نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

Wink 
درود خـבمت ڪـآربـرآלּ گـرامــے .. ツ
شروع تابستان96

با تلــاش شبــانه روزے و ڪم نظیر شما בوستان گرامــے ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 1افتتاح شدن نســخه309
از سرے موضوع هاے گفتگــوے آزاد رو اعلام می کنیم ..ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 1

► به امیــב گفتگوے آزاد هاے بعـבے و گپ و گفتگو بین ڪاربران ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 1

« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 309

قوانین :
1- ارسال هاے هرگونه شڪلڪ خالے و عارے از نوشته بر خلاف قوانین است ..ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 1
2-ارسال پست هایـے از قبیل کاربران בر حال بازבید و بیشترین ارسال کننـבه روز نیز ممنوع میباشد ..ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 1
3- رعایت اבب در گفتگو الزامے است ..ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 1
4- از هم اکنون בر صورت مشاهده ے هرگونه توهین ؛ تیکه انـבاختن ، و موارد امثال آن با ڪاربر متخلف برخورב خواهد شد ..
تذڪر : در صورت عـבم توجه به قوانین فرב خاطی اخطار و یا یک روز محروم میشوב ..ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 1
نڪته برای مشاهـבه ی برگ ها و پست هاے جـבیـב این ڪار ها را انجام בهیـב .
1- ابتـבا وارב ڪنترل پنل ڪاربرے شویـב .
2- سپس وارב قسمت ویرایش تنظیمات شویـב .
3- سپس در قسمت "حالت پیش فرض مشاهـבه ے موضوع ها " قسمت قرمز رنگ را به 10 ارسال تغییر בهیـב .
4- سپس گزینـﮧ ے به روز رسانی تنظیمات را انتخاب ڪنیـב .
با انجام این ڪار ها تمامی پست ها בر تایپڪ هاے پر برگ برای شما به نمایش در می آیـב
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ☆ mahak ، Sмαяту Gιяℓ ، _Lσѕт_ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، MAMAD*ALONE ، ѕтяong ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، *الناز* ، امیر‌حسین ، Mr. Potato Head ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، دریا17 ، -Demoniac- ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ÆMÆշЇÑζ ، _.miss_.em ، mnhh
آگهی
اول !

ایول خودم ! : )
 سپاس شده توسط Sмαяту Gιяℓ ، _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، -Demoniac- ، mnhh
عه |:
+
تبانی میکنن ._.
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong ، -Demoniac-
اونی که اول شد حرامش :|
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong ، *الناز* ، -Demoniac-
مبارکه : )
 سپاس شده توسط Sмαяту Gιяℓ ، _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
سرعت عملتون خیلی بالاس :|
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ☆ mahak ، ѕтяong ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac-
آگهی
سلام ملکم .-.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Sмαяту Gιяℓ ، ѕтяong ، Mïņ̃†êR ، MAMAD*ALONE ، -Demoniac-
(23-06-2017، 20:42)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونی که اول شد حرامش :|

چرا ؟ عوضش می کنم : اونی که به اول گف حرامش حرامش ! : |
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Sмαяту Gιяℓ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac-
(23-06-2017، 20:39)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:37)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:32)✠LEGENDARY. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول سپاس بودی بعد دستُ پا درآوردی <:
نه یدوران ک امتحاناتم سخت بود فقط میومدم پست میزدم میرفتم اون موقه نمیتونستم بزنم
به صابر پیشنهاد دادم مسابقه بصورت بازی راه بندازه!
از عکس پروفایلُ افطارُ  اینا بهتره :|
جذاب تره!
داشتیم قبلا من مسابقه هامو بعد از مسابقه بازی ها شروع کردم 
+
بازی ها قدیمین بنظرم و صابرم وقت نمیکنه بررسی کنع واسه نتایج باید دسترسی جدا بده 
+
اون الان کاربر واسه انجمنش میخواد ن بازی 
+
یسری مسابقع خیلی جذاب داشتم یادم نمیاد باید برم پیداشون کنم

با مسابقه کاربر جذب کنه!
اینُ بهش گفتم <:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://game.digikala.com/?utm_medium=CPM&utm_campaign=jame-ramezan&utm_source=DMC_Adtube&utm_content=MTA1OQ ==#
دیجی کالا یه مسابقه فوتبال دستی آنلاین راه انداخته!
صابرم از این کارا میتونه بکنه :|
اره جالبه ولی باید دید ماتحتش رو داره
(23-06-2017، 20:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه |:
+
تبانی میکنن ._.

خخخخخ ویرایش
Channel
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ѕтяong ، ☆ mahak ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(23-06-2017، 20:44)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:39)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:37)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه یدوران ک امتحاناتم سخت بود فقط میومدم پست میزدم میرفتم اون موقه نمیتونستم بزنم
به صابر پیشنهاد دادم مسابقه بصورت بازی راه بندازه!
از عکس پروفایلُ افطارُ  اینا بهتره :|
جذاب تره!
داشتیم قبلا من مسابقه هامو بعد از مسابقه بازی ها شروع کردم 
+
بازی ها قدیمین بنظرم و صابرم وقت نمیکنه بررسی کنع واسه نتایج باید دسترسی جدا بده 
+
اون الان کاربر واسه انجمنش میخواد ن بازی 
+
یسری مسابقع خیلی جذاب داشتم یادم نمیاد باید برم پیداشون کنم

با مسابقه کاربر جذب کنه!
اینُ بهش گفتم <:
https://game.digikala.com/?utm_medium=CPM&utm_campaign=jame-ramezan&utm_source=DMC_Adtube&utm_content=MTA1OQ ==#
دیجی کالا یه مسابقه فوتبال دستی آنلاین راه انداخته!
صابرم از این کارا میتونه بکنه :|
اره جالبه ولی باید دید ماتحتش رو داره

(23-06-2017، 20:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه |:
+
تبانی میکنن ._.

خخخخخ ویرایش

خخخخخ
خخخخ 
تُف
-_-
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ѕтяong ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، دریا17

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان