امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراف صمیمانه گاف ها !

ه ه ه...
دلم درد گرفت بابا بسه دیگه.!25r3025r3025r30
خدا اگه زمينت جاي خوبيه خودت تو آسمون چي ميخواي؟؟Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina
آگهی
بچه ها شمام بنوسیدAngel
اعتراف صمیمانه گاف ها ! 3
پاسخ
یه بار یه مراسم قرآنی گرفته بودن . منو چن تا از دوستامم رفته بودیم بالا مثلا مراسم اجرا کنیم . یه هو از این پروانه دستشویی ها هست، اومد بالا ما 5 تا هم همه پاشدیم دنبال پروانه کل مراسمو به هم ریختیم. هنوزم که هنوزه از یاد اوریش خندم میگیره
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، EMINEM2 ، AmItiSe ، melodi+ ، sajede ، دختراتش ، "SoLmAz RaD" ، noora91 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
به يكي از دوستام يه روز 10 نمره تقلب غلط رسوندم crying تقصير خودش بود مي خواست ازم تقلب نگيره Dodgy
روزت رو با سخت ترين كار اغاز كن .كاري كه مي تونه بزرگ ترين تاثير رو بر خودت و حرفه ات بگذاره و تا وقتي تمومش نكردي دست از كار نكش kaffe2
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، mohsenniceboy ، AmItiSe ، niloofar kh ، raha8919 ، *larmes de Feu* ، sajede ، دختراتش ، "SoLmAz RaD"
اینو که گفتی یاد یه تقلبی که به دوستم دادم افتادم:
یه امتحان اجتماعی بود (همین دیروز,که آخرین روز مدرسه ها قبل از خرداد بود) هیچ کس نخونده بود امتحان رو چون همه میگفتیم الکیه و واقعا هم همون شد.
وقتی برگه ها رو دادن (ما مخا با هم متحدیم و یه تو یه ناحیه میشینیم.)به هم تقلب میدادیم (همش هم درست بود چون از بس از ما امتحان میگیرن دیگه یه دوره کنیم یادمون میفته.)ولی به سوال آخر که رسیدیم برای هممون نقش بن بست رو داشت . همه با هم فکر کردیم (معلم اصلا توجهش به ما نیفتاد ولی اگر بیفته چون باهاش رفیقیم کاری نداره.ولی از ما برگه رو نمیگیره بجاش ما رو پراکنده میکنه و تذکر میده) تا اینکه من و بقل دستیم به جواب رسیدیم و به مخهامون هم تقلب دادیم.رسیدم به یکی از بچه ها که از من تقلب میخواست. اومدم بهش تقلب بدم که یه دفه دیدم معلم کلش رو با آهستگی داره میاره بین کله ی ما و با زیرکی ما رو نگاه میکنه.نگاش به من افتاد و با حالت خنده داری به من و برگم زوم کرده بود.با همون حالتی که داشتم تقلب میدادم و فهمیدم قضیه داره آبدوخیار میشه صدام خود به خود آهسته آهسته کلمات رو میگفت تا اینکه استوپ کردم.با خودم ولی با صدایی که اون هم بشنوه گفتم یا حسین!!!!!!!!! با خودم گفتم که یه دفه برگه رو پاره میکنه! که ...
یه دفه هر سه تامون زدیم زیر خنده 25r3025r3025r30
بهترین داستانم از این معلم بود.خیلی باهاش حال میکنم.
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، mohsenniceboy ، raha8919 ، AmItiSe ، melodi+ ، sajede ، love 2012 ، دختراتش ، "SoLmAz RaD" ، noora91
بسکتبالیش هستم
شكسپير: هميشه به كسي فكر كن كه تو رو دوست دارد، نه كسي كه تو دوستش داري**
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
آگهی
بلههههههه
|BACK AGAIN|
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
مرسی خیلی خوب بود
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
وای خیلی باحال بود از خنده روده بر شدم
واقعا ممنونمHeartHeartHeartHeartHeart
مشکل از خود ماست !
واسه کسی که یه قدم واسمون برمی داره،
دو کیلومتر پیاده می ریم . . .

پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
دوستت دارم کمتر از خدا و بیشتر از خودم چون به خدا ایمان دارم و به تو احتیاج!!

شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد. بیدار باش من با سبدی پر از بوسه می آیم و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت می کارم تا بدانی ای خوبم دوستت دارم

نور دلیل تاریکی بود و سکوت دلیل خلوت، تنها عشق بی دلیل بود که تو دلیل آن شدی

عشق کنار هم ایستادن زیر باران نیست...!!! عشق این است که یکی برای دیگری چتر شود و دیگری هرگز نفهمد چرا خیس نشد

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند.تارموی توست اما ریشه ی عمر من است

فکر می کردیم عاشقی هم بچگیست ... اما حیف این تازه اول یک زندگیست
زندگی چیزیست شبیه یک حباب ... عشق آبادیه زیبایی در سراب
فاصله با آرزو های ما چه کرد ... کاش می شد در عاشقی هم توبه کرد !!!HeartHeartHeart
روی دلای آدما هرگز حسابی وا نکن
از در نشد از پنجره، زوری خودت رو جا نکن
آدمکای شهر ما، بازیگرایی قابلن
وقتش بشه یواشکی رو قلب هم پا می ذارن
*ممنون میشم از جمله سپاس استفاده کنیدHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow اعتراف میکنم که هیچ.........
  اعتراف میکنم...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان