امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)

چقدر جالب که نصف بیشترش دیالوگایی بود که خودم تو پیام اخرم گفته بودم lol
در واقع اکثرش حرفای من بود که کپی پیست شده اینجا (((:
من دو روزه اینجا حتی انلاینم نشدم اینقدر که گرفتار زندگی خودمم
باور کن این ماجرا ها اصلا اونقدرا برای من مهم نیست که حتی بهش فکر کنم و اگر یاد آوری نمیکردی حتی یادم رفته بود
تو این انجمن هم از ۲ روز پیش تا الان به جز ملیکا ( اونم در حد ۲ تا پیام ) دیگه با کسی هیچ صحبتی نکردم حتی ..
چه برسه به اینکه بخوام کارایی که شما تو پیامت گفتیو انجام بدم
مگه من مثه شما بیکارم عزیزم؟ (:
من هی بیخیال میشم میبینم باز شما تنت میخاره
محرومیت و برکناری شما هم من توش دخالتی نداشتم
به خاطر عدم رعایت قوانین و شاکی هایی بود که داشتی ( جالبه که میگی فقط من با تو مشکل دارم )
به هر حال امیدوارم به راه راست هدایت بشی و بکشی بیرون از این قضایا دراما کویین جان
من که والا همه چیزم مشخصه .. هستن کسایی اینجا که حتی اومدن به من گفتن قضیه چی بود و ایشون چی کار کرده؟ من در جواب گفتن که من پشت سر کسی صحبت نمیکنم و به شما مربوط نیست !
من همچین آدمیم عزیز ^^
هیچ وقت پشت سر شما حرفی نساختم.
میگن که کافر همه را به کیش خود پندارد . درست میگن
چون شما خودت خیلی درگیری این روزا و داری به در و دیوار میزنی دیگه ، فکر میکنی منم مثه خودت در تلاشم lol
من حتی تو اوج دعوا ها داشتم دنبال اونی میگشتم که بهت فحش داده بود که حسابشو برسم ^^
اره ایناست فرق من با شما ..
حرفای خودمو تحویل خودم نده که اره من تورو دوست داشتم و..
بارها به تنفرت نسبت به من پیش بچه ها اعتراف کردی که هنوزم دلیلشو نمیدونم
اون من بودم که فکر میکردم تو دوست منی و دوست داشتم
این روزا من که بیخیال شدم و چند روزه با احدی حتی صحبت هم نکردم ، بعد میبینم صابر اومده پ.خ و کلافه شده از دست شما ها دیگه lololo
لطفا دیگه حداقل دست از سر اون بنده خدا بردارین و اینقدر دروغ راجب من بهش نگین
به خدا این کاراتون تاثیری نداره
سابقه و کارای من مشخصه .. عین اب زلاله lol
این وصله ها به من نمیچسبه عزیزه دلم
الانم میگم که ۲ روزه اینجا نبودم اصلا . پس تمومه حرفات فقط باعث خندیدن من میشه که میگی تمومش کن دیگه دروغا و پشت سر من حرف زدناتو .. واقعا جالب بود حرفات
درک میکنم تو سن حساسی هستی ولی دلیل نمیشه هر اشتباهی خواستی انجام بدی . بچه ۲ ساله نیستی که (:
بار ها گفتم، بازم میگم. حرفی هست تو پ.خ در خدمتم
کشوندن بحث تو ناشناس و گ.ا فقط واسه جلب توجه و بهم ریختن جو انجمنه..
دیگه تکرار نکن این کارو
موفق و پیروز باشی
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، BIG-DARK ، THEDARKNESS ، _Strawberry_ ، شـــقآیــق ، Mohlek ، *Aɴѕel* ، shghyegh ، ѕααяeη ، امیر‌حسین ، Medusa ، لــــــــــⓘلی
آگهی
فک کنم یه محرومیت 10 روزه برات کافی باسه تا جو انجمن بی تو و باتو رو مقایسه کنیم اگ نبودی و جو خوب بود بنت باید دائم شه.-. اگ بودیو خوب بود لغو شه._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2) 76
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، shghyegh ، єη∂ℓєѕѕღ ، شـــقآیــق ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Prometheus ، THEDARKNESS
واقعا که این بچه بازیا یعنی چی:/
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Волшебник ، Emmɑ ، ѕααяeη
امیدوارم مدیرا از این به بعد قوانینی که خودشون ساختن رو رعایت کنن و اینجا چرت و پرت ننویسن تا بقیه بتونن راحت باشن.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، BIG-DARK ، Prometheus ، _sehun_ ، shghyegh ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق ، Mohlek ، Medusa ، Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Emmɑ
چرا تو کاری که بهتون ربط نداره دخالت میکنید؟ -__-
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، shghyegh ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، شـــقآیــق ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS ، Mohlek ، Medusa ، Волшебник ، لــــــــــⓘلی
به هم انرژی مثبت بدین تو این روزا 29
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، _sehun_ ، شـــقآیــق ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS ، *VENUS* ، Mohlek ، Medusa ، Волшебник
واقعا دیگه داره حالم بهم میخورهBl8
جم کنین این بازیه چندشو.
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، *VENUS* ، Emmɑ ، Mohlek ، Medusa ، Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Prometheus ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، shghyegh ، єη∂ℓєѕѕღ
اوووم بزار بگم خب میدونی هیچی اونطوری ک باید پیش نرفت
همه چیو ت نمیدونی منم نمیدونم کدومش درسته نمیخامم راجبش بحث کنم باهات ولی بدون منم راضی نبودم._.
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، شـــقآیــق ، Mohlek ، *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *VENUS* ، shghyegh
بشکنه دستم ک نمک نداره :/
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shghyegh ، ᴀʀмɪss ، Mohlek
خدایی چقدر فیکین ،سر جلسه امتحان ک نیستیم چقدر تیکه کلام و حرف و طرز صحبت کردن کپی شده از هم دارین ،خودتون باشین .
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh ، ᴀʀмɪss ، Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
Book روز نویس و خاطره نویسی روزانه فلشخور
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  مشاعره با اعضای بدن
  جواب حرف ناشناس
  " مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
Wink از نفر بعدیت یه چیزی بخواه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان