امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه سایت نالفا با مدیر فلش خور

مصاحبه سایت نالفا با مدیر فلش خور

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه سایت نالفا با مدیر فلش خور 1

در این ساعت از نالفا با یک مصاحبه خیلی قشنگ و جالب در خدمت شما بازدیدکنندگان همیشگی نالفا هستیم.در ادامه مطلب همراه ما باشید.

امروز در خدمت مدیر سایت فلش خور هستیم.
لطفا خودتون رو برای کاربران سایت معرفی کنین ؟
سلام. سید صابر ج هستم، متولد مرداد ۶۵، اهل مازندران و فارغ التحصیل  کارشناسی ارشد نرم افزار در سال ۹۰٫
فلش خور از کی راه اندازی شد و هدفتون از راه اندازیش چی بود ؟
فلش خور در تیر ۸۹ شروع به کار کرد، در این مورد لازمه بگم که من و چند نفر از دوستان اول یه وبلاگ خبرهای کامپیوتر و آی تی در میهن بلاگ داشتیم، اونجا بود که با مدیریت وب سایت آشنا شدم و دیدم که به این فعالیت علاقه دارم، بعد تصمیم گرفتم که وب سایت جدیدی راه اندازی و برای افزایش محبوبیتش تا جایی که امکان داره تلاش کنم.
 هدفم ایجاد یک سایت خوب بازی برای کاربران بود چون به نظر من در اون زمان سایتی با کیفیت مناسب در این زمینه فعالیت نمی کرد و همچنین علاقه به این کار و فعالیت در زمینه بازی بود.
چرا اسم فلش خور انتخاب کردید ؟
من و برادرم موقع ثبت دامنه چند اسم به نظرمون اومد ولی همه ثبت شده بود یا جالب نبود که اسم فلش خور به ذهنمون رسید، یعنی جایی برای کسانی که خوره بازی های فلش جذاب هستند. یادمه اولا که تو گوگل اسم فلش خور رو جستجو می کردم اسپیکر فلش خور بالا می اومد با خودم گفتم عجب تصادفی!! :دی
فلش خور چند کاربر فعال داره ؟
دقیق نمی شه گفت.
تا حالا به فروش فلش خور فکر کردید ؟
چند بار پیشنهاد خرید سایت به ما شد ولی ارزش غیر مادی فلش خور برای ما بیش تر است.
اوضاع هزینه ها و درآمد های سایتتون چطور هست ؟
خوب این موارد در مقاطع زمانی متفاوت است ولی در حال حاضر خدایا شکر.
اولین و بزرگترین مشکلتون در مدیریت این سایت؟
مدیریت سایت مشکلات زیادی داره. کلا می شه گفت افزایش بازدید و جلوگیری از داون شدن سایت مهمترین مسائل هستند.
آیا به جز فلش خور سایت های دیگه ای هم داری ؟
بله. البته مدت زیادی از راه اندازیشون نمی گذره.
سایت تبادل بنر و افزایش بازدید
http://www.tbanner.ir
سایت آپلود عکس رایگان
http://www.akskhor.ir
چه برنامه هایی برای آینده سایتت داری ؟
در حال حاضر نیازه که سایت عکس خور رو بهینه سازی و روش کار کنیم. اما در مورد فلش خور به احتمال زیاد سر فرصت یک زبان دیگر بهش اضافه می کنیم.
برای ساختن سایتی مثل فلش خور به چه مهارت هایی نیاز هست ؟
ما چون همه کارها رو خودمون انجام می دیم نیاز که تو بیش تر زمینه ها اطلاعات کسب کنیم، ولی خوب بیش تر افراد همه کارها رو خودشون انجام نمی دن. در هر صورت به طور کلی آشنایی با بازی ها و آشنایی با اصول اولیه افزایش بازدید لازم است.
مهارت هات در زمینه وب چی چیز هایی هست ؟
زبان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
php ، دیتابیش mysql، جاوا اسکریپت و ajax، اکشن اسکریپت فلش.

هاست شما از کجا تامین میشود؟
هم از ایران و هم از خارج.
آیا تا حالا فکر میکنید شکستی هم در مدیریت این سایت داشتین؟
در مقاطع زمانی بود که وقتی بازدید بالا می رفت سایت داون می شد اون زمان ما و کاربران خیلی اذیت شدیم.
الگوی زندگی شخصی و اجتماعی شما کیست ؟
من این طور به این مسئله نگاه نمی کنم که یک نفر الگو قرار داده بشه، نظر من اینه که مجموعه ای از خصوصیات خوب از مجموعه ای از افراد مختلف می تونه مناسب تر باشه، حالا یکی از افراد می تونه یک شخصیت معروف باشه و یکی دیگه از افراد می تونه حتی یک شخصیت در فیلم یا بازی باشه! 
یکی از افراد مشهور ایرانی که خیلی دوستشون دارید ؟
از امیرکبیر خیلی خوشم می آد.
چند تا کلمه میگم اولین چیزی که به ذهنت رسید بگو :
بازی : لذت بخش.
فلش خور : تلاش بیش تر نیازه.
پلیس فتا : خوبه.
گوگل : مدیونشیم.
فیسبوک :  سودی ازش نبردم.
مصاحبه :  جالب.
پشتیبانی :  زود باید جواب بده.
هکر : متخصص امنیت فایدش بیش تره.
سئو : زمانبر و سخت.
نالفا : اسکریپت نال شده!
بزرگترین حامیت در زندگی ؟
خدا و خانوادم.
بزرگترین آرزوت در زمینه وب ؟ 
به نظر من اول بهتره به هدف بزرگ بعدی که در فاصله کوتاه یا میان مدت می شه بهش رسید فکر کرد و اون در حال حاضر داشتن یک سایت خارجی زبان غیر انگلیسی با بازدید خوب است. 
نظرت در مورد نالفا و آینده اش ؟
این طور که دیدم مطالب جذاب و بروزرسانی سریع دارید و این خیلی خوبه و امیدوارم موفق باشید.
از چه کسانی می خوای تشکر کنی؟
از خدا، خانوادم، مدیران و کاربران عزیز فلش خور.
سخن پایانی شما برای کاربران ؟
این که اینترنت فضایی است که علم زیادی در اون قرار داره و سعی کنن در هر زمینه ای که فعالیت می کنن از اینترنت برای بهبود کار خودشون استفاده کنن.
با تشکر از اینکه وقتتون رو در اختیار کاربران ما قرار دادید
من هم از شما ممنونم به خاطر مصاحبه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مصاحبه در سایت نالفا
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط eri 5 ، mr.destiny ، saeid ، NeginNg ، Thyme ، Mason ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، PrOuD DaUgHtEr ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ✘PETER✘ ، حقوقدان انجمن ، ALI REZA J ، ×ThundeRBolT× ، First Star ، *nadia*horan* ، Brooklyn Baby ، A.R.K ، Navisa. ، خخخخ ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، Ֆℋ£¥∂α ، روناك عاشق ، Mahshid80 ، dark heart ، # αпGεʟ ، | NEON DEMON | ، eNorto ، Aiden Pearce ، nily ، Jack Daniel'ѕ ، ~Bad girl~ ، ☼آریا☼ ، Mïņ̃†êR ، Wanton ، saye641 ، Berserk ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ~BaHaR~ ، Wєιяɗ ، 30Ḱᗩᔕ ، خانم خلاق ، fafa23 ، ▪неизвестный▪ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Poo...rya ، SÅℋAℕⅅ ، ♫♫ sina ♫♫ ، しíþ ßしâçk ، sohrabe khaste ، ຖēŞค๑໓ ، sϻσκε ϐσψ ، رجب 12354 ، яᎧмιиα ، ◄Iяαи► ، [χσℓσνєѕтєя] ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، "تنها" ، Shervin_ST ، P!nk Directioner ، مهربان ترین دختر دنیا ، ♪neGar♪ ، yujymy ، melodicl ، D E N I Z ، ارش سلوکی ، ρѕуcнσραтн ، جوجه طلاz ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، خوش تیپ انجمن ، Ati-74 ، ૭૦૦ძ ૭ɿՐՆ ، ღpretty girlღ ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، ×●SomeOne●× ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، PįŋK ĞįŘł ، ᖇᗩᖺᗩ ، Meteorite ، мoвιɴα т ، Nυмв ، CTG ، یاسی@_@ ، ~Mahnaz~ ، Apathetic ، nullfa ، Mαяѕє ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، •ДmịrHoSsiŋ• ، mordadi talkh ، Faust ، مملی2013 ، ممدو1 ، オスイン ، S H A Y A N ، هیوا1 ، Ξrιc logιc ، omidkaqaz ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، میلاد صادقی ، ღdorsaღ ، Mr.Robot ، zahra1377 ، سالار2000 ، رکسانااااا ، αѕтer ، ( lιεβ ) ، *2gether4ever* ، Spell † ، ناز خوشگله ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، االنا ، PISHY ، عاشق الکترونیک ، kian007 ، Dragon_FM ، Ramin1380 ، ✘Nina✘ ، **zeinab** ، FARID.SHOMPET ، L²evi ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، myster ، عشق سلنا ، ملیکاخانم ، Mr.Unnamed ، sober ، sara006 ، serpent ، girl of chaos ، ѕтяong ، The moon ، Mr. Potato Head ، αԃηєѕ ، امیر‌حسین ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ßяɪcε
آگهی
مُدیر مُدیره .. ((:

به امید موفقیت های بیشتر سایت خوب فلشــــخور ...

و مُصاحبه های بعدی .. :}
Unknown
 سپاس شده توسط *مهرناز ، SABER ، ALI REZA J ، ~BaHaR~ ، "تنها" ، Wєιяɗ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ♥ فرشته 87♥ ، ✘Nina✘ ، Ֆℋ£¥∂α ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Faust ، عشق سلنا
اینا ک مث همون مصاحبه قبلی با اون .. چی بود اسمش ؟ :|

اره لینک برتره :|

نقل قول: سید صابر ج

جابری ؟ جوادی ؟ ._.
 سپاس شده توسط eri 5 ، SABER ، ALI REZA J ، First Star ، Navisa. ، яᎧмιиα ، "تنها" ، ×●SomeOne●× ، Wєιяɗ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Faust ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، мoвιɴα т ، || Mιѕѕ α.η.т || ، عشق سلنا
چه با حال
NO.NAME
 سپاس شده توسط SABER ، ALI REZA J ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، عشق سلنا
به امیـد گُفتگو های بیشتر:|

و بیشتر شدن امکانات:|
 سپاس شده توسط eri 5 ، SABER ، ★♕NIGHT STAR♕★
خیلی جالب بود.مرسی اقای صابرBlush
 سپاس شده توسط SABER ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، عشق سلنا
آگهی
نقل قول: اهل مازندران
اِ آقا صابر همشهری ^_^

+چه چیزای باحالی ._. اطلاعات عمومیمون زیاد شُد ._.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، SABER ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، мoвιɴα т ، Mason ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، عشق سلنا
مُصاحبه جالبی بود :| !

89 ؟ .-.

10 سالم بود اونموقه :||
 سپاس شده توسط First Star ، SABER ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Faust ، мoвιɴα т ، عشق سلنا ، Apathetic
مدیر خودمونه»_«

به هیشکیم نمیدیم^_^
 سپاس شده توسط SABER ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ♥ فرشته 87♥ ، عشق سلنا
اقای صابر هم مثل من مردادیهBig Grin
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، ღdorsaღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه ی فلشخور با مدیریت فلشخور(پرسش)
  مصاحبه ی لینک برتر با صابر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان