نظرسنجی: جالب بود؟
بله
نه
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان عشق

یه پسری بوده عاشق یه دخترHeart یه روز قرار می زاره باهم می رن پارک تاب سوار می شن:Laie_23:  بعد پسره میره     :2gw1:   سوار میشه بعد دیگه هیچی.. فردا میشه پسره می رهbathtime یه دفعه   تلفن زنگ میزنه صوفیا بوده همون دختر دیشبی       بهد دختره می گه بیا بریم کنسرت Smile بهد میرن اونجا123 اینا داشتند میخوندن و میزدن و.... بعد صوفیا هم می   خونهc24بعد باز فردا میشه زنگ میزنه می بینی کسی جواب نمیده cryingبعد میره خونه صوفیا یه نامه  بوده     بعد که می خونه پارش می کنه290      توش نوشته بود صوفیا با یکی دیگه ازدواج کرده     بعد میره خونه می بینه صوفیا اونجاست بعد صوفیا می گه من بهم زدم و با هم ازدواج می کنیمو.... بهد پسره:p318: می ده دختره می گه بعله     بعد پسره:494::nooz:  بعد روز عروسی همسرش دصادف میکنه :w14: fs10بعد پسره خودکشی می کنه تموم میشه                         Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط eli2020
آگهی
این چجور داستانی بود؟؟؟؟Huh
تو مرا می فهمی... من تو را می خواهم و همین ساده ترین قصه ی یک انسان است.
تو مرا می خوانی من تو را ناب ترین شعر زمان می دانم و تو هم می دانی تا ابد در دل من خواهی ماند
پاسخ
(04-08-2013، 20:56)eli2020 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چجور داستانی بود؟؟؟؟Huh
 داستان یه عشق عجیب که با خوندنش دهنتون باز می مونه اینجوری:229: حالا فهمیدی  یا نه TongueTongueTongueTongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان