امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هر کی میخواد وزن کم کنه بیاد(تو که اضافه وزن داری پ چرا نمیای تو>:/)

افرادی که از روغن زیتون استفاده کرده بودند در جریان خونشان غلظت بیشتری از هورمون سیری سروتونین داشتند. آنها ماست دارای روغن زیتون را بسیار سیرکننده می دانستند.
پژوهش های جدید حاکی از آن است که مصرف روغن زیتون موجب ایجاد حس سیری در انسان می شود بر اساس این مطالعات حتی بو کردن روغن زیتون نیز تاثیر مشابهی دارد.

هر کی میخواد وزن کم کنه بیاد(تو که اضافه وزن داری پ چرا نمیای تو>:/) 1

به گزارش خبرگزاری مهر، مصرف غذاهای کم چرب موجب کاهش وزن می شود و دستکم مانع از بروز افزایش وزن می شود.
اما از آنجا که این غذاها کالری کمتری دارند افراد سعی می کنند با مصرف بیشتر غذا بر احساس سیر نشدن غلبه کنند.
اکنون یک مطالعه جدید نشان می دهد چگونه روغن و چربی های طبیعی حس کردن احساس سیری را پس از خوردن غذا تنظیم می کنند.
محققان دانشگاه موشن آلمان و وین اتریش چهار چربی و روغن مختلف از چربی گوشت، چربی کره، روغن کلزا و روغن زیتون را مورد بررسی قرار دادند.
طی یک دوره سه ماهه داوطلبان این بررسی به عنوان مکملی برای رژیم غذایی طبیعی خود، هر روز ماست کم چرب غنی از این یکی از این چربی ها را مصرف کردند. در این بین روغن زیتون بیشتری تاثیر را ایجاد احساس سیری داشت.
افرادی که از روغن زیتون استفاده کرده بودند در جریان خونشان غلظت بیشتری از هورمون سیری سروتونین داشتند. آنها ماست دارای روغن زیتون را بسیار سیرکننده می دانستند.
طی این دوره هیچ یک از اعضای این گروه دچار افزایش چربی در بدن و همچنین افزایش وزن نشدند.
این یافته ها نشان داد بوی روغن زیتون نیز می تواند سیری را تنظیم کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، negin .m ، mity pity ، mahdi.ir ، دختری تنها درباران ، ارش سلوکی ، ~Mahnaz~ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، f.goli
آگهی
سلام خسته نباشید. به غیر از این روش؛ روش دیگه ای هست برای لاغری چون من بی نهایت از روغن زیتون و خود زیتون بدم میاد :p319:
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
(13-10-2013، 0:51)salinag نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خسته نباشید. به غیر از این روش؛ روش دیگه ای هست برای لاغری چون من بی نهایت از روغن زیتون و خود زیتون بدم میاد :p319:

معلومه که هس ولی من اطلاعات زیادی ندارم

یه چیز جالب دیگه تو یه کتاب نوشته بود پیامبر گفته هر کی هر روز بره حمام لاغر میشه هر کی یروز در میون بره چاق میشه
امتحان کردم راسته

سپاساتون کو؟؟؟؟Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط ارش سلوکی ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خوابی ک دوس داری ببین(=
  انواع جوجه های محلی و رام کردن(به این تاپیک پست اضافه کنید وسوالاتتون رو بپرسید)
Heart چقد جرات داری در اینجا شیرجه بزنی؟ (عکس)
  نکات مهم اشتراک خبرنامه برای بازار داری با ایمیل
  هرگز این مواد را به ماست اضافه نکنید
  ماهی فایتر و نگه داری از آن+عکس
  چرا نباید به روغن داغ نمک اضافه کنیم؟
  هفت نکته بسیار جالب خانه داری (دختر خانوما بیان)
Heart چرا نباید به روغن داغ نمک اضافه کنیم؟
Rainbow چرا چشم قهوه‌ای‌ها قابل اعتمادترند؟ هر کی مثل من چشم قهوه ایه بیاد تو!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان