امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رخ دان یک معجزه بزرگ در مدینه (عکس)

Exclamation 
در مسجد حضرت محمد (ص) واقع در مدینه منوره، یک زائر سالمند سودانی به نام "فاطمه الماهی" با سر دادن فریاد شادی که خداوند او را شفا داده است و دوباره قدرت بینایی خود را بازیافته، تمامی حجاج حاضر در مسجد را شگفت زده کرد.
رخ دان یک معجزه بزرگ در مدینه (عکس) 1
وی مدت 7 سال بود که بینایی اش را از دست داده و با وجود جراحی های متعدد هرگز قادر به دست آوردن دوباره قدرت بینایی خود نشد. فاطمه گفت: گویی به من الهام شده بود که در حج امسال بینایی خود را دوباره به دست خواهم آورد. با ورود به کشور عربستان این نور امید در دلم افزون تر شد.

وی در ادامه می گوید: چندین روز در مسجد حضرت محمد (ص) ماندم و ساعت های طولانی در داخل مسجد برای شفای چشمانم دعا می خواندم. در گوشه ای از مسجد نشسته بودم که ناگهان پرده سیاهی که به مدت هفت سال جلوی چشمانم کشیده شده بود، به آرامی محو شد، و تصویر پسرم که رو برو من نشسته بود را به صورت کاملا واضح دیدم.

این زن مسلمان از آرزوی 7 ساله‌ اش اینگونه می گوید: حالا می توانم پس از 7 سال پسرم را ببینم و بدون کمک دیگران حرکت کنم.ا ین بانوی مسلمان سودانی به همین دلیل ساعات طولانی در مسجد حضرت محمد (ص) ماند و به درگاه خداوند دعا کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ati-74 ، s.amiri ، مهناجون78 ، maryamam ، *Armila* ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، mohammad31 ، *isan* ، mohsenniceboy ، saba13 ، ماهرخ خانوم ، مامان بزرگ
آگهی
خایا همه ی اونایی که به قصد شفا میان مدینه به حق پیامبر شفا بده

آمین
زان روزهاى خوب ، گویی هزار سال گذشته...
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ ، s.amiri
این لطف خداست که نسبت به پیامبر داره واسه همینم زائرای پیامبرو نا امید نمیکنه از نوزاد بگیر تا پیرهاSmileSmile
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ
یکی دیگر از معجزات بی پایان خداوند
پاسخ
خدایا منم شفا بده
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
رخ دان یک معجزه بزرگ در مدینه (عکس) 1رخ دان یک معجزه بزرگ در مدینه (عکس) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ
(21-11-2013، 15:09)مملی2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا منم شفا بده

الهي آمينBig Grin
پاسخ
آگهی
خداایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااHeart
کمک کنHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معجزه یعنی این ...
Brick نشانه های بزرگ ترین فتنه آخرالزمان
  خطرات بزرگ توجیه کردن گناهان
  امام رضا (ع) در مسیر حرکت از مدینه به خراسان، از کدام شهرهای ایران عبور کردند؟
  فضیلت های معجزه آسای سوره مبارک محمد
  خواندن این یک آیه از قرآن معجزه می کند!
  بزرگ‌ترین وسوسه شیطان چه کاری است؟
  مژده ی بزرگ برای جوانان هم سن و سال خودم!
Rainbow 11 معجزه بعد از عاشورا را بدانید !
  معجزه قرآن در پیشگیری از آلزایمر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان