امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداول انجمن

(15-08-2014، 9:31)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب سوال مارو کسی نمیدونه؟

مرورگرتو بروز کن Shy
سوالات متداول انجمن 186
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
آگهی
اگه بخوایم ببینیم بیشترین ارسال ها رو توی یک تاپیک کیا داشتن باید چیکار کنیم؟؟؟Shy
سوالات متداول انجمن 186
پاسخ
 سپاس شده توسط ☣kHuN aShAm GiRlS☠
بر روی تعداد ارسالی های تاپیک کلیک کنید ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 186
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
kkkkkkkkkkkkkkkkkk
پاسخ
من چند سال پیش با یه نام کاربری دیگه تو انجمن بودم ولی وقتی خواستم با اون نام بیام،رمزمو فراموش کردم.برای همین ایمیلمو وارد کردم.ولی چند روز گذشته و هیچ ایمیلی دریافت نکردم و مجبور شدم دوباره عضو شم ولی خیلی سختمه که دوباره اون همه تلاش کنم و سپاس و ستاره بگیرم.چند بار دیگه هم اقدام کردم ولی بازهم هیچ ایمیلی دریافت نکردم.چرا؟الانچی کار کنم؟
گمشده این نسل اعتماد است نه اعتقاد! اما افسوس ک نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!!!!!!!
پاسخ
نقل قول:
من چند سال پیش با یه نام کاربری دیگه تو انجمن بودم ولی وقتی خواستم با اون نام بیام،رمزمو فراموش کردم.برای همین ایمیلمو وارد کردم.ولی چند روز گذشته و هیچ ایمیلی دریافت نکردم و مجبور شدم دوباره عضو شم ولی خیلی سختمه که دوباره اون همه تلاش کنم و سپاس و ستاره بگیرم.چند بار دیگه هم اقدام کردم ولی بازهم هیچ ایمیلی دریافت نکردم.چرا؟الانچی کار کنم؟
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
SABER  پیام خصوصی بدید تا رمزتونو بهتون بدن !
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 186
پاسخ
آگهی
سلام من جدیدا نمیتونم عکس کپی کن بزارم تو انجمن یعنی میتونم آپلود کنم کپی کنم ولی مستقیم نمینونم عکسو از سایتی کپی کنم وقتی کپی پیست میکنم هیچ اتفاقی نمی افته |:
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
(20-08-2014، 0:04)ar sham نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من جدیدا نمیتونم عکس کپی کن بزارم تو انجمن یعنی میتونم آپلود کنم کپی کنم ولی مستقیم نمینونم عکسو از سایتی کپی کنم وقتی کپی پیست میکنم هیچ اتفاقی نمی افته |:

سلام ..

تنظیمات ادیتورتون بهم خورده ..

(-1-)

(-2-)

(-3-)

(-4-)
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، pesare bad ، Navisa. ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، خخخخ
(20-08-2014، 0:31)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2014، 0:04)ar sham نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

تنظیمات ادیتورتون بهم خورده ..

(-1-)

(-2-)

(-3-)

(-4-)
ایول دمت گرم ولی وقتی این کارو کردم میشه عکس کپی کرو ولی بخوام پ.خ ارسال کنم شکلکا نیس |:
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
در کادر بالاى اديتور يه گزينه براى شکلک ها وجود داره...
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات در مورد اخطار ها !
  آموزش رفع مشکل ساعت انجمن
  آشنایی با تیم مدیریت انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  روشی برای افزایش سرعت انجمن - صفحه‌ی هدایت کننده
  آموزش نویسندگی در انجمن
  ارتقا انجمن به نسخه جدید 1.8
  آموزش قرار دادن کلیپ های سایت آپارات در انجمن !
  گفتگو پیرامون دشواری های انجمن و بخش ها
Star آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان