امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چند مطلب توپ درباره ی دخترا

چند مطلب توپ درباره ی دخترا:

شخیص دختر ایرانی !: هرگز بینی هایشان عمل کرده نیست . - موهایشان خدادادی طلائی است و مادر زادی مش داره . - وقتی از کنار هم رد میشن هرگز به هم چپ چپ نگاه نمی کنند. - تمام زیور آلاتشان طلاوجواهرات اصل است. - تا قبل از ازدواج هر گز ابروهایشان را بر نمی دارند. - بدون اجازه خانواده شان هیچ جا نمیرن . - وقتی باهاشون دوست شدی هفته دوم باید بری خواستگاری . - همیشه سر به زیر هستن و به هیچ غریبه ای نگاه نمی کنند و ...

دختر:موجودی است که وقتی تعجب میکند میگوید واااااااااا!! و وقتی خوشحال است میگوید بمیری الهییییییی!! وقتی غمگین است آه میکشد و وقتی میترسد جیییییییغ بنفش میکشد . وقتی بدش می آید میگوید ویشششش . وقتی خوشش می آید میگوید ووییییی. همه عناصر ذکور گیتی در عشق او واله و سرگردانند . تاریخ تولد و شماره کفش با جناق پسر عمه ی دختر خاله ی داماد همسایه ی پوریا پور سرخ را میداند .از سوسک اصولا نمیترسد بلکه چندشش میشود

بهانه ی دخترا: 1 - فاصله سنی مون خیلی زیاده(یعنی خیلی از مرحله پرتی) 2 - من به تو علاقه به اون صورت ندارم (یعنی خیلی بد هیکلی) 3 - من الان تو موقعیت بدی هستم (یعنی دلم یه جا دیگه گیره) 4 - تقصیر تو نیست تقصیر منه (یعنی عجب غلطی کردم با تو دوست شدم) 5 - من تو دوستیمون از هیچ کاری دریغ نکردم (یعنی هر غلطی خواستم کردم) 6 - دیروز یه خواستگار دکتر داشتم (یعنی زودتر بیا منو بگیر )

دغدغه های یه پسر جوان - کار ندارم - پول ندارم - سربازی نرفتم - ماشین و خونه ندارم - و ... دغدغه های یه دختر جوان - لاک ناخنم پاک شده - مهری سرویس طلا خریده - دختر خاله ام ماشین داره - مامان غذای خوب نمی پزه - عروسکم رو هنوز نخوابوندم - و ... عجب دنیای باحالی

اگر مدیر بودم یکی از شرایط ثبت نام و عشق میگذاشتم،
اگر دبیر ریاضی بودم عشق را با عشق جمع میکردم،
اگر معمار بودم قصری از عشق میساختم،
اگر سارق بودم فقط عشق را میدزدیدم،
اگر بیمار بودم فقط شربت عشق مینوشیدم،
اگر درجه دار بودم فقط به عشق سلام میدادم،
اگر خلبان بودم در آسمان عشق پرواز میکردم،
اگر دبیر ورزش بودم به بچه ها میگفتم با عشق نرمش کنید،
اگر خواننده بودم فقط از عشق میخواندم،
و اگر...

پاسخ
 سپاس شده توسط caty ، ZUSE ، (nasim) ، سپیده1 ، deymon1 ، ♥ Sky Princess♥ ، j0oj0o ، rval ، niloofar kh ، cute flower ، reza u? ، hoora ، stefan ، FARID.SHOMPET ، A love J ، نادیا ، best~girl ، مبینا شمس ، AmItiSe ، s love m ، ps3000 ، Ali MuSiC ، erfan 2012 ، Amitis ، Hamidreza jefri HHH ، Ξrιc logιc ، Newsha ti ti ، *larmes de Feu* ، فلانی ، badgirl ، امیررضاجی ، Lordlas ، Tina.t.t ، eagle2 ، sara ss501 ، ÐeaÐ GiЯl ، L.A.78 ، fati sheyton ، iman13 ، فریج مسی ، HeDyE~×~ ، Hanie* ، pelin ، پوريا2222 ، sufiy ، sasan225588 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ناز خوشگله ، sara ss501
آگهی
امان ازدست این دخترا!!!!!!!!!!!؟
همیشهHeartبه یاددوستان خود باش4xv
پاسخ
 سپاس شده توسط پوريا2222 ، FARID.SHOMPET
عزیز دلم این موضوع توپ رو که در مورد همه ی دخترا صدق میکنه رو یادت رفت بنویسی
البته به آقا پسرا نیز پیشنهاد میکنم این تاپیک من را بخونند
انواع روش های خودکشی ما دختران
مرگ موش ، طناب دار ، قرص خواب ، پرش از بلندی ، رفتن زیر قطار !
اما همه ما شوهر کردن را انتخاب می کنیم !
مرگی آرام ، مطمئن ، تضمینی ، تدریجی !
Big GrinBig GrinBig Grin
زندگی باور می خواهد
آن هم از جنس امید
که اگر سختی راه
به تو یک سیلی زد
یک امید از ته قلب به تو گوید
که خدا هست هنوز
پاسخ
 سپاس شده توسط reza u? ، مبینا شمس ، AmItiSe ، سپیده1 ، sara ss501 ، fati sheyton ، Hanie* ، پوريا2222 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، sara ss501
سلام مطلب اول : شعری که درباره مادر گذاشته بودید خیلی زیبا بود ممنون واقعا مادر یکی از زیباترین مخلوقات خداست پس بیائید کمی قدرش را بیشتر بدانیم:Heart
مطلب دوم : توصیه من به درختر خانوما اینکه حتما حتما برا خودکشی از راهای معمول مثل خوردن مرگ موش یا مرجعه به پیریز برق یا پریدن تو دریا و... استفاده کنن زیرا در این صورت فقط بار گناه خودکشی به گردنشونه اما در صورت ازدواج اول شوهرشونا دق مرگ میکنن بعد از غصه دوری شوهر و همچنیین عذاب وجدان بازم روی به روشهای معمول خودکشی میارن:Big GrinWink
پاسخ
 سپاس شده توسط fati sheyton ، پوريا2222 ، sara ss501
دقیقاHeartHeartHeart
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط پوريا2222 ، sara ss501
من اگه از زندگیم سیر شده باشم باید نظر بدم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

وگرنه تو جوبBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط پوريا2222 ، ...Altair...
آگهی
(07-05-2012، 19:51)jojojo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز دلم این موضوع توپ رو که در مورد همه ی دخترا صدق میکنه رو یادت رفت بنویسی
البته به آقا پسرا نیز پیشنهاد میکنم این تاپیک من را بخونند
انواع روش های خودکشی ما دختران
مرگ موش ، طناب دار ، قرص خواب ، پرش از بلندی ، رفتن زیر قطار !
اما همه ما شوهر کردن را انتخاب می کنیم !
مرگی آرام ، مطمئن ، تضمینی ، تدریجی !
Big GrinBig GrinBig Grin

مطمئن باش یک خانم تا شوهرش رو تو گور نگذاره خودش هیچیش نمیشه.
من هر پیرمرد و پیرزنی رو دیدم اول پیرمرده فوت کرده.
چند مطلب توپ درباره ی دخترا 1چند مطلب توپ درباره ی دخترا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط fati sheyton ، iman13 ، پوريا2222 ، فریج مسی ، Ξrιc logιc
چه عجب یه زن واقیت رو درباره ی خودش گفتBig Grinc24c24:ag54::ag54:
پاسخ
 سپاس شده توسط پوريا2222 ، erfan 2012
می گم عزیزم آدم ک خصوصیات خودشو در اختیار همه قرار نمیده.!!!!ExclamationExclamationExclamationExclamation
اینجوری شوهر گیرت نمیادا...Big GrinTongueBig GrinTongueBig GrinTongue
فقط نصیحت کردم عصبانی نشو.AngelWink]
خدا اگه زمينت جاي خوبيه خودت تو آسمون چي ميخواي؟؟Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط fati sheyton ، پوريا2222 ، badgirl
(09-05-2012، 14:07)3vda نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می گم عزیزم آدم ک خصوصیات خودشو در اختیار همه قرار نمیده.!!!!ExclamationExclamationExclamationExclamation
اینجوری شوهر گیرت نمیادا...Big GrinTongueBig GrinTongueBig GrinTongue
فقط نصیحت کردم عصبانی نشو.AngelWink]
پس دیدید شما دنبال مدرهایین TongueTongueTongue

پاسخ
 سپاس شده توسط پوريا2222

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  حقایق مخفی درباره خون اشام ها
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  پایان رویای خیالی ؛ بایدن هم مانند ترامپ درباره برجام حرف می زند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان