امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه یه دختر به همسر آیندش ...

Heart 
عزيزم!

ميتوني خوشحال باشي، چون من دختر كم توقعي ام. اگه ميگم بايد تحصيلكرده باشي، فقط به خاطر اينه كه بتوني خيال كني بيشتر از من مي فهمي! اگه ميگم بايد خوش قيافه باشي، فقط به خاطر اينه كه همه با ديدن ما بگن"داماد سر است!" و تو اعتماد به نفست هي بالاتر بره!

اگه ميگم بايد ماشين بزرگ و با تجهيزات كامل داشته باشي، فقط به اين خاطر اینه كه وقتي هر سال به مسافرت دور ايران میريم توي ماشين خودمون بخوابيم و بيخود پول هتل نديم!

اگه از تو خونه ميخوام، به خاطر اينه كه خودمو تو خونه اي بهت بسپرم كه تا آخر عمر در و ديوار اون، خاطره اش رو برام حفظ كنن و هرگوشش يادآور تو و آن شب باشد!

اگه عروسي آن چناني ميخوام، فقط به خاطر اينه كه فرصتي به تو داده باشم تا بتوني به من نشون بدي چقد منو دوس داري و چقد منتظر شب عروسيمون بودي!

اگه دوس دارم ويلاي اختصاصي كنار دريا داشته باشي، فقط به خاطر اينه كه از عشق بازي كنار دريا خوشم مياد... جلوي چشم همم كه نميشه!

اگه ميگم هرسال بريم يه كشور رو ببينيم، فقط به خاطر اينه كه سالها دلم مي خواست جواب اين سوالو بدونم كه آيا واقعا "به هركجا كه میری رنگ آسمون همين رنگه"؟! اگه تو به من كمك نكني تا جواب سوالاتمو پيدا كنم، پس چه كسي كمكم كنه؟!

اگر از تو توقع ديگه اي ندارم، به خاطر اينه كه به تو ثابت كنم چقد برام عزيزي!

و بالاخره...

اگر جهيزيه چنداني با خودم نميارم، فقط به خاطر اینه كه به من ثابت بشه تو منو بدون جهيزيه سنگين هم دوس داري و عشقمون فارغ از رنگ و رياي مادياته .
نامه یه دختر به همسر آیندش ... 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روش مخ زدن دختر های پایین شهر.وسط شهر. بالا ی شهر
Big Grin شما اگر جای این دختر بودید چه میکردید؟؟؟(به شدت طنز!!!)
  ضد دختر و پسر
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
  |خودکشی یه دختر|
  24ساعت از زندگی یک دختر ایرانی (طنز)
  نظر دانشجویان دختر در مورد سوسک
  وصیت نامه یکی از طرفدارای محترم بی تی اس
  نامه عجیب پسر به دوست دخترش
  فرق دختر و پسر(تصویر متحرک)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان