امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حرف هایی درباره دیس ترک جدید خلوت به ام جی

حاجی زیاد سر صدا نکن همون #خلوت بمون Smile

منتظر واکنش سهراب هستیم، ایشالا یه واکنشه تَِراکنشی روی خلوت توسط سهراب صورت میگیره?
درسته که این آهنگ اجرا قوی ای داره Sleepy
اما بیت این آهنگ شباهت بسیار زیادی به بیت آهنگ #دروغ_تعطیل از خوده #ام_جی (آهنگ سازی #جی_جی) داره? خبر ندارم چی توی سره #خلوت میگذره، اما اینکه رو بیت خوده سهراب دیسش میکنه شاید به نظر خودت خفن بیاد? اما کاره خیلی چیپیه! یه دیس باید همه جوره در ضد طرف مقابل خونده بشه ، نه که 50% آهنگ وابسته به خوده #ام_جی باشه? #مرکز_رکورد؟ Dodgy الان مثلا میخوان ادای رپرای آمریکای فاز توپاک و لیرا بردارن که بگن ما دیس کردیمت رو بیته خودت ، مثل فلان رپر آمریکایی... Undecided
اقا اوکی دیس دادی رو بیت سهراب خوب خوندی ولی دیگه چرا عربده میزنی تو آهنگت #مرکز_رکورد؟?
بگو جی جی رکورد تا جی جی هم بیاد تو داستان حال کنیم Smile #سمپلینگ هنره ولی نه تو این موارد خاص...
تکست و فلو و اجرا فوقالعاده قوی بود و اگه ایراد بگیرم و یا کسه دیگه‌ای از نحوه اجرا ایراد بگیره، تعصبی نظر داده و تعصب خیلی چیزه مُخربیه. Undecided
#کل_کل خیلی خوبه ولی به فحش ناموسی کشیده نشه، شخصیتِ زاخارا توی فضای مجازی با نحوه حمایت از آرتیستشون نشون داده میشه.
یه نکته دیگه هم بگم? اگه میخوای دیس بدی حداقل به اونی که کاوره آهنگتو میسازه بگو با گوشی اندروید نسازه? اگه کار با فتوشاپ بلد نیستین، دیزاینر نشید جونه مادرتون? هشتگ: #خلوت_مگه_شلوغ_میکنه؟
ایشالا سهراب جوابش رو توی موزیک بده و با یه پست اینستا سرو تهشو هم نیاره Confused
دلم برا دوران داغ رپفارسی تنگ شده جواب ها و دیس ها و دیس بک ها توی کمترین فاصله زمانی و بالاترین کیفیت ارائه میشد یادش بخیر. برید زیر پسته سهراب هشتگ بزنین (واکنش) #تراکنش_میخوایم ...!crazy
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  درباره ساز عود
  درباره گیتار الکتریکی
  نکات مهم درباره شروع گیتار
  ده حقیقتی که درباره پیانو نمی‌دانستید
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  نکاتی درباره البوم اشتباه خوب بهرام
  درباره پیانو چقدر میدونی؟
  اینستاگرام به پست مدونا درباره بیماری کرونا برچسب گمراه کننده زد!
Rainbow توضیحات «محمد معتمدی» درباره تحریر در موسیقی ایرانی !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان