امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟

(04-12-2014، 12:45)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه حرفی زدم قبلا
خواستم لینکشو بفرستم
تو لیست سیاه قرار داده بودید

نتونستی بخونی
خوب بود
دادم محسن بفرسته...
جوابت اون جاعه

شما دلت میخواد سگ بذار جای بچت

به کسی ربط نداره
اگه من ابلهم به حرف گربه سیاه
بذار باشم
خدا رو شکر دشمن خدا و امام حسین این حرفو زد

گفتی سگ از انسان بالاتره؟

شما رو نمیدونم...
ولی ما خلیفه اللهیم

اره.از خیلی از انسان ها بالاتره.این نظره منه.شما هم از نظرت خلیفه ی الله باش

(04-12-2014، 7:36)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2014، 17:23)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: الان بزرگ کرن یه بچه هم سخت شده؟
نه تو مملکت ما بزرگ کردن یک بچه یه کار خیلی راحتیه و اشکال کار هم همینه
با دفین هیدرامین میخوابونیم ، با کتک و نعره مجبور به تمکینش میکنیم و یا در حالت عکس خود برده ی حلقه به گوش فرزند میشیم ، جای که باید حمایت کنیم نمیکنیم جایی که نباید بی جا حمایت میکنیم و ...
تربیت فرزند امری بسیار حساس و سخته و لازمه ی انجام اینکار داشتن مهارت و حصله ی فراوانه
تا همین 10 سال پیش که حتی رسانه هم در اموزش شیوه های درست تربیتی کم لطفی میکرد بسیاری از مردم حتی از این قضیه با خبر نبودن
همچنان ملت فقط متولد میکنن و به هر طریق که علاقمندن به این ماده ی خام شکل میدن و وقتی بعد از بیست سال یک فرزند سرکش و بزهکار رو وارد جامعه میکرنن خیلی ارمانی گله مند میشن که چرا  بچه داشتن هم دیگه لطفی نداره و اخر زمان شده  :|

بچه داری امری بسیار دشوار و حساسه. حتی خطیر تر از رانندگی.. مخصوصا چند سال اول تولد که پیشنویس و ضمیر فرد در حال شکل گیریه . و زمانی که والد از دانش لازم برای بزرگ کردن بچه برخوردار نباشه فرزند بدی رو وارد جامعه میکنه که هم برای خودش و فرزندش و هم برای سوشیال بسیار ناسود بر و مضره
این لینک به خوبی بیانگر شکل گیری شخصیت انسان و پیش نویسشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84_%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1_%D9%85%D8%AA%D9%82​%D8%A7%D8%A8%D9%84#.D8.AD.D8.A7.D9.84.D8.A7.D8.AA_.D8.AE.D9.88.D8.AF
پس پاسخت مثبته بزرگ کردن بچه سخته
شما داری به شعور ملت ایران توهین میکنی؟
این همه ادم باسواد و تحصیل کرده تو ایران وجود داره اونوفت شما میگی عرضه بچه بزرگ کردن ندارن؟
حالا همه اینا به فرض محال درست من یه سوال دارم سگ میتونه جای بچه ادم و بگیره؟
هر چی باشه اون یه حیوونه؟
سگ انسانه؟فردا پس فردا کمک دستت میشه تو پیری؟
اصلا حرف های بی ربط و بی منطق و مزخرفی میزنید ادم میخواد شاخ دربیاره
عزیزم اینا همش بهونس.
شما رابطه ی جنسی با سگو چی میگی؟اینم حتما از بی پولیه.یارو پول نداره زن بگیره اونوقت سگ میگیره...اره؟
خدا چرا زن و مرد و افرید؟این دو مکمل همدیگه هستن.

(04-12-2014، 0:15){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 20:57)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 19:51)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 19:05)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر شما یه سگ میتونه جای بچه ادمو بگیره؟
سگ خیلی خوبه برای نگهبانی اما نمیتونه جای بچتو بگیره جای مادرتو بگیره نمیتونه
رسانه ها ماهواره ها دارن یه کاری میکنن که مردم به جای این که بچه به دنیا بیارن سگ بیارن بزرگ کنن به سگ بگن بچم؟لباس بدوزن حموم کنن قربون صدقش برن
یعنی هرکی که بچه نمیاره نشسته پای رسانه ها و ماهواره های اجانب بعد تصمیم گرفته سگ بیاره؟
یعنی ذره ای برای شعور مردم ارزش قائل هستی شما؟
یه آدم گنده نگاه میکنه به جیبش و وضعیت مسکن و بلوغ فکری خودش بعد تصمیم میگیره میتونه ازدواج کنه یا نه؟ یا احیانا اگه به این نتیجه رسید که میتونه بعد با هم تصمیم میگیرن که با شرایط بالا میتونن بچه دار شن یا اگه میتونن چندتا؟ به جای صادر کردن توهمای توطئه نگاه کنین به اوضاع مملکت ببینید چی بیشتر باعث وضعیت فعلی میشه!
من همرو نمیگم اقای محترم میگم یه عده.
وقتی ندا میاد تو شبکه من و تو سگ دست میگیره بوسش میکنه نازش میکنه میگه عزیزم بعد سگ میپره میره تو بغل صاحبش صاحبش میگه بچم.خوب این یعنی چی؟
به سگ میگه بچم؟
من از شما یه سوال دارم ایا سگ میتونه جای بچه ادم و بگیره؟
مگه سگ خرج نداره؟مگه نباید پول غذاشو بدی؟مگه نباید ببری حموم؟مگه نباید براش لباس بدوزی یا بخری؟
خوب اینم خرج داره
چرا ادم به جای این که بچه به دنیا بیاره حیوون نجس بیاره توخونه و خرجش کنه؟

عزیزم.ما ماهواره داریم.خوبشم داریم.تمام شبکه های جم و بی بی سی و منوتو و نمیدونم هرچیزی که فکرکنی برای عامل استکباره رو داخل ماهواره داریم.ولی من اصلا علاقه ای بهش ندارم.فقط سالی یک بار میرم اخباره مهمش رو گوش میکنم.خودم به هم به شخصه هیچ اعتقادی به بچه ندارم.اصلا بچه دوست ندارم.ولی عاشقه سگم.زندگی با سگ هارو به زندگی با انسان ها ترجیح میدم.چون از خیلی لحاظ از همه ی انسان ها برترن.حالا من همچین علاقه ی تند و تیزی دارم.ماهواره هم نمیبینم.قدرت های استکبار هم روم تاثیر نذاشته.ولی علاقه به سگ دارم.
من خودم به شخصه تو این این موقعیت هیچ غلطی نمیتونم بکنم.چه برسه بخوام ازدواج کنم و بچه دار شم.یک خونه ی الان متری 2 تومنه.خوراک و وسایل خونه هم روز به روز داره گرون تر میشه.یک عروسیه ساده و یک خونه تو پایین شهر و وسایل فوق العاده ساده بخوای تهیه بکنی حداااااااااقل 100ملیون خرجش میشه.حالا به جایه این که برم 100 ملیون بدم میرم یک سگه 100هزارتومنی میخرم.
سگ از انسان برتره؟الله اکبر
انسان اشرف مخلوقاته.
اونوقت شما یه حیوون با یه سگ مقایسه میکنی؟
اصلا قابل مقایسه نیستن.
واقعا دارم میبینم که درسته ما تو جاهلیت مدرنیم تازه وضع جاهلیت عرب از ما بهتر بود چون اون بدبختا نمیدونستن حجت زمانشون کیه؟

چرا فقط این یک تیکرو جواب دادی؟من میگم با این که ماهواره نگاه نمیکنم سگ دوست دارم.و این حرفایه شمارو نقض میکنه که هرکس ماهواره میبینه به سگ روی میاره.این یک
دوما:من اصلا انسان رو به عنوانه موجود برتر قبول ندارم.انسان پست ترین موجوداته.همین که داره اینده ی خودش و زمینو نابود میکنه.در طبیعت دستکاری میکنه.و نابود شدن بشر رو نزدیک میکنه نشون از پست بودنش داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط ×LUC i FER× ، Black_Man

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟ - AyDiN.S - 04-12-2014، 14:37

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برهنه میشود گلشیفته ایا نامش ازادیست؟همه چی داره
  یه جمله واسه خدا بنویس؟؟؟
  کارای یواشکی جوونای بیست سال قبل(الان کسی جرئت داره همچین کارایی انجام بده؟؟؟)
  چقدرخدا پیش تو اعتبار داره؟
  خنده داره یا تاسف آور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه سوال هرکی تونست جواب بده شارژ دوتمنی جایزه داره
  سلامتی جهنمی که جنیفر لوپز داره!
  تعریف ادیان ابراهیمی (واقعا تعریف سختی داره هر کسی نمی فهمه)
  میگن تصویرش کاریزما داره.مردمو از راه به در میکنه!
  چه لذتی داره این حجاب!...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان