امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اتفاق های عجیب و ترسناک

تاحالا شده وقتی با چند نفر رفتین به مسافرت تو یه جای بکر یه احساسی بهتون دست بده؟......چه احساسی؟.......مثلا یه لحظه فکر کنید اونایی که با هات اومدن (منظورم دوستانتونه) ،واقعی نیستن و دوستانتون الان تو خونن و شما با موجودات خیالی اومدین مسافرت.اون موقع چیکار میکنین؟سریع به پاهاشون نگاه نگاه میکنین تا مطمئن شید ایا سم دارن یا نه.؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاق های عجیب و ترسناک 1

تاحالا شده نصفه شبی از خونه همسایتون یکدفعه صدای عروسیو ساز ودوهل بشنوید؟........اون موقع چی فکر کردین؟..........حتما پیش خودتون گفتین بی خیال بخوابم....یا که مثل من شک کردین؟گفتین شاید صدا از خونه همسایه نمیاد؟....

یا شده وقتی تو اتاقت تنها داری مثلا با اینترنت ور میری صدای گریه و شیون یه بچرو از خیابون یا کوچه بشنوی و بعد بری از پنجره ی اتاقت یه دیدی بیرون بزنیو ببینی هیچ خبری نیست؟بعد نگاهت بیافته به ساعت اتاقت ببینی ساعت دو و نیمه نیمه شبه .اون موقع پیش خودت چی فکر میکنی ؟ ... میگی شاید چندتا بچه داشتن با هم بازی می کردن که یکیشون خورده زمینو گریش گرفته ؟ ........... یا مثل من احساس عجیبی بهت دس میده؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کن توی اتاقت یا هرجای دیگه یکدفعه خوابت میبره.و تو خواب میبینی که یکی با یه چهره ی وحشتناک افتاده دنبالت تو هم داری فرار میکنی.بعد همینطور که داری فرار میکنی پات گیر میکنه به یه چیزیو محکم میخوری زمین.بعد ،اون موجود تا میاد به تو برسه با یه جیغ از خواب بلند میشی.چشاتو که باز میکنی میبینی بالای سقف وایساده.اون موقع چیکار میکنی؟۱-میخندی ۲-سکته میزنی ۳-فرار میکنی(عمرا) ۴-من چیکار کردم؟بماند

راستی الان که داری این مطلبو میخونی به پشتت نگاه کردی.اگه یکی یه دفعه محکم بزنه تو کمرت چیکار میکنی؟......................مراقب باش.........................!
crying
منتظر یکی هستم ولی نمیادcrying
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=68114
پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa690 ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، سانا50 ، SM Love ، دختر اتش ، ღ ツ setareh ツ ღ ، unruly ، чернаяЛуна ، بهرخ ، bieber fan ، mahdi.ir ، دختر اتشی ، ainazz ، Andrea ، دلبر شیطون ، *Armila* ، .. ReZa .. ، Navisa. ، sara mehrani ، mobina bieber ، خانوم دکتر ، M.AMIN13 ، هدیه 20 ، beyond birthday ، هیراد70 ، sara006 ، ωøŁƒ ، زینب رهبر ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، مانیان ، vampire whs ، maryam goly ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، み£∂ɨע£ ، [χσℓσνєѕтєя] ، I Lvoe Justin
آگهی
اره تا دلت بخواد واسه من اتفاق افتاده ولی مدلای دیگه...Tongue
جز این نیست...!!! بلکه حقیقت این است.. هر زمان که دلمان میگیرد,تاوان لحظه ایست که دل میبندیم..cry2
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1
هیچ وخت چنین حسایی به من دست نداده.
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1
[color=#000080]مال منم خیلی اتفاق افتاده. باید تحقیق کنم دلیلش چیه
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، 2ne1.2ne1 ، امیر دادا
سکته می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1
فقط ی بارهمچین حسی به من دست داده اونم بدجور.ساعت 3 نصف شب داشتم صدای اذان میشندیدم.تازه این یکیش بود.داشتم سکته میکردم.
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1 ، nightly girl ، دختر اتش
آگهی
اره ولی خوب واسه من دیگه طبیعی شده چندتاازعکساتم خرابه
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1 ، _kamran_
انگار یکی با سوزن زد تو کمرم هنوز برنگشتم ببینم کیه؟چیه؟Exclamationcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1
اره خیلی زیاد
راستی پشت سرم ایینه بود نگاه کردم یه پسر خوشکل دیدم!!
خشت خشت خشت
(صدای امضا کردن)

DodgyDodgy

چی انتظار داشتی؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1
من میترسمcryingcryingcryingcryingcryingcrying
Not All ANGELS Have Wings
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  خفن ترین فیلم ترسناک هایی که دیدید و پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
Book داستان ترسناک
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  ماجراهای ترسناک
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان