امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟

هیچ کس واسه هیچ فرد دیگه ای نمیتونه تعیین کنه که چند تا بچه بدنیا بیاره
یا بجای بچه سگ نگهداری کنه!
+نسل عمو وخاله از بین بره هم که به خود خانواده مربوطه که آیا بچشون فامیل میخواد یا نه ،وخیلی وختا هس که بود و نبودشون در یه حدهــ (:
++الان که جمعیت ایران اینقدره وضع اجتماع و اقتصاد اینه وای به حال روزی که جمعیت زیادترم بشه!
واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟ 2

پاسخ
 سپاس شده توسط eNorto ، saeedrajabzade ، First Star ، Hitchcock ، Black_Man
آگهی
(01-12-2014، 16:06)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ کس  واسه هیچ فرد دیگه ای نمیتونه تعیین کنه که چند تا بچه بدنیا بیاره
+نسل عمو وخاله از بین بره هم که به خود خانواده مربوطه که آیا بچشون فامیل میخواد یا نه ،وخیلی وختا هس که بود و نبودشون در یه حدهــ (:
++الان که جمعیت ایران اینقدره وضع اجتماع و اقتصاد اینه وای به حال روزی که جمعیت زیادترم بشه!
به نظر شما یه سگ میتونه جای بچه ادمو بگیره؟
سگ خیلی خوبه برای نگهبانی اما نمیتونه جای بچتو بگیره جای مادرتو بگیره نمیتونه
رسانه ها ماهواره ها دارن یه کاری میکنن که مردم به جای این که بچه به دنیا بیارن سگ بیارن بزرگ کنن به سگ بگن بچم؟لباس بدوزن حموم کنن قربون صدقش برن
پاسخ
(01-12-2014، 19:05)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رسانه ها ماهواره ها دارن یه کاری میکنن که مردم به جای این که بچه به دنیا بیارن سگ بیارن بزرگ کنن به سگ بگن بچم؟لباس بدوزن حموم کنن قربون صدقش برن
یعنی هرکی که بچه نمیاره نشسته پای رسانه ها و ماهواره های اجانب بعد تصمیم گرفته سگ بیاره؟
یعنی ذره ای برای شعور مردم ارزش قائل هستی شما؟
یه آدم گنده نگاه میکنه به جیبش و وضعیت مسکن و بلوغ فکری خودش بعد تصمیم میگیره میتونه ازدواج کنه یا نه؟ یا احیانا اگه به این نتیجه رسید که میتونه بعد با هم تصمیم میگیرن که با شرایط بالا میتونن بچه دار شن یا اگه میتونن چندتا؟ به جای صادر کردن توهمای توطئه نگاه کنین به اوضاع مملکت ببینید چی بیشتر باعث وضعیت فعلی میشه!
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، | NEON DEMON | ، Black_Man
هر کسی به یه چیزی علاقه داره, این حرفا هم هم مزخرفه و یه مشت ادم عقب افتاده از خودشون در میارن, شما هم سگ نیار عزیزم
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man
خب کشور ارزونی بشه همه بچه زیاد بیارن..نه اینکه قیمت خون باباشونو میکشن رو قیمتا بعد میگن به نیت 12امام 12تا بچه بیارین..اوسگول که نیستیم..هیچ ربطیم به سگو حیوون نداره...
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، wxwt ، kasra77 ، Black_Man
(01-12-2014، 19:51)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 19:05)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی هرکی که بچه نمیاره نشسته پای رسانه ها و ماهواره های اجانب بعد تصمیم گرفته سگ بیاره؟
یه آدم گنده نگاه میکنه به جیبش و وضعیت مسکن و بلوغ فکری خودش بعد تصمیم میگیره میتونه ازدواج کنه یا نه؟ یا احیانا اگه به این نتیجه رسید که میتونه بعد با هم تصمیم میگیرن که با شرایط بالا میتونن بچه دار شن یا اگه میتونن چندتا؟ به جای صادر کردن توهمای توطئه نگاه کنین به اوضاع مملکت ببینید چی بیشتر باعث وضعیت فعلی میشه!
من همرو نمیگم اقای محترم میگم یه عده.
وقتی ندا میاد تو شبکه من و تو سگ دست میگیره بوسش میکنه نازش میکنه میگه عزیزم بعد سگ میپره میره تو بغل صاحبش صاحبش میگه بچم.خوب این یعنی چی؟
به سگ میگه بچم؟
من از شما یه سوال دارم ایا سگ میتونه جای بچه ادم و بگیره؟
مگه سگ خرج نداره؟مگه نباید پول غذاشو بدی؟مگه نباید ببری حموم؟مگه نباید براش لباس بدوزی یا بخری؟
خوب اینم خرج داره
چرا ادم به جای این که بچه به دنیا بیاره حیوون نجس بیاره توخونه و خرجش کنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
(01-12-2014، 20:57)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 19:51)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همرو نمیگم اقای محترم میگم یه عده.
وقتی ندا میاد تو شبکه من و تو سگ دست میگیره بوسش میکنه نازش میکنه میگه عزیزم بعد سگ میپره میره تو بغل صاحبش صاحبش میگه بچم.خوب این یعنی چی؟
به سگ میگه بچم؟
من از شما یه سوال دارم ایا سگ میتونه جای بچه ادم و بگیره؟
مگه سگ خرج نداره؟مگه نباید پول غذاشو بدی؟مگه نباید ببری حموم؟مگه نباید براش لباس بدوزی یا بخری؟
خوب اینم خرج داره
چرا ادم به جای این که بچه به دنیا بیاره حیوون نجس بیاره توخونه و خرجش کنه؟
مگه ملت از سگ جای بچه استفاده میکنن؟
اگه همه رو نمیگی که نباید بنویسی مردم میشینن پای ماهواره فلان میشه!
اون داره تفکراتشو تبلیغ میکنه؟ شما هم که کلی رسانه دارید تبلیغ کردید. الان دیگه حرف چیه؟
حرفای منم فقط عامل اقتصادی توش نبود. یکی تو خودش نمیبینه بتونه بچه تربیت کنه. یکی با داشتن همه امکانات دوست داره سگ بخره باهاش بازی کنه. همه جور آدمی تو اجتماع پیدا میشه. درصد کمی هستن که سگ دارن درصد کمتری هم هستن که علاوه بر بچه سگ هم نگه میدارن. ولی درصد بالایی از مردم ماهواره نگاه میکنن. همه که نمیرن دنبا سگ. پس تاثیر ماهواره نیست 
هروقت تحقیق میدانی مستند کردین که هر کس که ماهواره داره من و تو میبینه. بعد تحت تاثیر ندا دوست داره بره سگ بخره یا جای بچه سگ رو میخواد وارد خونه ش کنه تازه میتونین بگین تاثیر من و تو و شخص نداست. اون وقت میتونین بگین ماهواره اثرگذاره رو این قضیه. بعدشم که نمیتونین به زور مردمو از تصمیمشون منصرف کنین هیچ اتفاقی نمیفته!
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط ×LUC i FER× ، armin van buuren ، F A R ! N ، Black_Man
نقل قول:

واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یـکــی از خـصــلــت هـــای یــزیــد بـــن مــعــاویــــه

سگ بازی و تماشای نبرد سگ ها
و کبوتر بازی و تماشای بازی کبوتران نر و ماده
و زنان خواننده و نوازنده و انواع و اقسام بازی ها بود

مغالطه ی همدست هیتلر
معاویه سگ داشت
معاویه بد بود
پس هر کس سگ داشته باشد مثل معاویه است!

نقل قول: جمعیت ایران رو به کاهشه
یعنی طوری داریم پیش میریم که
در آینده ای نزدیک به خاطر تک فرزندی
دیگه نسل عمّه، عمو، دایی و خاله داره منقرض میشه

آخه دشمنان بنیان خانواده
قصد دارن خانواده رو مشغول کارهای دیگه ای کنن
و بنیاد خانواده رو از هم بپاشونن
و می خوان سگ بازی رو در خانواده ها ایجاد کنن
و در خیلی از جاها دیده شده
دارن حضور سگ در خانواده بجای فرزند رو سنت می کنن

وقـتــی بـــچـــه آوردن عـــار مــیـــشــه

و ســـگ بـــازی افـــتـــخــــار...!
من اُمُّل بودن رو ترجیح میدم
به این تمدّن ننگین

به فنا رفتن دایی و خاله شاهکارِ تلاش یکی دو دهه ایه همین حکومت بود که تبلیغاتش برای دو فرزند کافی است ،فرزندکمتر زندگی بهتر و...  از تبلیغات علیه امریکا هم قوی تر بود . مال زمانی بود که کاندوم رو توی دور افتاده ترین روستاهای کشور هم بطور رایگان در طعم های مختلف عرضه میکردن..
اوضاع اقتصادیو بیکاریو کاهش قدرت خرید هم که اصلا نیازی به اشاره شدن نداره
ازدواج حساس تر از خلبانیه ولی تو مملکتی که کسی حتی خبر نداره چیزی تحت عنوان مهارت زندگی و ازدواج هم وجود داره ازدواج میکنه مشخص میشه که زندگی دو نفریشون هم نمیمونه چه برسه به بچه
یه زمان مردها سلطنت میکردن و زن ها تمکین..هرکی شوهرش خوب بود ک شانس اورده بود بقیه هم اگر مستبد بود شوهرشون باید تحمل میکردن و البته قفط بیست سال اولش سخت بود Smile  حالا که کسی حاضر به تمکین نیست امار طلاق و جدایی هم بالا میره که باز میوفته گردن ماهواره
این سه تا فاکتور عامل انقراض نسل ایرانی هاست و همش هم گردن گندهای حکومته
حکومتی که تو هرچی گند زد تو جاخالی دادن از انگشتای اتهامی که باید به سمتش بره حرفه ای بود و خیلی استادانه همیشه گند هاش رو نوشت به پای استکبار جهانی..منم یه استکبار جهانی برا خودم درست کنم همه ی ناکامی هام رو بنویسم به پاش جانمم از تلاش راحت میشه دیگه Smile :\
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، F A R ! N ، Nυмв ، Black_Man

(01-12-2014، 16:06)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ کس  واسه هیچ فرد دیگه ای نمیتونه تعیین کنه که چند تا بچه بدنیا بیاره
زور چی چی رو میزنی آبجی؟:|
یکی بخواد به جا بچه سگ بزرگ کنه به تو ربطی داره؟
تو بچه دوس داری خو 20بچه داشته باش به کسی مربوط نمیشه!
+مادر من دوست داشته بچه داشته باشه ولی من دوس ندارم و این قضیه حتی به مادرم هم مربوط نمیشه چه برسه به دولت و آدمایی امثال شما!
خب بگن،به شما ربطی داره که مردم به سگ بگن ((عزیزم))؟
شما به بچه ات بگو عزیزم ما به سگ میگیم:|
شما واس بچه ات لباس بخر ما واس سگمون میخریم
هرکس با توجه به شرایط و طرز تفکری که داره واسه خودش تعیین میکنه که سگ داشته باشه یا بچه به هیچ احدی هم ربط نداره
با این اقتصاده پوکیده هم یه نون خور کمتر!:|

پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، Hitchcock ، Black_Man
داشتن سگ یه مسعله کاملا شخصیه
وقتی سگ بازی ایراد داره
که طرف سمت امیر مومنان رو داشته باشه
که تا حالا جز حصرت علی کسی نداشته
حتی دیگر معصومین هم هیچ وقت لقب امیر المومنین رو نمیگیرن

بازم میگم
شما این موصوع سگ بازیو زدی
اف ین
ولی ادامش به ما ربطی نداره
مسعله اجتماعی که نیست
شخصیه
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برهنه میشود گلشیفته ایا نامش ازادیست؟همه چی داره
  یه جمله واسه خدا بنویس؟؟؟
  کارای یواشکی جوونای بیست سال قبل(الان کسی جرئت داره همچین کارایی انجام بده؟؟؟)
  چقدرخدا پیش تو اعتبار داره؟
  خنده داره یا تاسف آور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه سوال هرکی تونست جواب بده شارژ دوتمنی جایزه داره
  سلامتی جهنمی که جنیفر لوپز داره!
  تعریف ادیان ابراهیمی (واقعا تعریف سختی داره هر کسی نمی فهمه)
  میگن تصویرش کاریزما داره.مردمو از راه به در میکنه!
  چه لذتی داره این حجاب!...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان