نظرسنجی: به نظر شما آیا ناپلئون بناپارت امپراتور خوبی بود؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلیپ های زیبا برای ناپلئون بناپارت وبحث درمورد او

اما اینها خوبیاش رو نمی پوشونه ویقینا آدم خوبی بوده وتاریخ اینو ثاب کرد.در نبرد واترلو او ثابت کرد حاضره برای وطنش بمیره وانگلیسو نابود کنه

او شجاعانه وپیشتاز از ارتش حمله کرد به قوای انگلیس(در آخرین درگیری ودرشبی بارانی در نبرد واترلو که سپاه فرانسه زیر توپ بود وشانسی

نداشت وناپلئون داوطلب شد تنها حمله کنه وتوپخانه انگلیس رو نا بود کنه)وجمله ای زیبا گفت که هیچ وقت یادم نمی ره اون گفت:

برادران من هیچ جای ترس نیست از هم فرو نپاشید هرکس می خواهد همین الآن می تواند برود(هیچ کس نرفت وهمه نگاه ها به امپراتور بزرگ ناپلئون بود).من جلوتر از همه حمله می کنم ..اگه هین یورش برگشتم یا ایستادم ,منو با تیر بزنید واگر رفتم دنبالم بیاین وحمایتم کنید واگه کشته شدم انتقاممو بگیرین ,برای شکوه فرانسه.

ناپلئون ویارانش دلیرانه جنگیدند اما شکست خوردند وناپلئون مجروح شد وبه سنت هلن تبعید شد.شجاعت رو باید از او آموخت

البته شواهدی نیز وجود دارد که نشان می‌دهد ناپلئون از آنجا نیز فرار کرد و در میان مردم به طور مخفی زندگی کرده و در صدد بود تا پسرش را به

قدرت برساند که بر اثر گلوله نگهبانی که او را نمی‌شناخت کشته شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

کلیپ های زیبا برای ناپلئون بناپارت وبحث درمورد او 2
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، FARID.SHOMPET ، .ali. ، _VaMPiRe_ ، ASSASSINS CREED-NAPOLE
آگهی
بزرگترین فرمانده تاریخ
فرانسه انقلابی رو به اوج شکوه و عظمت
عدالت رو بین مردم مساوی قرار داد
تنها کسی که به قول مردم فرانسه توانست فرانسه رو به بلندی های عظمت و اقتدار برسانه
در میدان جنگ هم که معلومه
کسی بود که بار ها همراه سربازانش زیر اتش توپ های پروسی - روسی و انگلیسی قرار گرفت
همیشه در میدان جنگ کنار سربازانش بود
نکته جالب توجه اینکه
بعد از شکست واترلو کارگران و کشاورزان اماده شدند تا جای سربازان کشته شده رو بگیرند !
این همه عشق و علاقه به ناپلئون واقعا تعجب انگیزه
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، FARID.SHOMPET ، _VaMPiRe_
دراون کلیپ اون قسمت خیلی زیباست که فرانسویان پرچم انگلیس را به پایین می کشند وناپلئون از پیروزی فرزندانش مسرور می شود.

جالبه همه اشخاص مثل من که طرفدار روس ها یا اینکه مثل دوستانم حامی آلمان ها هستند ناپلئون براشون محترمه.
نیکلای دوم هم به ناپلئون وفرانسه احترام می گذاشت وقبر ناپلئون را در فرانسه بوسید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط چه گوارا ، 1939 ، _VaMPiRe_ ، ASSASSINS CREED-NAPOLE
من که معلومه چی میگم ناپلئون ادم خوبی بوده و این شجاعتش هم بود با اینکه خودش فرانسوی نبود و در قبرس به دنیا امده بود فرانسه را وطن خودش میدانست زنده باد ناپلئون کبیر
عشقه نواک جوکوويچ
چاکر همه ي بروبچ فلش خورBig Grin
پاسخ
ناپلئون کبیر بزرگترین ژنرال اروپا بود
تاریخ قبل از ناپلئون و زمان حکومت بوربون های سراسر ظلم و ستم بود که منجر به انقلاب کبیر فرانسه شد .
ناپلئون مردی بود که به فرانسه عظمت بخشید (مثل کوروش کبیر در ایران )

(21-09-2012، 14:24)ASSASSINS CREED-NAPOLE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که معلومه چی میگم ناپلئون ادم خوبی بوده و این شجاعتش هم بود با اینکه خودش فرانسوی نبود و در قبرس به دنیا امده بود فرانسه را وطن خودش میدانست زنده باد ناپلئون کبیر

برطبق روایات تاریخی ناپلئون از یه خانواده کشاورز و اهل جزیره کورسیکا بود که امروزه هم تحت حاکمیت فرانسه است
ناپلئون فرانسوی بود
پاسخ
ارمي اونطوري كه من خوندم ناپلئون از خانواده هاي اشراف زاده بوده كه بعد از اتمام كالج در بخش نميدونم چيه نظامي فعاليت كرده كه بعد به دليل موفقيتاش به درجه ي ژنرالي نايل گشته

از ناپلئون به شدت خوشم مياد اما چون ايران رو در برابر روسيه تنها گذاشت ...........
پاسخ
آگهی
ولی در کتاب تارله ناپلئون از خانواده ای کشاورز بوده که از سربازی شروع کرد تا ژنرالی .

به ذهن یه کودک کشاورز می خوانند جاه طلبی او را به عظمت و بزرگی می رساند (قسمتی از کتاب تارله در حد یک خطBig Grin)
پاسخ
والله به گمونم تو ويكي پديا نوشته بود من كتاب نميخرم از اينترنت اينارو ميگيرم ديگه راست و دروغش رو نميدونم
پاسخ
ویکی پدیا منبع معتبری نیست .
چون هر لحظه میشه تغییر داد و اطلاعات غلط گذاشت .
در مورد ناپلئون بهترین منبع کتاب ناپلئون نوشته تارله است که معتبره Wink
پاسخ
(21-05-2013، 14:33)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویکی پدیا منبع معتبری نیست .
چون هر لحظه میشه تغییر داد و اطلاعات غلط گذاشت .
در مورد ناپلئون بهترین منبع کتاب ناپلئون نوشته تارله است که معتبره Wink

البته یکی دیگه از کتاب های معتبر کتاب دزیره هستش اون زندگی دزیره و ناپلئون رو هم توضیح داده
اگه نخوندین پیشنهاد میکنم بخونین
عشقه نواک جوکوويچ
چاکر همه ي بروبچ فلش خورBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ناپلئون در نبرد اوسترلیتز پیروز شد
  نظرتون در مورد ناپلئون چیه؟؟؟
  نامه ناپلئون به فتحعلی شاه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان