امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)

همه چی شده بچه بازی و مسخره بازی
به نظرم ما هم کناره گیری کنیم به نفع نیرو های جوون تر که اینجارو مهد کودک کنن و با هم خاله بازی کنن lol
الان حرف خیلیا رو بهتر میفهمم که چرا بیخیال شدن
اوناییم که باید کاری کنن ، نشستن و دارن لذت میبرن :>
( مبادا سوگلی ناراحت بشن ^^)
به قول یه بنده خدایی اینا سطح مارو هم میکِشن پایین
همینطور که علی هم گفت : مدیریت بعضیا لطف به فلشخور بودو ما هم مشخص بود تنها دلیل اینجا بودنمون چیه وگرنه تو این سن بیکار نبودیم خداییش (;
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Mohlek ، شـــقآیــق ، امیر‌حسین ، Волшебник ، *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، Medusa ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی
هر کی اذیتش کنه با دندونام جرش میدم(;
حتی شما دوست گرامی!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Medusa ، شـــقآیــق ، Mohlek ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
دلم تنگ شده.
نه که فکر کنید رو حرف شما حرف زدیم ها . نه.
ولی هنوز کنکجاوم بفهمم موضوع چی بود.

مواظبت کنید.

آ راستی حواسمم هست که شما حتّی نپرسیدی ماجرا چیه.

از شمایی که پرسیدی ولی متشکرم. به سبب کمبود وقت جواب پ.خ رو ندادم.
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus ، *Aɴѕel* ، Mohlek ، امیر‌حسین ، *VENUS* ، سهَ‌ند ، моои ، Medusa
خبردار آفت درون سیب خود سیبه!
چون تو تک تک لحظه ها آفت و حس کرده
پس هیچوقت مثل مصرف کننده دنبال دلیل نیست
چون خودش میدونه قضیه چیه!
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، _sehun_ ، Medusa ، امیر‌حسین ، *VENUS* ، Mohlek ، شـــقآیــق
آن رفیقی که به هنگام غمم دور‌نرفت
زیر شمشیر غمش رقص کنان خواهم رفت ❤️

از همینجا از دوستایی که هیچوقت تنهام نذاشتن و هوامو داشتن تشکر‌میکنم ...
خواستم بگم هرجا که باشم ، هرجا که باشید ، هر‌کمکی بخواید از دستم بر بیاد براتون انجام میدم ، از دستمم بر نیاد هر کاری میکنم تا بر بیاد تا براتون انجام بدم که مستحق نامرد نباشید ❤️
اونایی که تونستن رفیقم‌ باشن اینو تجربه کردن!
ادمای منطقی و خوش صحبت و زبون دار و دو رو همه دوس دارن ، مهم اینه ، منو با رک بودن و تلخ زبونیم قبول دارید و این مصمم ترم کرد برای شما بهترین باشم❤️
و شما تنها افرادی بودید که موفق شدید یا بهتره بگم تونستید منو بشناسید قبل قضاوت ، این کاربر مجازیه پشت هزاران لایه رو بشناسید و درکش کنید بفهمیدش❤️❤️ این یعنی شما برای من ثابت شده اید❤️
مرسی که همیشه توی این فضای انرژی منفی فلشخور هوای منو داشتید ... و من به عشق شماها هر‌روز ساعت ها وقت میذاشتم برای تغییرات فلشخور...
و تا الانم به عشق شماها بودم ، بدون دریافت یک ریال از کسی ، چون خدماتی که میکردم از لحاظ گرافیکی و نرم افزازی کلی هزینش بود ولی چون میدیدم‌ بهم افتخار میکردید بخاطر‌شما انجام میدادم...

تعدادتون زیاد نیست ، ولی انقدر‌خوبین که برای من زیاده...
برای من بقیه مهم نیستن‌ خودتون ‌خوب‌ میدونید (;
چقدرم لذت میبردیم وقتی بقیه اون چهره ای که من میخواستم‌ نشونشون ‌بدم رو میدیدن و قضاوت میکردن و ما چقد میخندیدیم بهشون!
تا الان که همه جوره هوای شمارو داشتم ، حتی به لحاظ مالی ! گرچه که بعضی ها جفتک انداختن ولی اشکال نداره خودشون ضرر کردن .
و اما من هر لحظه منتظرم که انرژی مثبت هاتون رو چندین برابر بهتون برگردونم ❤️
خلاصه اینکه ، رفیق کم داشتن لاتی تر و شاخ تر‌و گنگ تر‌نیست ، فقط صمیمیت و حرف و حدیث خنجر زنی توش کمتره❤️❤️
درسته با شماها کم صحبت میکنم اما‌میدونم شما چن نفر می ارزید به  حمایت های خشک‌ و خالی و بُلُف زدنای بعضیا ، چون من دیدم تو بدترین شرایط به من برگشتید!
ایشالا همیشه موفق باشید رفیقای عزیزم ، من با تمام یک دنده و نقطه مقابل لج بودنم ، دربرابر شما همیشه تسلیمم❤️
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، Prometheus ، _sehun_ ، моои ، *Aɴѕel* ، Волшебник ، *VENUS* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek ، شـــقآیــق ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Medusa ، Emmɑ ، BIG-DARK
تو جامعمون کمک کردن اسمش دخالته!
جز افراد مهم به کسی کمک نکنین چون بعدا خودتون بد نام میشین
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، _sehun_ ، امیر‌حسین ، Волшебник ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، شـــقآیــق ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Medusa ، єη∂ℓєѕѕღ
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник ، ѕααяeη ، امیر‌حسین ، *Aɴѕel* ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، شـــقآیــق ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Medusa ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، єη∂ℓєѕѕღ
یادمه یه سری تذکرات بهت دادم!
و یادمه قرار بود خودتو عوض کنی
هیچکس نگفت طبق میل سایر باش
تا اونجایی که یادمه حداقل من دم از سیاست زدم
وقتی جایی حتی به طور غیر مستقیم میبینی یکی از یچیز خوشش نمیاد به نفع خودته که اون کار و تکرار نکنی چون فرد مقابلت کفری میشه!
با مظلوم نمایی و توجیه آدم به جایی نمی رسه
امیدوارم برات یه درس بشه
که یاد بگیری هر جا و هر مکان همیشه حاضرِ جواب نباشی
برات آرزوی موفقیت و داشتن یه نمه سیاست رو دارم و البته دیوار دفاعی خودت نه چهار نفر دیگه!

پ.ن:برای همتون ارزومندم البته!LOL
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Emmɑ ، شـــقآیــق ، Medusa ، *VENUS*
اینا همه بازیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق ، Medusa ، Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek
از دوست من فاصله بگیررررر Bf8
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Mohlek ، Prometheus ، Emmɑ ، ѕααяeη ، єη∂ℓєѕѕღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  اگه نفر قبلیت بیفته تو بغلت چیکارش میکنی؟؟؟ نسخه2
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
Book روز نویس و خاطره نویسی روزانه فلشخور
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  اگه قرار باشه یکی از کاربرای فلشخور رو از نزدیک ببینی ...
  جواب حرف ناشناس
  نفرقبلی بعد از تو چه چیزی رو یادش می افته؟
  " مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "
  توی این زمونه چه چیزی نایاب شده؟؟؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان