نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

(02-07-2017، 1:11)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:07)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:04)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:00)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 0:56)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نه
حميد سرويس كردي :|
عصن من غلط كردم حرف زدم فقط قرار بود پوكر بدم:|

الان میخای ازت عذر خاهی کنم؟||:
 خیار بخور باو مرتیکه کثیف:||||
ولی جدا ببخشید جوگیر شدم:||||
چيزه:|
ميخواي ديگه عصن حرف نزنيم؟:|
دعوا هه عم تموم شده انگار :|

تازه ب چرتو پرتات عادت کردم ادامه بده:|||

باز اوج گرفتي:|

عذر خاهی مرا پذیرا باشید:|||
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ ، _Lσѕт_
آگهی
(02-07-2017، 1:13)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:09)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:07)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:04)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:01)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیر شدم برادر بقران -____-
تو همین قبرستون دونی هم پیر شدم -__-
عو =) دوره =| حالا باز همو میبینیم •___•
والا بخدا منم الان دگ باید ب عنوان ریش سفید ازم استفاده کنن Smile)))
نسل ما چرا انقد تنبلههه !! من از 12 میخوام برم دستشویی نمیشه اصن Smile))

=))
این گشادیه -___- اوجشی -___- بخواب ، با نوبت فردا یکی کن =||
من  خدافظی کنم فرزندم ؟._.

همگی خدافظ =)
لا اله الا الله ! :| تا فردا سرکوب میشه :دی
فرزندم ؟-_- چن سال کوچیک تر بودی ؟-_-

خدانگهدارت
=)
جون =)
^.^

جون بک ^-^
اصن من حس میکنم این شخص و 40 - 50 ساله میشناسم :|
 سپاس شده توسط parmida.a ، ÆҐÆŠĦ ، _Lσѕт_
یوزر فیک ندارید واسه کانال؟
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ ، RedSparrow ، _Lσѕт_
(02-07-2017، 1:13)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:11)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:07)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:04)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:00)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان میخای ازت عذر خاهی کنم؟||:
 خیار بخور باو مرتیکه کثیف:||||
ولی جدا ببخشید جوگیر شدم:||||

نيمدونم چي بگم:|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Mïņ̃†êR ، _Lσѕт_
(02-07-2017، 1:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چنتا ؟:|
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ ، Mïņ̃†êR ، _Lσѕт_
(02-07-2017، 1:17)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:13)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيمدونم چي بگم:|

حس بحث کردن ندارم دیجه:| 
بای/:
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، _Lσѕт_ ، ÆҐÆŠĦ
آگهی
(02-07-2017، 1:19)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند کا میخوام
 سپاس شده توسط RedSparrow ، _Lσѕт_
(02-07-2017، 1:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:19)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند کا میخوام

وحشیانس درخواستت من ی دونه اضافه دارم بخدا :|
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، _Lσѕт_
(02-07-2017، 1:27)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند کا میخوام

دیوونه : )))))
ممبر فیک زیاد میشه زدم کانالمو پاک کردم میخوام بزنم ممبرا قبلیو ندارم الان 
 سپاس شده توسط RedSparrow ، _Lσѕт_
(02-07-2017، 1:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 1:27)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند کا میخوام

دیوونه : )))))
ممبر فیک زیاد میشه زدم کانالمو پاک کردم میخوام بزنم ممبرا قبلیو ندارم الان 
سعی کن پیدا میشه :| چیزی ک زیاده ممبر
فیک ولی بدرد نمیخوره ها !

..

من برم دگ 6 صب کی میخواد پاشه -.- فلن
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، I r A n ، _Lσѕт_ ، eɴιɢмαтιc

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان