امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه ی لینک برتر با صابر

این نوشته ، گفتگوی لینک برتر با مدیر کل سایت و انجمن فلشخور که صابر باشه هست.

linkebartar.ir

مصاحبه امروز یک مصاحبه جذاب با طعم بازی آنلاین هست . مصاحبه با مدیر وبسایت فلش خور . سایتی که با الکسای ۱۲۵ خود پر طرفدار ترین سایت با موضوع بازی آنلاین در ایران است . پیشنهاد میکنیم این مصاحبه را از دست ندهید.

لینک برتر : خودتون رو برای ما معرفی کنید + اهل کجایید؟

سلام. سید صابر ج هستم متولد مرداد ۶۵ ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نرم افزار و اهل مازندران.

لینک برتر : شروع فعالیت تون با اینترنت از کجا بود؟

فک کنم سال ۷۹ یا ۸۰ بود که در شهر ما سرویس اینترنت ارائه شد. ولی تا دوره دانشگاه خیلی کم فعالیت داشتم…

لینک برتر : اولین سایت یا وبلاگی که داشتید یادتون میاد؟ در مورد چی بود؟

بله یه وبلاگ تو میهن بلاگ بود که چند نفری توش مشارکت داشتیم، البته وقتی من اضافه شدم چند سال وبلاگ سابقه داشت، بیش تر مطالب مربوط به کامپیوتر و اینترنت ارسال می کردیم. اونجا خیلی چیزا یاد گرفتم. دوره خوبی بود. بعد ها با خبر شدم مدیرش به دلایل نامعلومی وبلاگ رو حذف کرد!

لینک برتر :  روزانه چند ساعت از وقت خودتون رو صرف کار با اینترنت می کنین؟

روزهایی که خونه هستم حدود ۱۰ ساعت. بعضی روزها هم که نیستم کم.

لینک برتر :  خارج از نت بیشتر به چه کارهایی مشغول هستید؟

همان طور که در جواب سوال قبلی گفتم برای یه مسئله کاری بعضی روزها نیستم و همین وقت منو می گیره.

لینک برتر : چی شد که تصمیم به گرفتن سایت با موضوع بازی آنلاین گرفتید؟چرا اسم فلش خور رو انتخاب کردید؟

من از بچگی علاقه زیادی به بازی و کامپیوتر داشتم، دوست داشتم بازی بسازم. دوره کارشناسی تو دانشگاه یه بار ساخت یه بازی رو شروع کردم ولی چون زیاد با این مسئله آشنا نبودم بازی بزرگی رو برای ساخت انتخاب کردم و هر چی برنامه می نوشتم تموم نمی شد! بنابراین رهاش کردم. بعد ها اینترنت پر سرعت با قیمت مناسب و ارزان در شهر ما ارائه شد که امکان انجام بازی های آنلاین رو فراهم کرد. من هم از جذاب بودن و در عین حال سادگی اون ها بیش از پیش خوشم اومد و چون اون موقع سایت ایرانی نبود که بازی های جدید و بروز فلش رو ارائه بده به نظرم اومد که این می تونه کار مفیدی باشه. در مورد نام دامنه هم چند نام به ذهن من و برادرم رسید که یا ثبت شده بودن یا جالب نبودن که چون سایت مربوط به بازی فلش بود به نظرمون فلش خور از همه جالب تر و با مزه تر اومد.

لینک برتر :  سایت با چه هزینه ای شروع به کار کرد؟

هزینه خاصی نبود. یک دامنه و هاست.

لینک برتر :  فلش خور در حال حاضر یکی از پربازدید ترین وبسایت های ایرانه . نظرتون چیه؟

امیدوارم در هر حال بتونه محیط رضایت بخشی رو برای کاربران فراهم کنه.

لینک برتر :  آمار بازدید روزانتون رو دارید؟ حدودا چند نفر روزانه از سایت دیدن میکنن؟

این سوال سخته…

لینک برتر :  در شروع کار فکر میکردین سایت به همچین موفقیتی برسه؟

در این مورد فکر نمی کردیم بازدید مربوط به مسئله بازی آنلاین در ایران تا این حد باشه چون چند سالیه که اینترنت پر سرعت ارزان در ایران ارائه می شه و تا قبل از اون بیش تر مردم با دایل آپ به اینترنت متصل می شدن.

لینک برتر : بازی هایی که در سایت وجود دارن رو از کجا تهیه می کنین؟

سایت هایی معروفی هستند که بازی های جدیدی که اسپانسر کردن رو برای انتشار در سایتشون قرار می دن و همچنین از چند سایت مرجع که همین کار را می کنند.

لینک برتر :  تا حالا شده خودتونم یرین تو سایت و کلی بازی کنین؟!

بله. البته بیش تر مورد بازی های استراتژیک و مدیریتی که ایده جذابی دارند که شده چند ساعت شده من رو پشت کامپیوتر یکسره نگه داشتند.

لینک برتر : برای آینده سایت چه برنامه ای دارید؟ آیا قسمت یا امکان جدیدی هست که بخواد اضافه شه؟

به نظرم باید قسمت وبلاگ سایت که مربوط به اخبار و معرفی بازی می شه رو یه سر و سامانی بدیم.

لینک برتر : نظرتون راجع به قالب سایت چیه؟ نمیخواین یه قالب جدید و یک لوگوی اختصاصی برای سایت بزارین!؟

بله خیلی از دوستان درباره قالب سایت نظر دادند و ما هم قبلا قصد داشتیم عوض کنیم ولی به نظرم حالا یه جورایی برند ما شده و زیاد هم بد نیست!:دی در مورد لوگوی فعلی به نظر ما جذابیت کافی رو داره.

لینک برتر :  بهترین بازی سایت از نظر خودتون؟

بازی theme hotel چند ساعت منو یکسره مشغول کرد و خیلی برام جذاب بود. در این بازی شما مدیر یک هتل کوچک و خلوت هستید که با مدیریت و اقداماتی که انجام می دید باعث جلب رضایت مشتریان و گسترش و تبدیل هتل به یک هتل بزرگ و پر رفت آمد می شوید. البته برای عموم کاربران فک نکنم بهترین باشه…

لینک برتر : غیر از فلش خور سایت های دیگه ای رو هم به عهده دارید؟

سایت قابل توجهی باشه خیر.

لینک برتر :  به نظرتون بزرگترین نکته مثبت و منفی سایت چیه؟

نکته منفی همون قالب سایت و نکته مثبت کیفیت مطلوب بازی ها.

لینک برتر :  تیم مدیریت فلش خور شامل چند نفر میشه؟

تا سه نفر متغیر است.

لینک برتر :  اولین چیزی که با شنیدن کلمات زیر به ذهنتون میرسه رو بگید؟

ایران: وطنم

بازی: لذت

گوگل: مدیونش هستیم

اینترنت ملی: تو خالی

فیفا یا پی اس: پی اس

فلش خور: تلاش

مینی کلیپ: حجم بازی هاش بالاست

لینک برتر :  نظرتون درباره “لینک برتر” چیه؟

ایده خوبی داره و آرزوی موفقیت داریم برای شما.

لینک برتر :  در آخر هر صحبتی که دوست دارید مطرح کنید؟

صحبت خاصی ندارم و از شما به خاطر این فرصت ممنونم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط pegah-p ، KᏙ¥றᏙƝ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Łost Đλtλ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، SABER ، "K!nd~G!Яl" ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، PROOSHAT ، ★MoRpHeUsS★ ، -Edgar ، هیوا1 ، +shina+ ، Mïņ̃†êR ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، HeDyE~×~ ، سایه2 ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، bahare_021 ، poya ، ∆ MeRzaD ∆ ، ըoφsիīkα ، gisoo.6 ، M.H2 ، M.barselona ، parnia tajik ، shadi shekari ، بنز باز خسته ، mrmb ، elnaz-s ، arslan001 ، Albert wesker ، AmIR PRofessional ، Apathetic ، *Nafas* ، ☼آریا☼ ، T A R A ، ارمين2012 ، روناک 18 ، محمد ، ก₥เг กℓϊ ، τοxικ ، Mohammad 77 ، RєƖαx gнσѕт ، F A R D I N ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، z.l♥ve ، Wєιяɗ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، محمدهادی♥♥♥♥♥♥♥♥ ، maria-masiha ، lackyguy ، ~Mahnaz~ ، AMIRHOSSINE7 ، ~~sweet love~~ ، LIGHT ، ღSηow Princessღ ، pink lady ، M A H S A N` ، Mr.Robot ، Navisa. ، ♥Nahal♥ ، gole_pazhmorde ، s.amiri ، ♥h@di$♥ ، MOHSENEBRAHIMI ، † αƖιєη † ، آسمان سیاه... ، maryamam ، 30Ḱᗩᔕ ، # αпGεʟ ، First Star ، Mason ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، الیکا0 ، aCrimoniouSs ، B I N A M ، سارا بهرامپور ، ღ ツ setareh ツ ღ ، HediVampire ، Dragon_FM ، Dead Silence ، Roxanna ، یاسی@_@ ، ✘Miss maryam✘ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Son of anarchy ، ^gĥàŻáĽ^ ، Aiden Pearce ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Brooklyn Baby ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ❤R@TA❤ ، Samaneh77 ، •ДmịrHoSsiŋ• ، GαяBagє Gιяℓ ، ❤уαѕαмιη❤ ، آرامش ، CTG ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، NeginNg ، Berserk ، ▪неизвестный▪ ، باران 89 ، [χσℓσνєѕтєя] ، ૭૦૦ძ ૭ɿՐՆ ، L²evi ، PISHY ، tyjtfhdhr ، fafa23 ، حسین کرمانشاهان ، Black_Man ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، !...rana ، *2gether4ever* ، mr.destiny ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، myster ، Interstellar ، omidkaqaz ، ѕтяong ، The moon ، Đęąđ.ğïřł ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، امیر‌حسین ، BIG-DARK
آگهی
حالا این لینک برتر چی هست ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://linkebartar.ir/
این ادرسش هست
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Berserk
این رو دیده بودم
3بسیار جالب استSmile
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، || Mιѕѕ α.η.т ||
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://linkebartar.ir/category/interview/
این جا هم اسم سایت ما هست
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
چه پرسشای مسخره ای کردن.رتبه ی الکسای فلش خور همش بینه 100 تا140 تغییر میکنه هیچوقت صابت نیست. سایت دانلود ها با روزی حدود 750000 بازدید 36 امه. برای مقایسه گفتم
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Navisa.
برو بابا با مفتی گری اینا انقدر شلوغ شده همه برای بازیمیان اینجا بعد وقتی اسمشونو میزنن اینجا همش امار بالا میره. وگرنه اینجا روزی 4 نفر حالا یکم بیشتر و کمتر کاربر فعال نداره.
 همه یا مهمونن یا برا بازی میان.Angry
آگهی
برای معرفی و مصاحبه و گفتگو با مدیر ها و درباره ی سایت هاشون و خیلی چیز ها و کار های دیگه هست

سپاس شده توسط sasan1 ، # αпGεʟ
(25-08-2013، 15:44)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بابا با مفتی گری اینا انقدر شلوغ شده همه برای بازیمیان اینجا بعد وقتی اسمشونو میزنن اینجا همش امار بالا میره. وگرنه اینجا روزی 4 نفر حالا یکم بیشتر و کمتر کاربر فعال نداره.

حالا چی شما داری مترکی؟

حسودیتون میشه؟
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
(25-08-2013، 15:44)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سواد داری!؟ پس این لینک زیر رو باز کن و بخون.
http://www.alexa.com/siteinfo/flashkhor.com

سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، † αƖιєη † ، Son of anarchy
من خیلی آقا صابرو دوست میدارم
چون آدم روشنفکری هستن
و آقا فرید شما هم مثله آقا صابر روشنفکر هستید
ممنونم بابت این مطلبتون♥
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe مصاحبه ی لینک برتر با صابر 1
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ارمين2012 ، † αƖιєη † ، MOHSENEBRAHIMI ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، # αпGεʟ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Roxanna

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان