امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اولین ترولی که خودم ساختم+سایت ساختن آنلاین ترول

اینم اولین ترولی که ساختم
1392,2,17
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین ترولی که خودم ساختم+سایت ساختن آنلاین ترول 1

من در این سایت که فیلتر هم نیست ساختم اینو
اگه حمایتم کنید بازم میارمHeart
لینک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://trollx.ir/ragemaker1
3 3 3 سپاس
http://facebook.com/ali.abbasi80/
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE KING ، هاناجون ، Niloo_SelStan ، parnia tajik ، unruly ، arooos ، azary ، 65 tala ، عاشق دیونه ، سوچلا ، @hasti@ ، ^BaR○○n^ ، سامان14 ، ss.mu ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، HeDyE~×~ ، ALA ، Andrea ، saeed25/12 ، Archangelg!le ، HOSEINY_24 ، محمد2000 ، رزمی کار ، street girl ، All out of love ، fatiiiiiii ، NASIM.BH ، hadi200000 ، رهــ ـ ــا ، arbab1376 ، ★MoRpHeUsS★ ، Baran200 ، arslan001 ، mohsenniceboy ، نازگل12 ، شکوفه2 ، ارشیا(دختر) ، deymon 20 ، گیسو طلا ، pouriya yas ، عاطفه جون ، parsa"" ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، panita ، βΑllεяiηΑ♡ ، نوجوانان ، dj amir 1992 ، Artmis2000 ، m-hossein ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ^Aytin^ ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، RєƖαx gнσѕт ، zolale qasemi ، 2356890 ، saye641 ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، [ niki ] ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، aivdhv2 ، ramin joojoo ، sara1112 ، سمیرا 007 ، shawkila ، شیدا18 ، Roxanna ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، *parisa* ، marij ، ark ، کلوپاترا ، هیوا1 ، تیناجونی ، ياس12 ، محمدرضا.ر ، دختری تنها درباران ، لاله من ، "K!nd~G!Яl" ، mahdi.ir ، رومینا اتیش پاره ، ناز خوشگله ، šhεïdα ، mohanajon ، pegah jb ، pedram.z ، علی کاراته باز ، amir 77 ، M.A.A.7.7 ، 2963 ، sinac30 ، کیمیانا ، ♥maral♥ ، zahra160 ، 7383 ، -Edgar ، super hero ، saba.s ، AMIR FORES ، MAHDI.D ، !!sheatoonak!! ، gomnam ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، ترانه95 ، 122333 ، king of games ، ~Mahnaz~ ، bahara ، alireza2099 ، *غزاله* ، محمد ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، سانا50 ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، آیسـان ، Wєιяɗ ، Samaneh77 ، mobina bieber ، ✘ คl๏ภє ✘ ، پرنسس گاردنیا ، ayda1383 ، I LOVE YOU FARHAD ، The Light ، ندا2000 ، alishariati2011 ، Mohammad 77 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، ♥غم کده♥ ، JKOOB ، ♥bahar♥ ، cheshm asali ، تنهای تنها ... ، *دختری از قعر جهنم ، mxad ، khanomekhone ، shining ، امیرحسین محدث ، @پوریا@ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، FurY ، shervin 007 ، پرستوباهوش انجمن ، hamid ♥ ، واحد ، MOHSENEBRAHIMI ، natalia ، aivdhv5 ، i m a n ، -м α є ∂ є- ، P e D i ، ایریا ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، samira 409 ، Shervin_ST ، Minehminmin ، دتا ، سایه22 ، nne13 ، هاکان ، رضا2000 ، االنا ، هدیه 20 ، 28hossein ، Shaparak24 ، **KING** ، محمد قاسمي ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، گیسو جون
آگهی
اورین اورین

ولی بیشتر تمرین کن
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، Baran200 ، سمیرا 007 ، ELI22 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، آیسـان ، ندا2000
ممنونم از بابت ادرس سايتش راستي ترولتم باحال بود ولي جزء زندگيه دخترا نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، Apathetic ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، ღ ツ setareh ツ ღ
راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس میگی
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، Mrs f.a.t.e.m.e.h
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
آفرین................
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
آگهی
افلین Tongue
من از اینکه فرزندانم. در آینده چه مامان باحالی دارن بهشون غبطه میخورمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط +sara+ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
افرين ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
خوبه ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
jwrehwuhfgiwhfgiw

JKFHUWUHFW
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان