امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خودتو جای این مرد بزار + عکس

خدا شفاش بدهcrying

صبر کن عشق تو تفسير شود، بعد برو

يا دل از ماندن تو سير شود، بعد برو

خواب ديدي که دلم دست بدامان تو شد

تو بمان خواب تو تعبير شود، بعد برو

لحظه اي باد تو را خواند که با او بروي

تو بمان تا به يقين دير شود، بعد برو

صبر کن عشق زمينگير شود، بعد برو

يا دل از ديده ي تو سير شود، بعد برو

تو اگر کوچ کني بغض خدا مي شکند

تو بمان گريه به زنجير شود، بعد بروHeart

پاسخ
آگهی
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedSadSadSadSadSadSadSadSadcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
امضا ندارم
پاسخ
آخه این که سپاس نداره وحشت داره
پاسخ
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcr​yingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryi​ngcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying​cryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودتو جای این مرد بزار + عکس 3 توبه نمیکنم من برای رسیدن به  تو از گرگ هم سمج ترم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودتو جای این مرد بزار + عکس 3
پاسخ
اییییییییییییییییییییییی خیلی وحشتناکه...................cryingcryingcryingcrying
پاسخ
خدایا صد هزار مرتبه شکر:ggr:
پاسخ
 سپاس شده توسط r.kh
آگهی
یا حضرت عباسSadSadاین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuh
می دونید خوبی خنده چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینکه تاریخ مصرف نداره...TongueTongue
پاسخ
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااا
صدای جیغم بودBig Grin
http://purpleshadow.blogfa.com
آپماااااااا
لبخنداتو دوست داشته باش چون دوست داشتنینSmile

خورشید را باور دارم حتی اگر نتابد
به عشق ایمان دارم حتی اگر آن را حس نکنم
به خدا ایمان دارم حتی اگر سکوت کرده باشد
پاسخ
(24-04-2013، 8:53)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای باباشBig Grin چطوری دست میکنه تو دماغش این برام سواله؟Big Grin

به چه چیزایی فکر میکنیا
خودتو جای این مرد بزار + عکس 3 توبه نمیکنم من برای رسیدن به  تو از گرگ هم سمج ترم
پاسخ
SadSadSadSadSadSad
به آساني مي‌شود در دفترچه تلفن كسي جايي پيدا كرد، ولي به سختي مي‌شود در قلب او جايي دست و پا كرد.!!!Heartخودتو جای این مرد بزار + عکس 3

ـــــــ۞۞۞___۞۞۞
__۞____۞_۞____۞
__۞______۞_____۞
___۞___________۞
_____۞_______۞
_______۞___۞
__________۞
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان