امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات درباره ی وبلاگ سازی !

آقا من تازه یه وبلاگ ساختم ..نمیدونم کد چیه وچه جوری از اون استفاده کنم...........تورو خدا کمکم کنین....لطفا کامل جواب دهید
پاسخ
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، shipar ، Apathetic ، mahtab_i75 ، mahasg ، ~JaSmIn~ ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، pegah 13 ، محمدهادی♥♥♥♥♥♥♥♥ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، MONA-GH ، رومینا اتیش پاره 2 ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، تیلور خوشگله ، ♪♥raha♥♪ ، ★ASAL-GIRL★ ، نرگس بهرامی ، [χσℓσνєѕтєя]
آگهی
شما براي اين كار ابتدا به google رفته و كلمه ي اموزش وبلاگ سازی را search كنين و كامل مطالعه كنيد به جواب خود ميرسيد
ضمنا اين جا بايد مشكلاتي كه در انجمن داريد بنويسيد.
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط SAMAN h ، ~SoLTaN~ ، Ali MuSiC ، SABER ، shipar ، Kamila❤ ، Apathetic ، ~JaSmIn~ ، امیدرحیم نژاد ، T A R A ، تیناجونی ، beauty ، elnaz-s ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، FurY ، رومینا اتیش پاره 2 ، First Star ، sara006
یه بار خوندم نفهمیدم....میشه خودت توضیح بدی.....لطفا
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، shipar ، امیدرحیم نژاد ، محمدهادی♥♥♥♥♥♥♥♥ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
با اجازه ي اقا صابر من يه لينك ميدم بعدا حذف كن اقا صابر.

برو يك بارم تو هرجيزي كه مشكل داري روي اون كليك كن اموزش ميده.

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، SABER ، shipar ، امیدرحیم نژاد ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، طوطی82
هرچیزی رو که میخوای توی وبلاگ بذاری برو توی گوگل وبنویس کد همون چیزی که میخوای بعد اون کد رو کپی میکنی و توی تنظیم وبلاگ برو و مطلب رو در اسکریپتها و کدهای اختصاصی کاربر برای درج در وبلاگ پیست کن Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط I.R.IRAN ، why lie ، SABER ، shipar ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، First Star ، طوطی82
خب شما ميخواين كد بزارين مطلبي كه ميزارم كامل و دقيق بخوانين.
ر قسمت تنظیمات وبلاگ شما میتوانید همه چیز را تغییر دهید

عنوان وبلاگ ، نام نویسنده ، شرح خلاصه ، ایمیل ، و حتی میتوانید کدهای جاوا را وارد کنید

برای وارد شدن به بخش تنظیمات بر روی دکمه

» تنظیمات وبلاگ

کلیک کنید ، همان طور که مشاهده میکنید جلوی هر کادر کارایی آن نوشته شده است

و اما در کادر درباره وبلاگ (توضیحاتی درباره وبلاگ و یا نویسنده وبلاگ) ، معمولا دوستان وبلاگ نویس

در این کادر یک بیت شعر و یا توضیحاتی از قبیل عضو گیری و چیز هایی دیگر مینویسند که در ستون وبلاگ و در بخش ابتدایی ستون این نوشته ها به نمایش در خواهد آمد

در قسمت تصویر وبلاگ (تصویر نویسنده وبلاگ و یا لوگوی وبلاگ) میتوانید یک عکس کوچک از خودتان یا تصویر مورد علاقه خود قرار دهید ، پیشنهاد میکنم هر ماه این تصویر را تغییر دهید چرا که در روحیه بیننده تاثیر زیادی دارد

در بخش اسکریپتها و کدهای اختصاصی کاربر برای درج در وبلاگ میتوانید کدهای جاوا را وارد کنید

کدهای جاوای این سایت بهترین کدهای جاوا هستند که میتوانید با یك كلیك به بهترین کدهای جاوا دسترسی پیدا کنید

دقت داشته باشید در این کادر هر کد جاوایی را قرار ندهید چرا که باعث خرابی وبلاگ شما میشود

کدهایی که سایت های غیر معتبر معرفی میکنند معمولا باعث خرابی های جبران ناپذیر هستند

پس در حد امکان فقط از کدهای سایت بهاربیست که چندین و چند بار توسط گروه ما تست شده استفاده کنید ، کدهای موزیک سایت بهاربیست را نیز میتوانید در همین کادر قرار دهید

چنانچه از چندین کد استفاده میکنید ( مثل کد موزیک و کد فال حافظ ، ساعت ، آمارگیر و یا کدهای دیگر ) به ترتیب هر کد را در آخر کدی دیگر وارد کنید و مراقب باشید کد جدید در وسط کد قبلی قرار نگیرد

بعد از قرار دادن کدهای مورد نظر گزینه ثبت تنظیمات را که در پایین صفحه قرار دارد فشار دهید

همچنین همیشه دقت کنید هیچ گاه کد موس را در قسمت تنظیمات وبلاگ استفاده نکنید زیرا باعث خرابی وبلاگ خود میشوید

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط serpico ، Ali MuSiC ، dani gonderaz ، ~SoLTaN~ ، SABER ، best~boy ، shipar ، னιSs~டεனσή ، Kamila❤ ، T A R A ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، First Star ، shiva_jOon ، Navisa. ، sara006 ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
کد اهنگ قبلی رو چطور از وب حذف کنیم.ک بااهنگ جدید نخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای پست عکس از سیستم ب وب بایید چکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟
ممنونRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسط shipar ، seyede ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، shiva_jOon
در این صورت شما میتونی به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مراجعه کنی.میتونی از فلش پلیر استفاده کنی.بعد از آپلود آهنگ ها لینک آپلود شده ی آهنگ اولی رو بنویسی بعد با کلید (@)لینک آپلود شده ی دومی رو از اولی جدا کنی.....
پاسخ
 سپاس شده توسط shipar ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
منم سوال دارم من وبم یه قالب داره میخوام قالبشو عوض کنم اما هنوز قالب قشنگ پیدا نکردم میشه بگین از کجا پیدا کنم؟
البته به جز پیچک
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، shipar ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
تو گوگل سرچ کنین. سرویسی که از اون استفاده میکنین رو بنویسین مثلا "قالب بلاگفا"

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط shipar ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، طوطی82

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان