امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افسانه هاي ترسناك درباره آينه !!!!!!!!!

چه کسی تاکنون یک یا دو تا از این داستان های ترسناک شهری را نشنیدهاست؟ هر افسانه ای، می تواند کمی حقیقت را درون خود داشته باشد. حتّی اگر نمی توانید یک افسانه را به طور کامل باور کنید، آن را خوانده و امتحان کنید، و دقّت کنید که آیا موهای بدنتان سیخ نمی شود. برخی از افسانه های شهری پشت درهای بسته و جلوی آینه ها و در تاریکی کامل ساخته شده اند.
افسانه شهری: نوزاد آبی
برایآنکه این افسانه را به مرحله اجرا در آوریم، باید به درون حمام روید، در را ببندید، و چراغ ها را خاموش کنید. برای آغاز یک افسانه ترسناک، این فاکتورها کافی است. البتّه این بستگی به اندازه حمام شما و کوچک بودن آن و اینکه شما تا چه حدّ از مکان های بسته می ترسید. گام بعدی این است که وانمود کنید، در حال تکان دادن یک عروسک هستید، در حالیکه سیزده بار عبارت نوزاد آبی را زیر لب زمزمه می کنید. با این کار، یک نوزاد ظاهر شده و شما را خراش می دهد. هنگامی که این اتفاق افتاد، شما باید عروسک را انداخته و فرار کنید. زیرا اگر این کار را انجام ندهید، زنی ظاهر خواهد شد و چنان فریادی خواهد زد که بر اثرش، تمام شیشه ها می شکنند. "نوزاد را به من بده!" اگر نوزاد را به او پس ندهید، به دست او کشته خواهید شد. حال، آیا جرات تکان دادن یک عروسک را دارید؟
فسانه شهری: ماری خون آلود
گفتهمی شود که دو نوع از این افسانه شهری وجود دارد. مطمئنم هر یک از این دو، به اندازه کافی قدرت ترساندن شما را دارد. خوب است شب هنگام و زمانی که تنها در خانه نشسته اید، آن را امتحان کرده و میزان ترس درونی خود را بسنجید.
این داستان نیز به مانند قبلی، از پایه مشابهی برخوردار است.داستان دختری است که مرده به خاکش می سپارند، امّا در واقع زنده است. او تلاش می کند تا خود را از درون تابوت بیرون کشیده و فرار کند، امّا نمی تواند. هنگامی که پدر و مادر او حس می کنند که ممکن است دخترشان را زنده به خاک سپرده باشند، قبر را حفر کرده و جای خراش های ناخن های دختر را بر جای جای تابوت دیدند. خراش هایی که نشان از تلاش دختر برای رهایی داشت.
اولین روشی که می توانید ماری را ظاهر کرده و با او ملاقات کنید:
هنگامیکه سیزدهم یک ماه در روز جمعه افتاد، تمام چراغ ها را در خانه خود خاموش کنید. به سمت حمام بروید، آب را باز کرده، و وان را بشویید. سپس، پنج بار به آینه و پنج بار به "ماری خون آلود" نگاه کنید. او ممکن است تنها در آینه ظاهر شود و سعی کنید چراغ ها را سریعا روشن نمایید، زیرا شاید ماری از پشت به شما نزدیک شده و با چاقو زخمی تان نماید.
در روش دوم می توانید از ماری التماس کنید که به دیدارتان بیاید:
بایدبه تنهایی و در تاریکی جلوی آینه بایستید. هنگامی که سه بار عبارت "ماری خون آلود" را زیر لب زمزمه کردید، در محلی که قرار دارید بچرخید. پس از این که سه بار این کار را انجام دادید، ماری خون آلود در پشت شما و در آینه ظاهر خواهد شد و شما را تا حدّ مرگ خواهد ترساند.
من فکر می کنم بیش از یک روش برای دیدن ماری خون آلود وجود دارد.
پدرم در اومد تا نوشتمش ! سپاس ندي خيلي نامرديcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط shining ، mxad ، Minehminmin ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Thyme ، jinora ، ( DEYABLO ) ، mmmatin ، جيمزباند ، maryam007 ، lackyguy ، BlAcK dAy ، امیر خفن ، farnam22 ، unruly ، ایلیاس ، arbab1376 ، محمدرضا.ر ، pania@ ، sheybolkhazib ، ....Mahshid.... ، NO.NAME ، #marya# ، نیلوفر 2000 ، TMNT2016 ، **elmira** ، ابوالفضل جون ، Nυмв ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، vampire whs ، Jєιяαη ، Melika.mn.15 ، Ali.max king ، asma.mohammadi2020@gmail.com ، girl of chaos ، حسن CR7 ، ѕтяong ، R@H@ joon ، [ SouL ] ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ®ã¥ŀā ، anable ، nil._. ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، ❤nila❤ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، s.m.ali.h.s82@gmail.cm ، Narges44 ، خانم خلاق ، نازنین""4414 ، _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ ، ѕααяeη
آگهی
بچه هایه وقت هرکاری دیگران میگن نکنیداااااا!
خطرناکه!
یه وقت ترس زیاده بهتون آسیب میزنه یا یه وقت جن زده میشین!
البته مطمئنم کسی خل و یا انقدر خرافاتی نیست که این کارار رو انجام بده!
UndecidedConfused
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
افسانه هاي ترسناك درباره آينه !!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، sandi ، حسن CR7
ممنون

من کار اول را انجام دادم درست بود ولی تا زنه اومد پشتم لامپ بود تا اومد یک چهره ی وحشت ناکی داشت که نگو.
یک دفعه لامپ را روشن کردم و یک دفعه صدای داد درناکی را شنیدم.انگار نور از بین بردش.

به خدا از ترس به خودم شاشیدم.دروغ نیست.راسته
دیگه جرعت نداشتم کار دومی را انجام دهم.

وای مادر چقدر زنه ترسناک بود cryingcryingcryingcrying

تازه تو خوابمم اومد و گفت انتقام میگیرم که یک دفعه ز خواب پریدم.
واسه همین دیگه در خانه تنها نمیمونم چون گفت انتقام میگیرم

من این کار هایی را که گفته بودم را قبلا در یک جا خونده بودم واسه همین گفتم راسته.
بچه ها بهتون التماس میکنم که این کار ها را انجام ندید چون بعد شاید بمیرید

منم شانس اوردم وگرنه با اون دندوناش یک لقمعه ام کرده بود.
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط vampire whs
تکراری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=63893
پاسخ
واااااااااااای چ ترسناک......دارم میمیرم....cryingcryingcryingcryingcrying
بسه مرد کوبیدن مشت به دیوار کسی نمیشنوه صداتو انگار سیم گیتاره زیره دستای من ملودی اشکا و رفتن من...این دل اصن ارزش نداش  کس دیگه ای رو اوردی به جاش ای کاش من مرده بودم اگه از اول اخرو خونده بودم..نمیخوام کسی کنه دخالتی نمیزارم بری به راحتی چه راحتی وقتی با اون هستیو وقتی خواب بودم اروم رفتیو..واااای دیگه کابوسام تبیر شد اره آغوش تو تقسیم شده با کس دیگه و نیستی برای من نکنه وقتی با اونی میفتی به یاده من خوش باشو خوش بگذرون عشقه من بشکن این قلبمو باز دل بکن الان دیگه داره بارون میاد اره گلای باغچمون بارون میخواد اره کم کم صب میشه شب گم میشه توهم کنار اون آروم بخواب...تو هم کناره اون  اروم بخواب...
پاسخ
خیلی به این کارا علاقه دارم اما جرعت نکردم تنهایی انجامش بدم من همینجوری شبا با چراغ روشن میخوابم این کارا رو انجام بدم چیکار کنم

http://www.flashkhor.com/forum/images/smilies/sad.gif
پاسخ
آگهی
عاغا چرا انقد نظرات کمه ؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Ali.max king ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
جالب بود.ولی فکر نمیکنم درست باشه+سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط sandi
اقا امتحان کردی نتیجشو بگو
[img]ooo.jpg[/img]بهت قول نمیدم وقتی رفتی منتظرت بمونم ولی خواهش میکنم وقتی برگشتی....

یه شاخه گل رو قبرم بزار!!
پاسخ
من دومی رو انجام دادم از ترس ر+دم
اون پد+سگ معلوم نبود مار بود یا اژدها
مث فیلما بود
ازین کارا نکنین از ترس جر میخورین :|
پاسخ
 سپاس شده توسط αℓι

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حقایق مخفی درباره خون اشام ها
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  رمالی از افسانه تا واقعیت..♡
  پایان رویای خیالی ؛ بایدن هم مانند ترامپ درباره برجام حرف می زند
  رمان درباره بی تی اس-رای بدید
  اگه نترسی بیا تو... همه چیز درباره جن و چگونگی احضار جن...!
  يك جمله درباره ى انجمن فلش خور بنويسيد
  متن خفن درباره لیاقت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان