امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!)

کدوم عضو وقتی عصبانیه از همه ترسناک تره؟

انتخاب طرفدارا:1.کیم هیون جونگ(عالیه )
دلیل:اون یه پسر عضلانی به نظر میرسه،پس زمانیکه اون عصبانیه به نظر میرسه که از همه ترسناکتر باشه(عصبانیت چه ربطی به عضله داره؟همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)

انتخاب طرفدارا:2.کیم کیو جونگ
دلیل:فقط با نگاه به ظاهرش میتونید بفهمید،وقتی که اون هیچ حرفی نمیزنه در زمان عصبانیت،از همه ترسناکتره(چه جالببببببببببهمه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)
انتخاب SS501 :کیم هیونگ جون!(کسی باور میکنه!)
انتخاب هیونگ جون:جونگ مین:نمیدونم چراولی اون ترسناکه!

انتخاب هیون جونگ: هیونگ جون:به هر حال اون همیشه در حال لبخند زدن و جوک گفتنه ولی وقتی اون عصبانیه از همه ترسناک تره!(طرفدارای مهترم از این به بعد مواظب انفجار خشم هیونگ جون باشید!)

انتخاب طرفدارا:هئو یونگ سنگ
دلیل:اون همیشه صبح خیلی زود از خواب بیدار میشه برای انجام دادن کارها(کارهای خونه)و همیشه چیزهارو به بهترین شکل انجام میده 
انتخاب SS501:کیم کیو جونگ
انتخاب یونگ سنگ: هیونگ جون:اون همیشه از بهترین دید پیروی میکنه،ولی اگه عصبانی بشه اون به یک سوپر اسکیری(ترسناکترین)تبدیل میشه!
انتخاب جونگ مین: هیونگ جون:وقتی اون عصبانی میشه،مثل آدمی میشه که آمادست با تفنگ به مردم شلیک کنه(بدبختا چه می کشن از دست این)
انتخاب کیو جونگ: هیونگ جون:به هر حال اون همیشه خیلی ریلکسه ولی وقتی که اون عصبانی میشه من واقعا می ترسم(اصلا بهش نمیاد)

کدوم عضوه که عاشقه گریه کردنه؟همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1

انتخاب طرفدارا:1.هئو یونگ سنگ
دلیل:چشمهاش همیشه اشک آلود به نظر میرسه 
انتخاب طرفدارا:2.کیم هیون جونگ
دلیل:اون مثل کسی به نظر میرسه که همیشه تظاهر به قوی بودن میکنه.(انتخاب SS501:هئو یونگ سنگ

انتخاب هیونگ جون: یونگ سنگ:سخصیت اون مثل یک پسر بچه میمونه.
انتخاب هیون جونگ: هیچ کس:از زمانی که ما شروع به کار کردیم هیچ کس گریه نکرد.SS501 ما گریه نمیکنه
انتخاب یونگ سنگ: یونگ سنگ:در حقیقت،من یکبار بعد از شروع کار گریه کردم.من نمیدونم چرا اما من فقط....
انتخاب جونگ مین: جونگ مین:در گذشته من زمان تمرین گریه میکردم.
انتخاب کیو جونگ: یونگ سنگ:شخصیت اون مثل یک بچه میمونه. 

کدوم عضو از همه رومانتیک تره؟

انتخاب طرفدارا:پارک جونگ مین
دلیل:موهبت الهی که اون از خودش نشون داده."من رومانتیک ترینم"(ماشالا اعتماد به نفس)
انتخاب SS501 :پارک جونگ مین(بهش میادهمه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)

انتخاب هیونگ جون: جونگ مین:شما فقط با نگاه کردن به اون به یک داستان عاشقانه پی میبرید
انتخاب هیون جونگ: جونگ مین:اون میدونه چه چیزای رمانتیکی توی موقعیت های مختلف بگه.
انتخاب یونگ سنگ: جونگ مین:فقط با نگاه کردن به ژستش!،ژستش اینو میدونه
انتخاب جونگ مین: یونگ سنگ:پروفسور عشق یونگ سینگه.البته، اون حتما رمانتیکه!همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1
انتخاب کیو جونگ: یونگ سنگ:اون ممکنه به اون معنا رومانتیک نباشه ولی هر زمانی که اون برای پیشرفت کار میکنه و یا کارهای دیگه ای انجام میده،اون توجه میکنه که گرمترین چیزل رو بگه،من فکر میکنم از این نظر اون رمانتیکه.

نظرم میییییییییخوام cryingcryingcrying
باسپاس
Big Grin
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2 ، ×●SomeOne●× ، pink apple ، lovely GG ، دخمل کره ای ، جاک
آگهی
بفرمااینم نظرباسپاس!!چیزدیگه ای نمیخوای؟؟؟
همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
نه دیگه شماآزادی !!!!!!
میتونی بریBig GrinBig GrinBig Grin
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2 ، pink apple
خب پس رفتم!ولی میام بازم
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
کدام عضو از همه رمانتیک تره:کیم هیون جون

ترسناک:هیچ کدومشون ترسناک نمیشن Big Grin

ولی مثل اینا میشن123
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
نه!!!!!رمانتیک ترین:پارک جونگ مین!Heart
درسته!!!!!!هیچ کودوم ترسناک نیسن!!!!Sleepy
پاسخ
آگهی
وای نه هیون جونگ رمانتیک نیس که!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
چراولی نه زیاد!!!!!!Sleepy
پاسخ
Confused
نه زیاد
Heart
درود بی کران بر کوروش کبییییییییییییییییرHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، a.s.d.f
خیییییییییلی گلنHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طنز دابل اسی جدید(دابلی ها بیاین توباحاله)
  داستان دابل اسی جدیدسری2
Wink فال ازدواج دابل اس
  داستان دابل اسی جدیدسری1
Star چند تا عکس خیلی خوشمل از هیون جونگ + شماره تلفن اعضای دابل اس
  پ ن پ دابل اسی + عکس
  9 سالگی دابـــــــــــ♥ــــــــــــــــل اس!(دابل اسیا بیاین!)
  تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف
  طرفدارای دابل اس بیان تو یه خبر خیلی خیلی مهم....
Wink برنامه ممنونم که بیدارم کردی دابل اس - قسمت ۴ پارت ۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان