باتلاق گناه
ب شکلی عجیبو غریبانه ای غرق شدم...

مسئلتم درحد سنته نمیشه چیزی گفت بهت. اما بد نیست قبل حرف زدن یا واکنش نشون دادن یکمم فکر کنی.

به اعتقادات کسی توهین نکنین این جز قوانینه و به فرد خاطی اخطار میدنDodgy
اگر هم با این تاپیک مشکل دارین یا کلا تو قیدو بند مذهب نیستین مثلا، تشریف ببرید انجمنهای دیگه اینجا مناسبتون نیست.
درخواست بی شرمانه ی دختر خاله ی هوس بازم 2
پاسخ
 سپاس شده توسط sagharvahab ، roya15
(21-05-2014، 21:31)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 21:07)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 20:38)لبیک یا خامنه ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین بر مردی که تسلیم نفس امارهش نشد
ببخشید حاجاقا مسئلتن ی سوال داشتم؟
من پسری 13 ساله هستم
در حال بازی کردن بودم که پام پیچ خورد و رو زمین نعش شدم
آیا غسل جنابت بر دختر خاله من واجب است؟
خاهش میکنم بگو در باتلاق گناه
ب شکلی عجیبو غریبانه ای غرق شدم...

مسئلتم درحد سنته نمیشه چیزی گفت بهت. اما بد نیست قبل حرف زدن یا واکنش نشون دادن یکمم فکر کنی.

به اعتقادات کسی توهین نکنین این جز قوانینه و به فرد خاطی اخطار میدنDodgy
اگر هم با این تاپیک مشکل دارین یا کلا تو قیدو بند مذهب نیستین مثلا، تشریف ببرید انجمنهای دیگه اینجا مناسبتون نیست.
پس شما توضی بدید  حکمه بنده چیه با رسم شکل
پاسخ
 سپاس شده توسط ℜ. mti ، sagharvahab ، Mr. Potato Head
دانشگاه یعنی جبهه همینه که میگم بچه های مردمو بردن به کشتن دادن
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע ، sagharvahab ، # αпGεʟ ، Mr. Potato Head
(21-05-2014، 22:30)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا!!!!!!!!! راست میگین!!!!!!!Huh

نظرتون چی بود طبق یک عهد نامه ی قجری دو دستی خوزستان رو تحویل میدادیم؟؟؟؟؟؟؟؟

این بهتر بود نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی که مقام شهادت رو درک کرده باشه کار بزرگی کرده......

سوره بقره، آيه 154

«و لا تقولوا لمن يقتل في سبيل‌الله اموت بل احياء ولکن لا تشعرون»

«کسي را که در راه خدا کشته شد، مرده نپنداريد، بلکه او زنده جاويد است، وليکن شما اين حقيقت را نخواهيد يافت.»

سوره آل عمران، آيه 169

«و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل‌الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون»

«مرده نپنداريد کساني که در راه خدا کشته مي‌شوند، بلکه زنده‌اند و نزد خداي خود روزي مي‌برند. »

سوره نساء، آيه 73:
ليقتل في سبيل الله الذين يشرون الحيوة الدنيا بالاخرة و من يقتل في سبيل‌الله فيقتل او يغلب فسوف نوتيه اجرا عظيما»

«مومنان بايد در راه خدا با آنان که حيات مادي دنيا را بر آخرت گزيدند جهاد کنند و هر کسي در جهاد به راه خدا کشته شود فاتح است زود باشد که او را اجري عظيم دهيم.»

کاش وجدانمان بیدار باشد...........
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند
که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...
قصه ی عشق "انسان" بودن ماست...
پاسخ
 سپاس شده توسط sagharvahab ، mohsenniceboy ، roya15
ممنون هدایتم کردی ببخشید بسیجی عزیز
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط ℜ. mti ، בחור משוגע ، sagharvahab ، # αпGεʟ ، Mr. Potato Head
آگهی
(21-05-2014، 20:09)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا مذ هبی برو نمازتو بخون قضا نشهههههه.
هر کسیو توی گور خودش میخابونن توبه فکر نمازا وگناهای خودت باش
یادمان باشد اگر تنهاشدیم طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط منتظر19 ، sagharvahab ، roya15
(21-05-2014، 23:05)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون هدایتم کردی ببخشید بسیجی عزیز

خواهش میکنم قابلی نداشت
ولی مطمئنید هدایت شدین؟؟؟؟؟؟
من فکر نمیکنم!!!!!!!14k:89:

درضمن بسیجی بودن افتخاره اگه نصیبمون بشه
8 سال جنگ رو همین بیسجی ها اداره کردن
افراد پاک و بی ادعایی مثل شهید چمران(دکترای فیزیک هسته ای)
شهید همت(معلم)
شهید متوسلیان(مهندس برق)
شهید احمد رضا احمدی(رتبه ی اول کنکور سراری رشته ی تجربی)
شهید زین الدین (رتبه ی 7 کنکور سراری)
و هزاران شهید دیگه که مجال گفتن نیست....

من گفتگوی بدون تمسخر رو بیشتر می پسندم
اما متاسفانه بعضی ها تا حرف کم میارن آدما رو له میکنن و مسخره میکنن بدون اینکه کوچکترین شناختی ازشون داشته باشن......

اما باکی نیست خالی کنید خودتون رو
ما هم نظاره گریم
یا علی مدد

(21-05-2014، 23:34)باران 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 20:09)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا مذ هبی برو نمازتو بخون قضا نشهههههه.
هر کسیو توی گور خودش میخابونن توبه فکر نمازا وگناهای خودت باش

ممنون دوست من اشکالی نداره
بذار بگه
ما هم خدایی داریم....

ما مسخره كردن را ساده می گیریم در حالی كه مثلاً چاقو كشیدن برایمان مسئله ی بسیار بزرگی است. در حالی كه اگر چاقو به جسم می خورد، مسخره كردن همچون چاقویی است كه به روح انسان می خورد
در قرآن کریم حدود چهل آیه در مذمت استهزاء ذکر شده است.

اکثر آیات، مربوط به کسانی است که اعتقادات دینی و ایمان مذهبی مردم را مورد سخریه و استهزاء قرار می دهند،

و کسانی را ملتزم به احکام شرع هستند تحقیر کرده و مسخره می کنند، به چنین کسانی وعده دوزخ و عذاب دردناک داده شده است.

سوره ی حجرات آیه ی 11

«يَأَيُّهَا الَّذِينَ ءَامَنُواْ لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِّن قَوْمٍ عَسَى‏ أَن يَكُونُواْ خَيْراً مِّنْهُمْ وَلَا نِسَآءٌ مِّن نِّسَآءٍ عَسَى‏ أَن يَكُنَّ خَيْراً مِّنْهُنَّ وَلَا تَلْمِزُواْ أَنفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُواْ بِالْأَلْقَبِ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَنِ وَمَن لَّمْ يَتُبْ فَأُوْلَئِكَ هُمُ الظَّلِمُونَ‏»

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد! مبادا قومى قوم ديگر را مسخره كند، شايد مسخره‏شدگان بهتر از مسخره‏كنندگان باشند و زنان، زنان را مسخره نكنند، شايد آنان بهتر از اينان باشند و در ميان خودتان عيبجويى نكنيد و يكديگر را با لقب‏هاى بد نخوانيد. (زيرا) فسق بعد از ايمان، بد رسمى است، (مسخره وعيبجويى و بدنام بردن ديگران، خروج از مَدار ايمان و فسق است كه سزاوار شما نيست) و هر كس (از اين اعمال) توبه نكند، پس آنان همان ستمگرانند.

یا علی....

(21-05-2014، 21:11)mohpoolad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدبخت مذهبی بودن عیب نیست احمقAngryخاک تو سرت که نظرت اینهDodgy

ممنون دوست بزرگوار
اما استفاده از کلمات زیباتر بهتره نه؟؟؟
صبر باید کرد
سپاس.........Blush
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند
که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...
قصه ی عشق "انسان" بودن ماست...
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی8888 ، sagharvahab ، sama00
واقعا افرین دارکه تسلیم هوس نشد روحش هم شاد

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست بی شرمانه ی دختر خاله ی هوس بازم 2
پاسخ
 سپاس شده توسط منتظر19
(21-05-2014، 22:30)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدبخت اگه همونا نبودن الان باید زیر دست امریکا و اسراییل مثل فلسطین
بدبخت و اواره میشدیم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان