امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوشگل ترین دختر پسرای امروزی!!!

خوشگل ترین دختر پسرای امروزی!!! 1
دلگیر شدم از این شبا از هرچی عشقه بعد تو
دستی نبود باور کنه سردی دستای منو
این رابطه تموم شد و روزای خوب یادت نموند
یادت میاد کی با تو بود
کی تو رو تا اینجا رسوند ؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط نگار ر ، دختری تنها درباران ، Shervin_ST ، آدنیوس2 ، arman 17 ، pegah 13 ، !!sheatoonak!! ، سورنا فاول ، ESKANDARY ، sajjademadi ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، امیر ، shawkila ، mamali2013 ، aclic ، maynaz90 ، کیمیانا ، beauty ، رومینا اتیش پاره ، asa14 ، ♥Nahal♥ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، reza789 ، فاطمه*** ، EHSAN$$ ، AMIR FORES ، neda76 ، amirali * ، ***Z.E*** ، *Armila* ، هاناجون ، Jack Daniel'ѕ ، آتیشششش پاره ، ملیکا80 ، ملیکاخانم ، دلبر شیطون ، نیلوفر جون ، Cigarettes.at.daybreak ، یاس نقره ای ، mahan0488 ، glembert girl ، sara1112 ، ***EHSAN - ABADAN*** ، یاسی@_@ ، ✘ คl๏ภє ✘ ، Mᴏʙɪɴᴀ ، キム尺刀ム乙 ، امیر مهدی نوری ، @ elsa @ ، maryamam ، negin .m ، lackyguy ، Sieiry ، zahra160 ، serkhio_ramoos ، mahdi.ir ، دتی ، میلاد137 ، aCrimoniouSs ، M A H S A N` ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، elina17 ، *parisa* ، ~Mahnaz~ ، rangin kamoon ، TurK WolF ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، L.K ، مبینا جووون ، bieber fan ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، hasti … ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، من محمد ، pardis! ، ~ERFAN~ ، HeDyE~×~ ، ♥ سارا ♥ ، Brooklyn Baby ، گریس ، negin2002 ، 2ne1.2ne1 ، 150 ، nightly girl ، زری جون ، AMIRHOSSINE7 ، xx_sina_xx ، alireza2099 ، mobina1375 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Ѧℳℐℝ ، Navisa. ، ندا2000 ، دختر زیبا ، lady snow white ، ♥h@di$♥ ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، sosun24 ، fershteh gh ، *SORKH* ، DiReCtIoNeR GiRl ، ✘PETER✘ ، www.sara.love ، darya 1379 ، MANDI 1 ، natalia ، mohammad31 ، نازنین* ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، REYHAN75 ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Nυмв ، none ، zahra HA ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، االنا ، fatemeh1375 ، kosar93 ، ~~SARA:HIVA~~ ، hanie jodi ، [χσℓσνєѕтєя] ، اذیتا ، gole_pazhmorde ، parastoo81 ، kiss mi ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، sev sevil ، آرامش ، ×Hαρρу Gιяℓ× ، *Sanaz* ، Silver Sun ، شیدانوظهوری ، مهردخت ، باران 89 ، جیگیل ، f.z.13 ، dark heart ، All out of love ، باران20 ، ستاره مشرق زمین ، سارا 2014 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، golbarg 284 ، sϻσκε ϐσψ ، PARISA********** ، marco.r ، mbi//- ، 3RG ، Titiw ، دریا+17 ، AMO ، دختر کره ای ، m.abdollahi ، anti love ، fadimeh ، بی کس2 ، پریسیما ، ali alipour ، آیلی جوون ، نفیسn ، رونیتا ، ᖇᗩᖺᗩ ، sara1100 ، atena2015 ، 7 sina ، amirfg ، Sara2014 ، مبینا7 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، بیتا****** ، ارواح شب ، فره ناز ، دنیل رادکلیف ، پرنس پارسا ، پرهام 15 ، زهرا رسولی ، ყ_ʍ ، anable
آگهی
تاحالا دقت کردین هر چیزی رو که لازم ندارین همیشه جلو چشاتونه ولی هر وقت که لازمش دارین پیداش نمیکنید برا من که خیلیییی پیش اومدهSmile
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، یاسی@_@ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، natalia ، ★♕NIGHT STAR♕★
ggreggreggreاینا چی بودن؟Huh
:159:آرام ترسکوت کن....!صدای بی تفاوتی هایت آزارم می دهد.........!!!:ess:
 سپاس شده توسط دلبر شیطون ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Brooklyn Baby ، ★♕NIGHT STAR♕★
اخه من چي بت بگم؟؟؟
ايناچه موجوداتي بودن؟؟؟
حالموبهم زدي Angel
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Brooklyn Baby ، bahare_021 ، ★♕NIGHT STAR♕★
(04-10-2013، 23:25)نگار ر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاحالا دقت کردین هر چیزی رو که لازم ندارین همیشه جلو چشاتونه ولی هر وقت که لازمش دارین پیداش نمیکنید برا من که خیلیییی پیش اومدهSmile
آخه چرا تو موضوعات من نظرای بی ربط میدی؟؟؟crying
چرااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟aah
دلگیر شدم از این شبا از هرچی عشقه بعد تو
دستی نبود باور کنه سردی دستای منو
این رابطه تموم شد و روزای خوب یادت نموند
یادت میاد کی با تو بود
کی تو رو تا اینجا رسوند ؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، !!sheatoonak!! ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Brooklyn Baby ، ★♕NIGHT STAR♕★
اون اخريه چراااااااااااااااا اااااااااااينطوريه؟؟؟؟؟؟؟!!!!؟!؟!؟
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Brooklyn Baby ، ★♕NIGHT STAR♕★
آگهی
واقعا چقدر خوشگلنBig GrinBig Grin

رسم رفاقت اینه که
با رفیق پیر شی!
نه اینکه وسط راه از رفیق سیر شی!
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ★♕NIGHT STAR♕★
بدو یکیشو مخشو بزن واس خودت تا از کفت نرفتهBig Grin
 سپاس شده توسط رومینا اتیش پاره ، !!sheatoonak!! ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، *_*
مرسي باحال بود
Heartone direction my loveHeart
 سپاس شده توسط رومینا اتیش پاره
SOKOOT SAR SHAR AZ NAGOFTEHAST......................Exclamation
gozar kardam az sare ghabre javani ke dar ghabr minalid va migoft............cryingpesarha ghadre dokhtar hara bedanid
 سپاس شده توسط شهرام094

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  خوشگل ترین دختر جهان♥در کتاب گینس♥
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  تقدیم به پسرای انجمن (داداشای گلم )
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  دوست دختر چیست؟(طنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان