امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 3.51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·

@ƁяιƖƖιαηт
@_sehun_

با تاخیر تولدتون مبارک خوشکل خانوما :}} Wink
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight ، _sehun_ ، شـــقآیــق ، ƁяιƖƖιαηт
آگهی
نهههه تولد فاطمسس نهههه
تولدت مبارک کیپاپر خوشگلم ایشالله همیشه سلامت باشی و کراشنو ببینی؛D
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق ، shghyegh
(08-02-2022، 0:54)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"_sun_"
با اینکه دیر شده
ولی تولدت مبارک گوگولی (;

مرسی حشاااام
(08-02-2022، 15:38)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@_ehun_
تولدت مبارک

ممنونم
(08-02-2022، 19:20)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"_seun_"
تولدت مبارک اکسوال دوآتیشه
امیدوارم همیشه در کنار ما و اکسو باشی
واسه هدفات فایتینگگگگ

مرسییییییی خیلی ممنووون♥
(08-02-2022، 19:20)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"_sehn_"
تولدت مبارک جوجوووو

مرسی شقا خاننننم
(08-02-2022، 20:27)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2022، 22:27)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"_sehn_"
دوروز پیش تولدت بود تولدت مبارککک♥

سلام فاطمه خوبی؟ امیدوارم خوب باشی و بمونی
تولدت با دو روز تاخیر مبارک..
واقعا ازت معذرت میخام منی ک ت رو دوست صمیمیم میدونم واقعا خرابش کردم.. متاسفم .. نمیدونم چجوری جبران کنم
واست ارزو میکنم پله های ترقی زندگیت رو دونه ب دونه طی کنی و ت راه طی کردنش هیچوقت ناامید نشی غمگین نشی ضربه نبینی و همیشه لبخند پیروزی روی لبات باشه ..
همیشه بخند سهونام حتی اگ دور و برت پر بود از دوستای بی معرفتی مثل من (: حتی اگ زندگی بر وفق مرادت نبود حتی اگ توی کاری موفق نشدی..
همیشه خودتو با ارزش بدون.. قوی بمون و ادمایی ک ممکنه ت رو از هدفت دور کنن رو حذف کن (:❤
امیدوارم هیچوقت دل قشنگ و کوچیکت نشکنه و
ت زندگیت خوشبخت ترین باشی (:❤
تولد 120 سالگیتو بگیریم D:"
امیدوارم ببخشی (:❤
دوستت دارم و تولدت مبارک ❤❤❤

نه نهه جیمینا این فکر و نکننننن تو دوست خوب منییییی و وظسفت تبریک گفتن به من نیییست
اشکال نداره منم بعضی وقتا خیلی چیزارو فراموش میکنم مهم نیست
ممنونم به خاطر آرزوهای خوبت و مرسی که به یادم بودییی♥
(09-02-2022، 16:01)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2022، 22:27)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"_seun_"
دوروز پیش تولدت بود تولدت مبارککک♥

با عرض معذرت ته تغاری فلش خور (:

120 ساله شی الی بیشتر

ارزو هات خاطره شن
با سهون هم عکس بندازی *-*:|

آرشی دیگه؟<:
مرسی گلل♥ ممنون به خاطر آرزوی با مزت

(09-02-2022، 16:59)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ƁяιƖƖιehun_"

با تاخیر تولدتون مبارک خوشکل خانوما :}} Wink

مرسی رویا خانممم*-*

(10-02-2022، 3:04)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نهههه تولد فاطمسس نهههه
تولدت مبارک کیپاپر خوشگلم ایشالله همیشه سلامت باشی و کراشنو ببینی؛D

ممنوننننننننننم*-*♥ بوس رو لپت
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight ، شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی ، BIG-DARK ، מַברִיק ، shghyegh ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@_sehun_
بخدا من نبودم-_-
تولدت مبارک زندگی رفیق کوچولو من♥️
بهمن ماهیه خااااااااصص♥️

@ƁяιƖƖιαηт
هی خوشگله تولد توام مبارک جیگر♥️
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight ، _sehun_ ، shghyegh ، ƁяιƖƖιαηт
@Ξrιc logιc
تولدتون مبارک
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، shghyegh
(10-02-2022، 22:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"_sun_"
بخدا من نبودم-_-
تولدت مبارک زندگی رفیق کوچولو من♥️
بهمن ماهیه خااااااااصص♥️

@ιƖƖιαηт"
هی خوشگله تولد توام مبارک جیگر♥️

مرشی شقااا جوننننن♥
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، DarkLight ، shghyegh
@شـــقآیــق
تولدت مبارک جونِ دل 40 Heart
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(11-02-2022، 14:49)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Ξrιc logιc
تولدتون مبارک

عا خیلییی ممنوون 
خوشحالم کردی Heart
تولد توام هست؟
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@Ξrιc logιc
تولدت مبارکککک c24
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، شـــقآیــق
(12-02-2022، 22:52)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Ξrιc logιc
تولدت مبارکککک c24

مرسیییی ازتÜ 
3>
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان