امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اتفاق های عجیب و ترسناک

(08-11-2013، 17:24)امیرحسین@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط ی بارهمچین حسی به من دست داده اونم بدجور.ساعت 3 نصف شب داشتم صدای اذان میشندیدم.تازه این یکیش بود.داشتم سکته میکردم.
خب احتمال داره...جن هاهم از اذان فران و اینا می ترسن Undecided

(08-11-2013، 17:54)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره ولی خوب واسه من دیگه طبیعی شده چندتاازعکساتم خرابه
شاید ولی واسه من همه ی عکسا رو نشون می دهUndecided

(08-11-2013، 21:43)پونی کوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انگار یکی با سوزن زد تو کمرم هنوز برنگشتم ببینم کیه؟چیه؟Exclamationcrying
ن ها زیاد ترسناک نیستن مونده چطور باهاشون رفتار کنی من که 6 بار دیدمشونو با هم ارتباط برقرار کردیم ...باور کن...ولی موجودات نازین...چون شبیه گربه هستنBig Grin

(08-11-2013، 22:03)سانا50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خیلی زیاد
راستی پشت سرم ایینه بود نگاه کردم یه پسر خوشکل دیدم!!
از اون جنای داف اومده سراغت...!
خوشا به حالت25r30

(08-11-2013، 16:50)mahsa690 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره تا دلت بخواد واسه من اتفاق افتاده ولی مدلای دیگه...Tongue
خوشبختمWink
crying
منتظر یکی هستم ولی نمیادcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=68114
پاسخ
آگهی
خیلی جالب بود. چنین اتفاق هایی برایم پیش نیامده.
در مورد خواب: اگر IQمن خیلی کم باشد و این خواب را ببینم ،به احتمال زیاد میـخـنـدم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1
بابا این چیه نوشتی 

راستی الان که داری این مطلبو میخونی به پشتت نگاه کردی.اگه یکی یه دفعه محکم بزنه تو کمرت چیکار میکنی؟......................مراقب باش.........................!
یه دفعه ادم خوابش نمیبره و  هی می ترسه 
پاسخ
(10-11-2013، 17:33)عماد3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا این چیه نوشتی 

راستی الان که داری این مطلبو میخونی به پشتت نگاه کردی.اگه یکی یه دفعه محکم بزنه تو کمرت چیکار میکنی؟......................مراقب باش.........................!
یه دفعه ادم خوابش نمیبره و  هی می ترسه 

عجبUndecided
crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
تا حالا واست اتفاق افتاده تو اتاقت تنهایی و میخوای بخوابی از بالای سرت پشت تختت صدای نفس کشیدن بشنوی و بترسی نگاه کنی؟یا صدای راه رفتن بشنوی ولی باز بترسی نگاه کنی؟
ذهنم خلاقه؟
پاسخ
من که تاحالا اینجوری نشدم نمی دونم
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1
آگهی
از این تاپیک ها نزارین این جا بچه های کم  سن و سال زیاده
من تورا دوست دارم
تو دیگری را
و دیگری دیگران را
و اینگونه است که تنهاییمExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1
(10-11-2013، 21:35)unruly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا واست اتفاق افتاده تو اتاقت تنهایی و میخوای بخوابی از بالای سرت پشت تختت صدای نفس کشیدن بشنوی و بترسی نگاه کنی؟یا صدای راه رفتن بشنوی ولی باز بترسی نگاه کنی؟
ذهنم خلاقه؟
 اره شده بعدشم به اینه نگاه کردم و عشقم بلودی مری روح معروف رو دیدم و از اون به بعد با هم هستیمHeart
crying
پاسخ
من این اتفاقا زیاد افتاد برام
پاسخ
mosalaman sektaro mizanam
zendegi be man amukht hichkas shabihe harf hayash nistcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  خفن ترین فیلم ترسناک هایی که دیدید و پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
Book داستان ترسناک
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  ماجراهای ترسناک
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان