امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان وحشتناک{جدید}

حوصـــلمــ نکشید بخونمــ :|
پاسخ
آگهی
(04-11-2013، 20:20)✘ƝᏙЯÐ!ɳ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصـــلمــ نکشید بخونمــ :|

حتما بخون.ارزش خوندنش رو داره.SmileSmileSmileSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان وحشتناک{جدید} 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://girlsclub-j4g.mihanblog.com/

پاسخ
یا علیConfusedHuh
بچرخ تا بچرخیم:301:
پاسخ
(03-11-2013، 20:03)shahi 80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط کردی من خودم اصفهانیم ...هر روز هم روزنامه هاشو میخونم
شاید باورت نشه ولی من خودمم توی طبقه سیزده هتل کوثر با دوستام اتاق داشتیمConfusedConfused

خخخخخخخخخخخخخ
خشت خشت خشت
(صدای امضا کردن)

DodgyDodgy

چی انتظار داشتی؟؟؟؟
پاسخ
:N56::p325:هههه من من مییی تر سم
سلامتیه اون پسر فال فروش که وقتی اون پسرارو تو ماشین شاسی بلند دید که دارن عیدیاشونو بهم نشون می دن اشک از چشماش سرازیر شد اما تقدیر فال فروش چیز دیگه ای بودcrying
سلامتیه خواهر برادرای فال فروشمون بکوب لایکوHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط love selena gomez
(03-11-2013، 20:19)rohamdan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا یه دوست داشتم اونجا کارمی کرد یه بار گفت:تو این هتل یه نفر مرده اینجا بد جوری شلوغه.فکر کنم اسمشم همین اسم شخصیت داستان بود.ConfusedConfusedیعنی داستان واقعیت داشت؟ConfusedConfused

حتما دیگه.SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
داستان وحشتناک{جدید} 2

پاسخ
آگهی
دستت درد نکنه راستی
khosh
اموزش هنر رزمی نینجوتسو
توسط:سنسی فاطمه والی پور -مربی رسمی سبک جهانی نینجوتسو -دارنده دان4 و مدرک جهانی از کشور ژاپن -عضو کمیته فنی سبک کشور
اموزش ها شامله:
سلاح سرد(چوب،شمشیر،نانچیگو و...)-چندین شیوه مبارزه حرفه ای-آکربات رزمی از مبتدی تا پیشرفته
مرین های سنتی ویزه نینجاها
ادرس: همت غرب،بعد از ستاری،خیابان کبیری طامه (شاهین شمالی) خیابان چمران،مجموعه فرهنگی ورزشی سر خپوشان آریا
تلفن:
09108724145

پاسخ
(05-03-2014، 16:42)nightwing نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دستت درد نکنه راستی
khosh

خواهش می کنم عزیزمHeartHeartHeart
داستان وحشتناک{جدید} 2

پاسخ
تکراری
پاسخ
بـد نبـود !
|:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان