امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دل‌پيه‌رو: وفاداري به يووه آن‌هم در سري‌Bبهترين‌تصميم‌بود

دل‌پيه‌رو:

وفاداري به يووه آن‌هم در سري‌Bبهترين‌تصميم‌بود

کاپيتان سابق تيم فوتبال يوونتوس معتقد است که وفاداري به مردان تورين و بازي کردن براي اين تيم در دسته دوم مسابقات باشگاهي ايتاليا بهترين تصميم بود.

دل‌پيه‌رو: وفاداري به يووه آن‌هم در سري‌Bبهترين‌تصميم‌بود 1

الساندرو دل‌پيرو، از جمله بازيکنان سرشناس فوتبال ايتاليا است که همچنان هواداران تيم يونتووس اين بازيکن را به عنوان يکي از ستاره هاي وفادار به باشگاه خود معرفي مي کنند.

به نقل از فارس، وي در سال هايي که يکي از بزرگان فوتبال دنيا محسوب مي شد با قدرت به پيراهن تيم باشگاهاي خود وفادار ماند و حاضر نشد با وجود پيشنهادهاي فراوان اين تيم را ترک کند.

دل پيرو همراه با يووه به دليل تباني در فوتبال ايتاليا از سري آ به دسته دوم مسابقات باشگاهي اين کشور سقوط کرد اما بازهم در اين تيم ماند و حاضر به ترک تورين نشد. شايد همين تصميم و وفاداري الساندرو بوده که هنوز هم هواداران يووه به شدت علاقمند به ستاره سابق تيم شان هستند. وي در سال هاي پاياني دوران بازيگري خود راهي استراليا شده و اکنون به عنوان کاپيتان براي تيم اف سي سيدني بازي مي کند.

دل پيه‌رو در پاسخ به سوالي که آيا دوباره به گذشته برمي گشت بازهم حاضر مي‌شد که در سري B براي تيم ييونتوس بازي کند، گفت: من فکر مي کنم که بازي کردن براي يووه آن هم در سري B و وفادار بودن به پيراهن باشگاه تصميم درستي بود که آن زمان گرفتم. من حتي قبل از اينکه فدراسيون فوتبال ايتاليا آن تصميم مبني بر سقوط يووه به يک دسته پايين تر را اعلام کند از اتفاقات با خبر بودم،‌ اما بازهم به پيشنهادها پاسخ منفي دادم خواستم در اين تيم بازي کنم.

وي ادامه داد: ماندن در يووه آن هم در سري B بهترين تصميم بود چون يک فصل فوق العاده را که معنايي زيادي هم داشت در دسته دوم فوتبال ايتاليا تجربه کردم، از جمله جام قهرماني که در بازي آخر در ورزشگاه دل آلپي به دست آوردم.
دل‌پيه‌رو: وفاداري به يووه آن‌هم در سري‌Bبهترين‌تصميم‌بود 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درخشان در مورد مهاجم سوئدي تصميم مي‌گيرد
  گارسيا: نبايد به شکست يووه فکر کنيم
  مارسلو:دوست دارم روزي براي يووه بازي کنم
  نارضايتي شديد نيمار از تصميم پزشک بارسا
  مسي تصميم نمي‌گيرد کِي براي آرژانتين بازي کند
  ترزگه:يووه مي‌تواند بار ديگر قهرمان سري A شود
  فرمالن: پيوستن به بارسا تصميم آساني بود
  پوگبا: اميدوارم ويدال در يووه بماند
  اين فصل هم جنگ قهرماني ميان يووه و رم است
  کرانچار: درباره حمودي هنوز تصميم نگرفتم

پرش به انجمن: