امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرتون چیه؟

توکه فقط بلدی شکلک بذاری
با کیا شدیم 75 میلیونHuhHuhHuhHuh
لبخند Big Grinدوای هر درد
پاسخ
آگهی
(21-08-2013، 22:15)کینانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 22:12)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس واقعی خودته ؟
اره

اوووف!من غلط کردم اینو گذاشتم!خیر سرم خواستم نظرتون رو بفهمم!DodgyDodgy

(21-08-2013، 22:14)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ا یDodgyDodgyDodgy
نه بابا !  بابابزرگ!
وقتی میخوای نظر بدونی باید با واقعیت هام کنا بیای.آره...بچه ایExclamationاگه نبودی اینطور وقیحانه جواب کسی رو شخصی رو که در کمال احترام نظرش رو عنوان کرده نمیدادی.بچه!!!!!237
پاسخ
(21-08-2013، 23:29)لاله من نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 22:15)کینانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 22:12)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس واقعی خودته ؟
اره

اوووف!من غلط کردم اینو گذاشتم!خیر سرم خواستم نظرتون رو بفهمم!DodgyDodgy

(21-08-2013، 22:14)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ا یDodgyDodgyDodgy
نه بابا !  بابابزرگ!
وقتی میخوای نظر بدونی باید با واقعیت هام کنا بیای.آره...بچه ایExclamationاگه نبودی اینطور وقیحانه جواب کسی رو شخصی رو که در کمال احترام نظرش رو عنوان کرده نمیدادی.بچه!!!!!237
افرین ابجی حال کردم حرف حساب زدی
پاسخ
(21-08-2013، 22:55)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ.ن.پ تو سن 15 سالگی از خودم دارم

برو بابا بچه دهنت هنوز بوی شیر میده ننه بابات دیدن خیلی زر میزنی گفتن اون ماشینی که مامیرونیم وخونه ای که توش زندگی میکنیم مال تو ههههههههههه
پاسخ
 سپاس شده توسط "SoLmAz RaD" ، *Armila* ، فرهاد1370 ، $hanane$
خونه ای که توشیم 3 هزار متر یه مجتمع هم داریم ساختش تازه تموم شده.سوناتا ارزون ترین ماشینمونه
پاسخ
(21-08-2013، 22:32)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 22:29)P.K.2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه اینجا حرفی می زنن که مناسب سن تو نیست گوگولی با برو بچ کلنجار نرو تو مگه چند سلته اومدی اینتو
عالی ShyShyShy
جناب مثلا خودت چند سالته؟؟؟؟؟؟؟Dodgyبا عکسی که گذاشتی کاملا معلومه بچه ایConfuseds32::ess::angry2:
پاسخ
آگهی
(21-08-2013، 23:45)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خونه ای که توشیم 3 هزار متر یه مجتمع هم داریم ساختش تازه تموم شده.سوناتا ارزون ترین ماشینمونه

اره تو جای عقب مونده ای مثل مهر شهر
پاسخ
 سپاس شده توسط *Armila* ، فرهاد1370 ، $hanane$
(21-08-2013، 23:51)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 23:45)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرشهر خونه هاش متری 6 تا 8 میلیونه .2 زیر 100 میلیون ماشین حق تقدم نداره.نمیدونی زرررررررر نزن
پاسخ
نییدونمSad
پاسخ
(21-08-2013، 23:51)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ارومیه بهتره که غذای اصلیتون نمکهBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی
Thumbs Up به نظرتون اینا چه طوری پول دار میشن...!
Smile به نظرتون مدرسه مثل چه حیوونیه؟؟
  ب نظرتون کدوم سخت و افتضاحه
  به نظرتون کدوم بهتره؟
  نظرتون راجب عشق چیه ؟ (ممنون میشم بیای داستان عشقتو بگو)
  به نظرتون
  به نظرتون امروز چقد روز خوبیه براتون بیا من بهت میگم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان