امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خودتو جای این مرد بزار + عکس

تازه دست وپاهم نداره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودتو جای این مرد بزار + عکس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهه اهه اههcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سپاسرو بدینا
خودتو جای این مرد بزار + عکس 1 توبه نمیکنم من برای رسیدن به  تو از گرگ هم سمج ترم
پاسخ
 سپاس شده توسط qwaszxedc ، raza ، من هستم تنها ، سیما77 ، مه سیما ، bahare_021 ، گیسو کمن3 ، tanha naro ، street girl ، HeDyE~×~ ، parnia tajik ، LOVE KING ، aLiReZaZ-iM ، arooos ، ЯèŽvÀń ، parisa16 ، MANI2013 ، hely boy ، hamed_Jon ، arbab1376 ، glembert girl ، pink devil ، aria.adernalin ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Baranc0914 ، ^BaR○○n^ ، ستایش 56 ، bi kas ، ✘Nina✘ ، ♠▒DERAGON▒♠ ، n1379sh ، W O L F ، رهــ ـ ــا ، ღ♥ღ ارمیا ღ♥ღ ، سایه 72 ، لامیا ، manoella ، M.H2 ، Thyme ، AMIRHOSSINE7 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، maryamam ، سی سی♥ ، یاسی@_@ ، **li@** ، مهسا نی نی ، Shadow of Death ، r.hadis
آگهی
photo shopDodgy
کاش می شد که شعار
جای خود را به شعوری می داد
تا چراغی گردد دست اندیشه مان . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، leili لیلی
یا فاطمه هشتم ConfusedConfusedConfusedConfused
خدا شفاش بدهUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ✘Nina✘ ، لامیا
چراسپاسنمیدین
خودتو جای این مرد بزار + عکس 1 توبه نمیکنم من برای رسیدن به  تو از گرگ هم سمج ترم
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، arooos ، hely boy ، ✘Nina✘
این چه قدر بی ریخته اه اه اه اه اه اه
عاشق سپاس های تو دوست عزیز

نمی بینم سپاسم رو2i8d2i8d
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، ✘Nina✘ ، manoella ، آلوین ، ♥ سارا ♥
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
آدما مثل عکسا هستند .
زیادی که بزرگشون کنی
کیفیتشون میاد پایین HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ سارا ♥ ، arooos ، ✘Nina✘
آگهی
(23-04-2013، 13:10)مونس جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

جون من بسپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، arooos ، ✘Nina✘ ، 09411472209
اگر بياد توي انجمن زشت انجمن شناخته ميشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994
فتوشاپAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994 ، ✘Nina✘
comment nadam behtare..aslan nemidoonam chera oomadam too in mozo..halam bad shodcryingcrying
اواتار خودتو جای این مرد بزار + عکس 1خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، کارو فروهر ، samin joon ، ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان