امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!

وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
مجموعه : مطالب طنز
وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
وقتی پسرا دور هم خلوت میکنند ؟

– ای رامین بدبخت دلت بسوزه همون دختری که به تو نخ نمیداد من رفتم شمارشو گرفتم
– من بدجوری عاشقش شدم . اگه این خوشکله با من دوست بشه من همه ی دوست دخترهام رو کنار میگذارم

– بچه ها این دختره رو دیدین که مانتو صورتی میپوشه و یه عینک آفتابی هم میزنه . وقتی هم که توی دانشگاه راه میره هیچکی رو تحویل نمیگیره . باید حالشو بگیریم

– ما اینیم دیگه بالاخره شماره رو دادیم به دختره

– بچه ها من میخونم شماها دست بزنید … امشب خونمون بعله برونه ..امشب خونمون عشق و جنونه …

– بر و بچ جاتون خالی امروز رفتیم کافی نت یه رومی رو به گند کشیدیم

وقتی دخترا دور هم خلوت میکنند ؟

– وای این انگشتر رو کی خریده ؟ چقدر قشنگه !!!!!

– وای الهام جون نبودی امروز من با اون پسره قرار داشتم . اینقدر با هم حرف زدیم . حتی اسم بچه هامون هم انتخاب کردیم

– من خیلی دلم میخواد آی دی این پسره رو بدست بیارم تا باهاش چت کنم .

– امروز یه پسره خوشتیپ و با کلاس توی دانشگاهمون اومده بود . هر چی عشوه و ناز کردم براش تحویلم نگرفت . مگه من خوشکل نیستم

– سارا دیدی چه پسره مودبی توی فروشگاه بود . حتی توی صورتمون هم نگاه نکرد . خیلی پسره سر به زیری بود من که دلم پیشش گیر کرده

– مینا دختر با خودت چیکار کردی . چرا این همه چاق شدی . حالا باید بری بدن سازی اندامت رو بسوزونی تا این لباسهای تنگی که گرفتی اندازه ی تنت بشه

– راستی شیلا امشب میایی خونه ی ما . امشب جشن تولد منه . حتما بیا . چون میخواهیم کلی برقصیم
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930 ، nanali ، @پوریا@ ، **KING** ، شیطون بلای سایت ، -samira- ، باران20 ، سمیرا۸۰ ، **zeinab** ، نیلوفر 2000 ، Silver Sun ، آرشاااااااام ، ○°łåmýå°○ ، elnaz* ، mr.destiny ، roya15 ، حسن CR7 ، sandi ، دریای بی موج ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، yegi200180 ، sama00 ، sarsar ، ѕтяong ، sana.v.d ، єη∂ℓєѕѕღ ، Emmɑ
آگهی
تقریبا درسته
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
خخخخخخ
:cool: :cool:
پاسخ
ooooooooooo
عوضی بازی درنیار! :cool: [b]
پسر بودن جرم نیست بلکه بیماریست بیایید باآنها مهربان باشیم. Big Grin
[/b]

پاسخ
تقریبا نصفش درست بود ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! 1

پاسخ
نه زیاد درست نیست ولی شاید بشه گفت 20 درصد درسته :89:
پاسخ
آگهی
Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265354         --     راهنمای مراحل بازی ARK
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267097         --      آموزش قدم به قدم Dota 2
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280679          --     راهنمای بازی Destiny 2 راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2

دیسکورد: (بنا به دلایلی لینک ممکنه با کلیک کردن بره به یه لینک قدیمی لطفا برای جوین دادن کوپی پیست کنید)
https://discordapp.com/invite/eVsC79Y                             

براي مشاهده كامل عكس ها روشون كليك كنيد
منبع upload
http://www.akskhor.ir

((Once Upon A Time There Was Dota))

پاسخ
ممنون....
با هم - ☜ کی میـــــــــگه  عــــــشـــــــــــق یعنــــــــی:
☜ع = علاقــــــــه ➣ ✦♥
☜ ش= شدیــــــد  ➣ ✦♥
☜ ق= قلبـــــــی؟ ➣ ✦♥
☜ شاید عــــــشــــــــق یعنــــــــی:
☜ ع= عمیــــــقتریـــــن➣ ✦♥
☜ ش= شکســـــــت     ➣ ✦♥
☜ ق= قلبــــــی!!!!!    ➣ ✦♥
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
وقتی من شکستم
هیچکس پشتم نبود
پاسخ
درمورد دخترا فکر کنم مال لوساس موضوع قهته درمورد پسرا حرف بزنیم منو دوستام اینجوری نیستیم :ess:
پاسخ
vas maha y seri chizaye bishtariam has ke inja jash ni... Sleepy
وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Silver Sun

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وقتی دخترها بهتون میگن داداش،میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
  فرق پسرا و دخترا دقیقا تو همین مسئله هس !!! باز شمام نظرتون رو بدید
  روش مخ زدن دختر های پایین شهر.وسط شهر. بالا ی شهر
Big Grin شما اگر جای این دختر بودید چه میکردید؟؟؟(به شدت طنز!!!)
  چند روش برای خر کردن پسرا (ببخشید مخ زدن)طنز
  ضد دختر و پسر
Heart روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ...
  |خودکشی یه دختر|
  مطالب طنز درباره کرونا
Big Grin وقتی محمدامین کریم پور جای علیشمس خواننده بشه..(اخــــــــر خندس...نیای از دستت رفته)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان